874 Shares 8984 views

Dowiedz się, jak zainstalować sterowniki na laptopie

Laptop – bardzo wygodne i użyteczne urządzenie. Dzięki niemu można pracować i bawić się, zobacz zdjęcia i słuchać muzyki, pisać programy i artykuły … W skrócie, dla współczesnego człowieka, jego możliwości są po prostu niezastąpione.


Niestety, system operacyjny może się zdarzyć: wirusy, właścicielem zaniedbania lub zakupu „czystego” komputera, na którym system operacyjny nie jest w zasadzie. Problemem jest to, że można ustawić windose zadać znajomości, ale fakt, w jaki sposób zainstalować sterownik na laptopie, prawdopodobnie będzie musiał zrozumieć siebie.

Trochę historii

Nawiasem mówiąc, to, co jest w tym wszystkim chodzi? Kierowca nazywa się specjalne oprogramowanie „klej” pomiędzy „hardware” komputera (włącznie z urządzeniami peryferyjnymi) i jego systemu operacyjnego. Po prostu, jeśli drukarka jest podłączona do komputera przenośnego, to nie będzie działać bez kierowcy. System musi być „nauczał” do pracy z takim urządzeniem.

Główne sposoby

Oto główne źródła, z których można uzyskać odpowiedni sterownik dla danego urządzenia: Internet i towarzyszący mu napęd CD-ROM lub dysk flash. Co do zasady, wszystkie obecne producentów stosuje się do ich produktów, takich przewoźników.

wyjątki

Więc w jaki sposób zainstalować sterownik na komputerze przenośnym dla początkujących może być trudne, aby ogłosić dobrą nowinę. Praktycznie wszystkie z najczęstszych i nowoczesnych układów, które są zainstalowane w większości laptopów są automatycznie rozpoznawane przez system. Udział użytkownik nie wymaga żadnego.

instalacja

Nawiasem mówiąc. Mała uwaga, która dotyczy właścicieli starych samochodów. Przed , jak zainstalować na laptopie z systemem Windows 7, należy dowiedzieć się, i czy jest pod nim wszystkie niezbędne „drewno opałowe”. Może być tak, że zainstalowany system będzie przypominał żałosne i rozdzierającą serce wzrok, ponieważ nie można nawet umieścić z powrotem do sterownika karty wideo tylko z tego powodu, że nie istnieje!

Na szczęście, nie zawsze tak się dzieje. nie częściej niż w menedżerze urządzeń pojawia się pytanie czy wykrzyknik, który stoi przed nieznanym urządzeniem. Na przykład laptopy Samsung tak często dzieje się z bezprzewodową kartą sieciową.

W tym przypadku, trzeba włożyć dysk (załączyć!) Do napędu, poczekaj, aż zacznie Autorun, a następnie uzgodnić, aby zainstalować wszystkie niezbędne sterowniki.

Jeżeli Autorun nie uruchamia się, należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na dysku w „Mój komputer” i wybierz „Otwórz Autoodtwarzanie”. Więc w jaki sposób zainstalować sterownik na laptopie za pomocą tej metody jest bardzo proste, aby pomalować jego punkty po prostu nie potrzebują.

Jeśli dysk nie jest

Zdarza się. W tym przypadku trzeba odwiedzić stronę producenta w sieci, aby znaleźć tam wybrać „Pobierz” czy coś takiego, a następnie pobrać żądany pakiet sterowników.

Pobieranie, kliknij na pobrany plik instalacyjny prawym klawiszem myszy, wybierz „Uruchom jako administrator” z menu kontekstowego i uruchom instalator można wymagać oprogramowania.

Zazwyczaj wszystkie sterowniki notebook wymagać ponownego uruchomienia komputera po instalacji. Wynika to z faktu, że są one głęboko osadzony w systemie operacyjnym, tak, że „gorące” pliki niezbędne System Update windose nie może.

Więc nauczyłem się, jak zainstalować sterowniki na laptopie!