459 Shares 7982 views

Nawilżający twarzy maski w domu

Skóry, jak w innych narządach ciała ludzkiego jest poddawana starzeniu i wystarczająco szybki, ponieważ Ma rozległą powierzchnię styku z prawie zawsze raczej zniechęcające środowiska zewnętrznego.


Okres starzenia się skóry jest podzielony na kilka etapów, wśród których znajdują się w wieku od 25 lat, kiedy tylko usychanie zaczyna zmieniając barierę lipidów, zmniejszenie ilości kolagenu, elastyny i wygląd zwiększonych ilości wolnych rodników. Po 35 latach od rozpoczęcia zmiany hormonalne, które pogarszają stan skóry. Na przykład, kwas hialuronowy, część tkanki początek zmiany i nawilżenia aktywnego tarcie. Spadek 45-50 gruczołów łojowych, prawie całkowicie znikają włókna elastyny.

I, oczywiście, w każdym wieku, skóra jest narażona na zmiany temperatury, promieniowanie UV. Pogorszyć jego parametry i ze względu na złą dietę, niektóre diety, nadużywania alkoholu i tytoniu. Bracer z tkanki, a może nawet za brak nawilżające maski na twarz.

Początku, że każda maska, w tym nawilżające, jest niemożliwe do zrobienia przed wyjściem na ulicę, gdzie występują niskie temperatury. Lepiej zrobić to gdzieś w godzinę, i mieć pewność, aby zastosować krem ochronny na tyle tłuszczu po zabiegu. W przeciwnym razie cała maska nawilżająca do twarzy traci swoją skuteczność. Ale niezabezpieczony skóry, wręcz przeciwnie, szybko dać wilgoci.

Maski, nawilżające i odżywcze skóry, są dostępne w szerokiej gamie opcji dla wszystkich grup wiekowych i na różnych częściach twarzy. Szczególnie w tym względzie szereg stoisk, mające na celu utrzymanie idealnej kondycji skóry wokół oczu, która charakteryzuje się szczególną wrażliwością. Kompozycja nawilżające „obwód” obejmuje kwas hialuronowy, glicerol, sole sodowe, a czasem zawiera specjalne składniki mineralne i kofeiny, aby zapobiec pęcznieniu preparatów.

Innym powszechnym rozwiązaniem jest nawilżające maski z efektem podnoszenia. W tym celu, w preparatach kosmetycznych wprowadzania silnych ekstraktów roślinnych (oczaru wirginijskiego, owies, nagietek, begonia, mięta Aloe i in.), Kompleksy witaminy (A, E, C) oraz dodatkowy skomplikowany wzór chemiczny, który redukuje się w krótkim czasie, bilans wodny i dokręcić konturów twarzy. preparaty żelowe Lekkie również wystąpić o przyjemnym zapachu, który jest wykorzystywany w zabiegach kosmetycznych jest nie tylko użyteczny, ale również bardzo ładne.

Dla tych, którzy nie mają środków finansowych na zakup drogie rury lub drogą nagle się skończyła, to jest łatwe do wykonania nawilżający twarzy maski w domu. Mogą one być realizowane, na przykład, ze zwykłego miodu, które rozciera się żarówki, w ciągu 20 minut, a następnie przemywa się ciepłą i zimną wodą. Alternatywnie, miesza się z wodą (50 ml wody i 2 łyżek miodu) i jest stosowana do 10 minut, a następnie płukanie zimną wodą. Procedury te nie są odpowiednie dla tych kobiet, które mają siatkę naczyń twarzy.

Dla wielu rodzajów skóry nadaje nawilżającą maskę na twarz na bazie aloesu. Wśród nich, najprostsza jest wykonany z soku z aloesu i dowolnym olejem roślinnym. Dla niej wycięte liście są myte i umieszczone w lodówce do dwóch tygodni w celu maksymalizacji substancje biologicznie czynne. Następnie wyciskany sok dwie łyżki mieszany z jedną łyżkę masła (lepiej się z dyni, z oliwek, sezamowy, lub brzoskwini) i nakłada się na skórę twarzy i szyi przez 25-30 minut. Następnie maska przemywa się ciepłą wodą.

Maski z soku z aloesu posiada wyraźny nawilżające, tonizujące i odmładzający efekt, który umożliwia stosowanie w celu uzyskania okresowej kwitnienie wyróżniającą wygląd i komplementy.