565 Shares 3732 views

Jak zrobić napiwki

Domowa robota nie jest nowym tematem, ale niezwykle interesującym. Szczególną korzyścią takich działań jest między innymi to, że matki z dziećmi lub siostrami, bracia mogą wziąć do nich udział. Ie. Hobby jednego staje się prawdziwym hobby rodzinnym – czy to nie jest świetne?

Wybierz temat

Dzisiejsza lekcja poświęcona będzie tak bardzo ważnym tematom, jak zrobić czapkę. Dlaczego właśnie ten kapelusz marynarski? Po pierwsze, jest to oryginalny nakryć głowy dla dziecka, aby dać lub udać się do jeziora, rzeki. Zgodzić się z początkiem ciepłej pogody, podejściem pokojówek i sezonu kąpielowego w ogóle, niemowlęta będą musiały się ukrywać przed słońcem. Domowy kapelusz – to o wiele bardziej interesujące niż kupiona panama czy czapka! Po drugie, dlaczego zdecydowaliśmy się opowiedzieć o tym, jak zrobić czapkę, bo jest piękna, daje chłopcom waleczny, odważny wygląd, który niewątpliwie powinien być naprawdę lubi! Po trzecie, zrobienie takiej czapki jest dość łatwe, a nie kosztowne. I nawet czwarty. W końcu, po pierwsze, aby uzyskać jak zdobyć czapkę, możesz ćwiczyć i "przekazywać" nowe rzeczy miękkim zabawkom swoich dzieci. Albo będą się ćwiczyć! Nawiasem mówiąc, oto część stroju dla Nowego Roku! Okazuje się, jak w przysłowiu, o sanie, że przygotowywano się latem!

Papier bez kłaczków

Najbardziej wygodnym materiałem, z którego powinieneś zacząć swój zawód, jest "couturier" – papier. Jest wiele w każdym domu, gdzie są dzieci. A pozostałe materiały eksploatacyjne to: ołówki i farby, klej, nożyczki. A teraz więcej o tym, jak zrobić czapkę. Najpierw zmierzyć obwód głowy marynarza. Używaj centymetru krawcowego. Jeśli nie istnieje – kawałek nici, koronek, wstążki itp. Najważniejszą rzeczą – jest to właściwy środek, tak że wtedy nasadka nie wsunie chłopca do czoła. Następnym krokiem jest wykonanie nakrętki z kartonu (jest to rodzaj materiału, który zastosujemy) – wyciąć z paska odpowiednią długość i 1 cm przy klejeniu. Jego szerokość wynosi 5-7 centymetrów. To okazuje się puste dla zespołu. Ułóż końce zakładki z spinaczem, używając zszywacza lub kleju. Przez średnicę gotowego pierścienia, tylko przez zwiększenie o 3 centymetry, wyciąć dolną część nasadki. Wykonaj cięcia na tej samej odległości od siebie. Delikatnie zginaj je wewnątrz. Z podstawowymi przygotowaniami, z którymi się konsultujesz!

Prace wykończeniowe

A potem są szczegóły – jak sprawić, aby czapka żeglarza była wygodna i atrakcyjna. Choker, jest tiulu, nie powinien pocierać czoło. W tym celu postępuj w następujący sposób. Używając kleju lub zszywacza, połącz wcięcia dolnej części nasadki z podstawą. Sprawdź siłę. Teraz pasek miękkiej szmatki od wewnętrznej krawędzi czapki. Możesz wykonać tę samą operację z dnem. Na zewnątrz, maluj tak, jak chcesz. Narysuj godło, wpisz napis. I nie zapomnij o wstążkach z kotwami! Po zakończeniu pracy, oddawaj uroczyście małemu synowi nową sprawę, poświęcając ją młodemu. I szczęśliwy pływanie na morzach gier i rekreacji!

Płaszcz tkaniny

Inna lekcja polega na tym, jak zrobić peleryny własnymi rękoma z tkaniny. Dokładniej, jak ją szyć. Z materiałów pomocniczych potrzebujesz: pięć litrowej butelki z tworzywa sztucznego (puste puste), małą ściereczkę (czarna, ciemnobrązowa, niebieska lub burgundowa, co najważniejsze – jasna) około 65 do 35 cm. Pasek satyny lub jedwabiu tego samego koloru, szerokość centymetrów 7. Inny biały materiał (55 x 105 cm), gęsta uszczelka tkaniny o tym samym rozmiarze. Złoty papier lub brokat do wykończenia. I kleju PVA.

Procedura

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest ponowne zdejmowanie rozmiaru dziecka. Z butelki, przez średnicę, wyciąć równomierny pas nie większy niż 7 cm. Używając zszywacza znowu, podłącz końce, a następnie założysz pierścień na syna i zmień średnicę tak, aby czoło nie było ściśnięte i aby przyszły kapelusz nie wsunął się zbyt głęboko. Superfine cut, pozostawiając tylko 1 cm, aby ponownie podłączyć krawędzie paska. Pomiar długości, obliczyć wewnętrzne i zewnętrzne promienie dla dna nasadki. Aby to zrobić, pamiętaj o latach szkolnych i formule. Promień jest wewnętrzny: R = L: 2π, gdzie "pi" wynosi 3,14. Promień zewnętrzny oblicza się w następujący sposób: wewnętrzny + 7 centymetrów. Następnie wykonaj wzorce. Powinieneś dostać zespół (zgodnie z paskiem z butelki). Zrób to z ciemnej tkaniny, owinąć plastikiem, zabezpieczyć. Następnie korona: jest wyciągana z białego materiału, pozostawiając dodatki na szwach. Włóż uszczelkę, przeciąć kolejne koło, zetrzyj ją. Cóż, na dole: biała szmatka, zostaw centymetr na szwach. Włóż uszczelkę i przyklej drugą warstwę materii. Pozostaje połączyć wszystkie szczegóły, najpierw ostrożnie uderzając je i próbując na produkt. Z satyny lub jedwabiu wyciąć wstążki żeglarza. Udekoruj ich wskazówki złotem, wyryj małe kotwice. Z niego wyciąć, najpierw okrążać litery przez szablon, nazwę statku na czapkę. Przyklej je do bagażnika, kotwice – na taśmie. Jeśli czapka siedzi na dziecku komfortowo, wytryskiwać elementy "nabelo", wygładzić szwy. I niech Twoje dziecko jest szczęśliwe i zadowolone!