781 Shares 3880 views

Meble wykonane z tektury z rękami – łatwo i pięknie!

Dziś w modzie ° ekologicznych produktów spożywczych ekologiczne, kosmetyki, meble. Trudno w to uwierzyć, ale istnieje wiele rzemieślników, którzy produkują niesamowite meble wykonane z kartonu z ich rąk.


Meble karton ̶ ten cudak, który szybko znalazł swoich zwolenników jak tektura krzesła, stoły i szafki są nie gorzej niż podobnych przedmiotów wykonanych z drewna, są one tak trwałe i praktyczne. Każdy może tworzyć meble z tektury własnymi rękami, ponieważ płyta jest o wiele bardziej dostępne drzewo, można zwrócić w dowolnym pobliskim sklepie lub kupić za niewielką kwotę. Główną zaletą takich mebli – wyjątkowa, niepowtarzalna. należy zacząć od drobnych przedmiotów (krzesełko dla dziecka, mały stolik lub komoda). Ale z czasem, z praktyką, będzie zrozumieć, jak zrobić meble z tektury ciekawym i pięknym.

Meble wykonane z tektury dzieje się dość szybko, bo kartonu – bardzo elastycznego materiału, który jest w stanie zagrać każdą skomplikowany kształt, więc drzewa nie mogą być wygięte.

Jak uruchomić produkcję elementów?

Meble wykonane z kartonu własnymi rękami będzie silniejszy, jeśli wziąć grubszą tekturę. Grubość materiału jest określana przez fale na odcinku, jeśli masz tektury jednowarstwowej, nie rozpaczaj, można złożyć mebel wykonany z kilku warstw, klejenie ich za pomocą kleju. Jednak trzeba starannie prokleivat go fale są prostopadłe do siebie. Cienki dobrze nadaje się do spoin łączących lub innych drobnych przedmiotów. Uważa się, że zapalniczki płytę, więc jest cieńszy.

Kierunek fali jest ważne, ponieważ zależy to od siły wytwarzanej struktury. Jeżeli ściana części ma poziomą fali, a następnie kolejne ściany należy przykleić pionowo w kierunku fal. Na zewnątrz mebla musi okleit papier do pakowania, więc wygładzić wszelkie szkody materialne i szorstkości.

Jeśli masz zamiar zrobić wzory mebli karton można go znaleźć lub wymyślić własne, wyobraźnia może być wdrożony na pełnych obrotach i wymyślić żadnych dziwnych kształtach. Po tym wszystkim, elastyczna płyta, i będzie w stanie zrealizować wszystkich swoich pomysłów. Spróbuj uruchomić wymyślić wzór na pudełku lub małego stoiska dla książek. Odtąd można wymyślić z najbardziej niezwykłych kształtach z powodu grubej tektury produkuje szafy, łóżko, komody z dużą ilością szuflad.

Meblarstwa kartonowe własnymi rękami, dostaniesz wielką przyjemność zarówno z procesu i wyniku. Meble karton otwiera nieograniczone możliwości, można umówić się przez całe mieszkanie urządzone własnej konstrukcji, znaczne oszczędności. Ponadto, przednia strona może być urządzone na różne sposoby: malowanie, dekoracyjnego barwienia, pokryte jasnymi tkaninami lub malować monochromatyczne farby.

Dziś kartonowe meble stał się swego rodzaju trendu, to sprawiło ludzi na całym świecie. Czy żal wyrzucić opakowanie tekturowe, oraz przechowywanie ich w domu nie ma miejsca? Uczynić z nich ciekawy i nietypowy mebli, ponieważ wszystko, co musisz zrobić – pragnienie, fantazji i trochę pracy. Produkować takie meble może być każda osoba.