323 Shares 3034 views

Jak pozbyć się trądziku plamy

Wszystkie kobiety w dowolnym wieku śnie mieć miękką i gładką skórę. Aby osiągnąć takie rezultaty, konieczne jest, aby ciężko pracować. Nadmiar sebum, niedożywienie, kurz uliczny, pot – to wszystko przyczynia się do trądziku i zaskórników. Pozbyć się wszelkich oznak trądziku – nie jest łatwym zadaniem, w tym plam trądziku. Mogą one znacznie pogorszyć wygląd. Zdenerwowany, bo nie jest to konieczne, ponieważ dzisiaj znamy wiele sposobów, aby pozbyć się z nich.


Po pierwsze, trzeba przestrzegać zasad higieny przez usuwanie trądziku i dezynfekcji obszarów problemowych. Pomoże to uniknąć śladów trądziku. Najlepiej jest szukać pomocy u salonie piękności procedurą. W tym przypadku można uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Co zrobić, jeśli nie chroni skórę przed trądzik plamy?

Wulkaniczny gliny i melisa

Usunąć plamy z trądzikiem szybko pomóc wielką maskę opartą na niebieskiej gliny. To jest wielki tradycyjna medycyna nie tylko usuwa zaczerwienienia, ale małe blizny. Dla niego będzie trzeba trochę zgnieciony niebieskiej gliny, kilka kropli olejku melisy. Wszystko to należy rozcieńczyć wodą i zastosować się do obolałych miejsc. Maska utrzymywano przez pół godziny i przemywa wodą. Melissa ma gojenie ran i efekty odprężające. Dlatego taka maska jest lepiej zrobić przed pójściem do łóżka.

sok z cytryny

Wybielania plam na trądzik pomoże sok z cytryny. Jest to bardzo prosty i sprawdzony przepis. Łyżka soku z cytryny należy mieszać z białek (bity). Ta maska jest stosowana tylko na obszarach problemowych.

miód

Unikalny smak tej maski z pewnością do gustu. Nie tylko zaoszczędzić od plam trądziku, ale również dać minutę tej przyjemności. Za to, trzeba będzie łyżeczkę miodu i kilka szczypty cynamonu. Otrzymaną mieszaninę nakłada się na skórę na pół godziny. Procedurę można zrobić w jeden dzień.

Badyaga

Ten gąbki słodkowodne znane każdemu, kto kiedykolwiek próbował pozbyć się plam z trądzikiem. To narzędzie jest bardzo skuteczne, ale musi on być stosowany ze szczególną ostrożnością. Badyaga działa kosztem wielu małych igieł, działa drażniąco na skórę. W wyniku tego, przepływ krwi na powierzchni skóry. Promuje ona plamy resorpcji, nawet przewlekłych. Do maskowania mogą być stosowane w postaci proszku, i jest gotowy do przejścia w żel. Te ostatnie akty bardziej delikatnie, więc początek lepiej jest go kupić. Stosuje się go na skórę okrężnymi ruchami. Pierwsza procedura może powodować dyskomfort. Ich czas zaleca się ograniczać do 5-10 minut. Później czas może być zwiększona do 20 minut. Po tym, trzeba dokładnie umyć.

Dziurawiec

Nalewka z dziurawca służy do wycierania twarzy. Gotować to bardzo proste. Trzy łyżeczki suszonych kwiatów wlać 200 g alkoholu. Domagaj powinny być 12-15 dni. Otrzymaną mieszaninę do wycierania twarzy po praniu.

pietruszka

Align cera będzie pietruszki. 50 g surowych materiałów niezbędnych do mielenia i wlać pół litra gorącej wody. Wszystko to należy postawić na małym ogniu i gotować przez około 20 minut. Następnie brzeczkę sączy się i zamraża. Uzyskane kostki „Petrushkovo” ice przetrzeć skórę.