766 Shares 3709 views

Jak zamontować wideo: przegląd głównych programów

Zaledwie kilka lat temu uznano za dużo ulubionych edycji wideo. W chwili obecnej, ze względu na fakt, że duża liczba programów przeznaczonych do tego celu, aby zrobić film jakości może być prawie każdy użytkownik komputera. W tym samym czasie tutaj jest dość prosty, aby wstawić wiele efektów specjalnych, muzyki i innych. Przed edycją wideo, trzeba zapoznać się z programami, które są oferowane.

Windows Movie Maker jest znane wielu użytkownikom, jak wbudowane w niektórych systemach operacyjnych. Może on również być stosowany przez początkujących w instalacji, gdyż posiada intuicyjny interfejs oraz szeroką gamę efektów. Windows Movie Maker jest bardzo nadaje się do domu, pracy z filmami. Jak montować filmy w tym programie będzie zrozumieć nawet osoba, która pierwszy konfrontacji z nim. można obsługiwać filmy cięte i połączyć fragmenty wstawić tytuły i tak dalej. D. W obszarze roboczym znajduje się okno podglądu, więc można wyświetlać po co się stało.

Jest łatwy w montażu wideo , można użyć VirtualDub. Ten darmowy program działa na wszystkich systemach operacyjnych Windows. Jego przewaga nad podobnych zastosowań jest wysoka prędkość pracy przy niskim obciążeniu procesora. Ponadto, operacja jest wykonywana bez rekompresji, dzięki czemu użytkownik może w pełni kontrolować działania. Wśród funkcji posiadanych przez aplikację: instalacja wideo, chwytania, cięcia i wklejania sekcji filtrów, nakładki, transkodowanie do wielu formatów. Dodatkowe opcje, jak to możliwe, jeśli ustawisz na użyteczność dodatkowych wtyczek.

Miłośnicy wideo początkujący mogą skorzystać z programu takiego jak Movavi Video Suite. Oprócz instalacji, użytkownicy są w stanie zmienić dzięki jej wielkość formatu wideo, rozdzielczość, itd. D. Pakiet oprogramowania zawiera kalkulator, edytor, aplikację, która pozwala na pisanie na ekranie, i wiele więcej.

Wśród bezpłatnych narzędzi, które sprawiają, że nawet zwykli użytkownicy mogą zrozumieć jak zamontować film, warto zauważyć VideoSpin. Program może również pracować z obrazami i dźwiękiem. Bardzo wygodny w aplikacji do tworzenia filmów ze zdjęć. Założona w oprogramowaniu wideo , można od razu wypełnić popularnych witryn. Również projekty wykonane w aplikacji, a następnie, w razie potrzeby, przeniósł się do bardziej poważnych edytorze Pinnacle Studio.

O tym ostatnim programie powinny być omówione oddzielnie. Jest to dość popularne wśród tych, którzy są zainteresowani w sposób montażu wideo. Aplikacja pozwala połączyć kilka plików w jeden film za pomocą efektów animacji, wstawić napisy, koduje odpowiedni format i więcej. Narzędzie posiada również możliwość pracy z dźwiękiem, muzyką nakładki.

Oczywiście, istnieją inne programy, które pomagają początkującym zrobić film w domu kilka filmów. Wymienione w artykule – najbardziej popularny i łatwy w użyciu. Jednak każda osoba wybrać aplikację, która jest najbardziej wygodny dla niego.