853 Shares 8181 views

Powietrze z pochwy – problemem numer jeden!

Niewiele kobiet zdecydowała się mówić otwarcie o tak delikatnej kwestii jak powietrze z pochwy. Mimo tego problemu jest trudne do połączenia. I to nie w aspekcie fizycznym, ale w dyskomfortu psychicznego. Cóż, wyobraź sobie – romantyczną kolację, wrasta w bliskim kontakcie, całowanie, przytulanie, deklaracje miłości, wreszcie, intymność seksualną, a potem … z charakterystycznym dźwiękiem karabin maszynowy z pochwy gazów! Tak, zdarza się w najbardziej nieodpowiednim momencie. Czy mylić, partner, zbyt, a czasami szczerze przestraszony i zdezorientowany, a po takim zdarzeniu, cały romans wieczoru przychodzi do niczego.

Tak, to dlaczego powietrze wychodzi z pochwy i czy jakoś uniknąć?
Po pierwsze, nie powinniśmy obawiać się o swoje zdrowie. Proces ten, choć przyjemne, ale to jest zupełnie bezpieczne, a nawet więcej – fizjologicznie uzasadnione. Oznacza to, że natura przewidziała tylko, że – powietrze wychodzi z pochwy, ponieważ nie jest tam potrzebna. Pochwa podczas gry wstępnej staje się mokra i rozciągnięta, gotowy do podjęcia penisa. Po stosunek wszystko wraca do swojej pierwotnej pozycji, intymne mięśnie uciskać a następnie popychany nadmiar powietrza. Wróci do czasie stosunku płciowego. Zwłaszcza, jeśli partnerzy postawa zmieniła płeć lub występowały w łokieć kolano stwarzają. W tym przypadku, mieści się w pochwie z „tłoka”, który pełni funkcję prącia.

Zdarza się, że powietrze z pochwy zaczyna się pojawiać od hałasu po, na przykład, narodziny dziecka. W rzeczywistości, poszedł przed, po prostu nie zauważył, że był prawie niesłyszalny. Ale zmiany napięcia mięśni i czasami powietrze nie słychać, a czasem zdarza się, głośno i wyraźnie.

Można spróbować przełożyć je w żart, można nie zwracać uwagi, a można to zrobić vumbildingom. Vumbildingom – to nic innego niż trening mięśni intymnych. To nie tylko przezwyciężyć problem kobiet – głośno powietrze z pochwy, ale także wzmocnić mięśnie, które zachowują swoją elastyczność i tonu, poprawę życia seksualnego (ponieważ nauczył się kontrolować mięśnie, można przynieść wielką przyjemność człowiekowi). Ogólnie rzecz biorąc, wiele bonusów można dostać w takiej intymnej kondycji. Spróbuj, nie pożałujesz!

Tak więc, pierwszym ćwiczeniem.
Podczas oddawania moczu przerwać ten proces. To znaczy, ściśnij mięśnie przez kilka sekund. Następnie kontynuuj ponownie. Można to zrobić, nie tylko podczas oddawania moczu. Spróbuj zacisnąć pochwy tak mocno, jak to możliwe. Stało? Przytrzymaj ten skurcz przez kilka sekund. Należy pamiętać, że oddech nie powinien oddalać, jest idealnie gładki i cichy, że jest, jak zwykle.

Drugie ćwiczenie.
Alternatywnie ściśnij mięśnie pochwy i odbytu. Powinno to być zrobione szybko i rytmicznie.

I kolejna ćwiczenie, które przypadnie do gustu nie tylko ciebie, ale również Twój partner. Tak, zgadliście – musi wykonać podczas intymności. Spróbuj ścisnąć mięśni penisa do pochwy. Proszę pamiętać – pochwy, nie kroczu. Monitorowania procesu. Teraz, gdy masz chwyt, wyobraźmy sobie, że Twoim zadaniem jest zepchnięcie elementu na zewnątrz. Ale tylko jeden mięsień. Nie musisz rozmawiać z partnerem, którego używasz go nie tylko do intymności, ale także do szkolenia. Nie dlatego, że jest coś nie tak, myślę o nim jako rodzaj gry, która jest do zabawy razem.

I pomóc przysiady. Oni są nie tylko dobre dla mięśni pochwy, ale także do dolnej części brzucha, gdzie tylko u kobiet jest jednym z najbardziej „problematycznych obszarów”. Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków i kucać powoli. Ręce mogą być trzymane na pasku lub nad głową. Kolana, rozłożone szeroko rozstawione. Utrzymaj tę pozycję przez kilka sekund. Możesz zacząć od, powiedzmy, dziesięć sekund i stopniowo zwiększać czas do kilku minut. Ud, brzucha, pochwy – to będzie działać, wzmacniające sygnał.

Ogólnie rzecz biorąc, każdy, kto chce, aby znaleźć wyjście z tej delikatnej sytuacji, a jednocześnie wzmocnić mięśnie.