224 Shares 6461 views

Tanning Spray – poręczne narzędzie dla skóry Beauty

W dzisiejszych czasach wiele osób ma możliwość korzystania z wakacji na plaży o każdej porze roku, więc teraz kilka osób może zaskoczyć ciemną skórę na początku sezonu wakacyjnego, a nawet brązu tan zimie. Również osiągnąć śniady kolor skóry może być i przy pomocy szeregu procedur w solarium. Ale co z tymi, którzy z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w solarium lub jazdę w „najgorętszym” kraju, w zimnych porach roku. Aby to zrobić, jest to bardzo proste i niedrogie rozwiązanie – self-opalanie, może on być stosowany w celu osiągnięcia jeszcze tan na kilka dni. Również ta wersja używa bardzo popytu wśród ludzi, którzy marzą o pięknej opalonej skóry, ale mają przeciwwskazania do promieni UV.


Jednym z najbardziej dogodnym wykonaniach garbowania rozpyłowo opalania. Jako taka, jest bardzo łatwa do zastosowania równomiernie na skórze, jest najlepszym rozwiązaniem dla większości zastosowań. Kolejna zaleta to oznacza, że samoopalające sprayu jest o wiele łatwiejsze do zastosowania się do tych części ciała, do których dostęp jest trudny – na przykład na plecach. Efekt działania sprayu zazwyczaj trwa kilka dni. Bardzo atrakcyjny ciemny odcień powierzchni skóry podczas stosowania uzyskuje się przez barwienie górnych warstw naskórka.

Przy wyborze opalania należy zwrócić uwagę na prędkość, przy której występuje. W przeciwnym razie, po prostu może znaleźć się w sytuacji, trzeba będzie 3 godziny chodzić po domu bez możliwości usiąść, i bez ubrania. Duży wybór dań teraz pozwala wybrać samoopalające aerozolu, która jest widoczna w ciągu jednej godziny, a czasami w krótszym okresie czasu. Przed użyciem narzędzia, pożądane jest, aby przygotować skórę i sprawiają, złuszczanie aby usunąć martwe komórki skóry stają się zajebiście. To przygotowuje powierzchnię do faktu, że pigment farbowanie spowoduje bardziej równomierną warstwę i potrwa znacznie dłużej.

Przy stosowaniu garbowania środki trzeba przestrzegać kilku prostych zasad. Jeśli nie chcesz, aby ręce nadwyżki funduszy nie były pomarańczowe, trzeba umieścić na swoich rękawic. Jeśli używasz te rękawice to nie podoba, więc to znaczy, nie ma czasu, aby mieć pod ręką, aby być skuteczne, umyć ręce od czasu do czasu. Można oczywiście próbować, aby zakończyć cały proces szybko i nie być rozproszony przez mycie rąk, ale jeśli używasz nie tylko opaleniznę na twarzy, ale dla całego ciała, w tym przypadku nie można uzyskać dobry wynik. Aby uzyskać naprawdę miłą i piękną opaleniznę, należy starannie i równomiernie zastosować narzędzie do całej skórze.

Przed użyciem puszkę opalania natryskowego oznacza, że trzeba dokładnie wstrząsnąć i rozpylać na czystą i suchą skórę z odległości około 20 centymetrów. Narzędzie następnie delikatnie masować ciało z rąk lub serwetkę. Po wysuszeniu środka 10 minut ręcznikiem papierowym, aby usunąć nadmiar powierzchni ciała. Aby uzyskać więcej ciemnych odcieni i dramatycznych trzeba powtórzyć wszystkie te kroki jeszcze raz. Po ostatnim zastosowanie środków ostrożności – przez 3-4 godzin, nie można umyć pod prysznicem lub wanną, aby zmyć svezhepriobretennoy opaleniznę. Pożądane jest również w tym okresie nie nosić ubrania w jasnym kolorze, aby uniknąć poplamienia go.

W celu zachowania uzyskanego wyniku procedurę należy powtórzyć po 4-5 dniach. Wielu producentów profesjonalnych kosmetyków oferują własne wersje garbowania dobrej jakości i przystępnej cenie, więc zawsze można dokonać wyboru, aby skorzystać z porady znajomych lub osobistego doświadczenia. Firma Christian Dior, Clinique, L'Oreal, Garnier, z Johnson i Lancaster mieć opaleniznę w liniach swoich produktów na różne sposoby, w tym w formie sprayu. I kolejna wskazówka: jeśli nie podoba uzyskanie opalenizny, to może być wypłukane ze skóry z zarośli. Rozjaśnić skórę pomaga także produkty mleczne, jogurt, śmietana, jogurt.