423 Shares 4089 views

Dokonywanie łóżka dla kotów z własnymi rękami

Jeśli – szczęśliwym posiadaczem sprytny kot, ale tak naprawdę nie lubią spać z kotem na głowie, to jesteś dręczony pytanie, co z tym zrobić? Wyjście jest łatwiejsze niż może się wydawać – kanap zrobić dla kotów z własnymi rękami!


Ze starego swetra

Nie trzeba nawet kanapy wzorzec dla kotów, wystarczy znaleźć stary sweter i dać mu drugie życie! Twój kot będzie wdzięczny za tak miękkie i wygodne łóżko.

Szyć rękawy do pulower boczne szwy. Niekoniecznie zrobić to kontrastowe nici, jak pokazano na zdjęciu, jest to kwestia gustu.

Złożyć dolną krawędź sweter i „uścisku” jego rękawy.

Bezpieczne szwy to stanowisko. Wystarczy pamiętać, że w przyszłości w tulei będzie musiał wpakować wypełniacz, więc uszyć dokładnie wzdłuż górnej i dolnej krawędzi rękawów przyszłe kanap dla kotów. Skontaktować się z rąk „przepuszczalności” tulei.

Teraz trzeba uszyć drugą tuleję, ale najpierw dołączyć go do kołnierza szyte.

Przed wykonaniem szew w kształcie łuku z jednej pachy do innych swetry, zdecydować, czy opcja twoje miękkie kanapy dla kotów. Wypełnij podstawę rękami, piana, mrugnięcia z niektórych starych kurtkach lub pocięte na strzępy rajstop, torby z polietylenu, w końcu! Ogólnie rzecz biorąc, wszelkie pomocnicze zdjęcia.

Teraz pozostaje wypełnić kanał ramionach podobnej treści i starannie szyć szyi.

To nie jest trudne do szycia kanapy dla kota noszenia sweter, prawda? I nie ma jeszcze jedną zaletę: zapach gospodarza. Niewątpliwie Twój pupil pokocha nowe łóżko i przestają dręczyć cię w nocy.

Istnieją także inne sposoby, aby producenci kanapy dla kotów z ich własnymi rękami.

Wełniany sweter w niepotrzebnego cięcia rękawy, Tuck w górnej połowie produktów i uszyć składane siedzenie. Powinieneś teraz mieć prostokątną torbę.

Umieścić nadzienie do niego i uszyć drugą stronę.

Śliczna poduszka może stać się piec ława lub materac, który jest wygodny, aby umieścić w walizce …

… lub kosz.

I uzyskać Cat House z kartonowym pudełku! W tym rozwiązaniu, nawiasem mówiąc, jest również przydatna miękkie poduszki na łóżku.

Jeśli masz dużą rodzinę kot, należy pomyśleć o oszczędności miejsca i dokonywania wielopoziomowy kanapy z półkami na buty. Okazuje strukturę w minimalistycznym stylu.

Uważne spojrzenie i wytrwały w swoim domu, można znaleźć wszystkie rodzaje niepotrzebnego ciężaru dobry, który może zamienić się konieczne i niezbędne rzeczy. Takie, na przykład, jako wygodne łóżko dla swojego ukochanego kota. Podziwiaj pomysłowości swoich sąsiadów i znajomych przychodzą bieg, chwalisz się blisko, ale miło jest być wdzięczni usłyszeć „murrr”!