592 Shares 6809 views

Jak wstawić muzykę do prezentacji na własną rękę

Pozdrowienia dla wszystkich tych, dla których Microsoft prezentacja – ulubionym hobby, a może nawet chleba. Ja naprawdę lubię robić. Porozmawiać dzisiaj o jak wstawić muzykę do prezentacji. Jako przykład, program będzie używana brukarz punkt 2007. Chociaż na końcu artykułu, zrobiłem rezerwację niektóre niuanse, jak we wcześniejszych wersjach programu.


Tak więc w rzeczywistości, aby wstawić muzykę do prezentacji jest bardzo prosta. Przede wszystkim, trzeba przejść do zakładki o nazwie „Insert” w standardowym biurze maykrosoftskogo taśma. Następnie kliknij na przycisk audio, a następnie wybierz żądaną opcję. Co do zasady – jest wstawić konkretny plik.

Jednak nadal można wstawić pożądany muzykę, która znajduje się w zbiorach lub Organizatora klipu. To może być wykonane z płyty laserowej, a także nagrywać wszystko trzeba przez mikrofon. To jest odpowiedź na pytanie, jak wstawić muzykę do prezentacji.

Jeśli trzeba to zrobić tylko na jeden slajd, można po prostu nie czytać, więc nie trać cennego czasu.

Ale jeśli jesteś wśród tych, którzy chcą zrozumieć, jak wstawić muzykę do przedstawienia wszystkich lub niektórych slajdy, a następnie zachować czytania. Problem ten będzie bardziej skomplikowane. A materiał na ten temat w szczególności istnieje sieć, a jeśli nie jest, to jest napisane nie zawsze jest dostępna dla zwykłych użytkowników.

Tak, włóż żądany plik dźwiękowy przy użyciu przycisku „dźwięk”, który znajduje się w zakładce Wstaw. Następnie na slajdzie powinna pojawić się ikona przedstawiająca głośnika. Następnie przejdź do zakładki Animation. Tam wybierz ustawienia animacji, a następnie prawej stronie ekranów.

W oknie jest odpowiedzialny za odtwarzanie plików audio, pojawi się okno wiersza, który wskaże nazwę dźwięku do slajdu. To okno musi być aktywowany, a następnie kliknąć na przycisk ze strzałką znajduje się w prawym górnym rogu okna. Następnie wybierz parametry efektu opcja.

Następnie pojawi się kolejne okno. Trzeba będzie podać liczbę slajdów na karcie Efekty (patrz rozdział zatytułowany „Finish”), który powinien dać ścieżkę dźwiękową. Następnie wyregulować głośność. Można to zrobić w zakładce ustawienia dźwięku. Posiada również opcję, która jest odpowiedzialna za wyświetlanie ikony dźwięku podczas prezentacji demonstracyjnych. Jeśli zaznaczysz, nie będzie wyświetlana ta ikona podczas demonstracji.

Aby muzyka uruchomi się automatycznie podczas uruchamiania swojej prezentacji, należy wykonać jeszcze jedną czynność. Kliknij na zakładkę o nazwie „czas” w tym samym oknie i wybierz moda o nazwie „Start z poprzedniego”.

Teraz, gdy wiesz, jak wstawić muzykę do prezentacji kilku slajdów. Procedura jest podobna do Office 2003, tylko wstawić dźwięk i animacja są ustalone prawo w menu głównym. Mam nadzieję, że jasno komunikować się z tobą „żuć”.