128 Shares 1517 views

Lek „Betargin” w ampułkach: instrukcja, odczyty

Ile jest w ampułkach leku „Betargin”? Instrukcje i cena tego rozwiązania jest przedstawiony poniżej. Również w tym artykule znajdziesz informacje o tym, czy lek ten analogów i czy można go podawać dzieciom.

Formie, kompozycja

Który zawiera roztwór doustny „Betargin” w ampułkach? Instrukcji stwierdza, że kompozycja według tego leku obejmują betainy, arginina neutralnego cytrynian, chlorowodorek betainy i elementów pomocniczych, takich jak sacharoza, woda oczyszczona, kwas benzoesowy i naturalny aromat winogronowy.

funkcje

Co to jest lek „Betargin” w ampułkach? Przewodnik informuje, że środek jest uważany za źródło aminokwasów, takich jak betaina i argininy. Są one wykorzystywane w celu przywrócenia i normalizują zaburzenia funkcjonowania układu wątrobowo-żółciowego.

Podobno lekarze Arginina jest aminokwasem udział w syntezie białka biologicznego, jak również przemiany mocznika. Dzięki temu, istnieje wybór końcowych produktów rozpadu białek i ulepszone działanie detoksykacji wątroby.

Arginina – jest istotnym elementem procesu syntezy tlenku azotu biologicznej. Ten pierwiastek umożliwia wsparcie równowagi azotu, przeciwutleniające działanie preparatu i usuwania resztkowej azotu (toksyczne). Nie możemy powiedzieć, że oznacza to, normalizuje krążenie krwi w wątrobie, poprawia hemodynamiki i jego dotlenia gepatoportalnoy.

Jaką rolę argininy w „przygotowaniu Betargin”, których cena jest pokazany poniżej? Za pośrednictwem tego elementu, dany lek poprawia metabolizmu w hepatocytach (wewnątrzkomórkowe), stymulując ich aktywności, a także zmniejsza ilość szkodliwych wolnych rodników, regeneruje hepatocytów, co eliminuje stan zapalny i niedotlenienie.

Betaina nazywa substancja lipotropowy który uczestniczy w transporcie TG, syntezy biologicznej fosfolipidów, utylizacji i utlenianie tłuszczów. Ponadto element ten zmniejsza stłuszczenie wątroby i zapobiega ich powstawaniu.

Jako jony cytrynianowe poprawiają trawienie na wysoką kwasowość soku żołądkowego, eliminuje niestrawność i zmniejszenia mleczanowej.

świadectwo

W niektórych przypadkach, przedstawia zastosowanie „Betargin” analogi narkotyków, z których są wymienione poniżej? Narzędzie to jest wymagane w leczeniu zaburzeń czynnościowych wątroby wirusowe zapalenie wątroby, jak również stłuszczenie, hepatosis, niealkoholowe stłuszczeniowe zapalenie wątroby i marskość wątroby.

Nie możemy powiedzieć, że lek o którym mowa, jest często stosowany do usuwania skutków hepatotoksycznym wpływem narkotyków, alkoholu i innych substancji toksycznych. Również może być stosowany w warunkach, które są związane z metabolizmem upośledzona białka (zmęczenie, stres, głód, obrażeń, etc.).

Przeciwwskazania do odbioru

Drug dzieci „Betargin” i dorośli nie są przewidziane dla żółciowego i kamieni nerkowych choroby w ostrej fazie. Ponadto, narzędzie to nie jest używane w nadwrażliwości pacjenta do jego komponentów, laktacji, niewydolności nerek i ciąży.

Lek „Betargin” w ampułkach: instrukcja

Oglądane stosowanie leku po posiłku 1-3 kapsułek dziennie. Aby użyć leku oba końce ampułki należy zerwać, a następnie zawartość w rozcieńczonym ½ szklanki wody.

Czas trwania stosowania tego leku jest trzy tygodnie nienaruszony wątroby trzech do sześciu miesięcy w przypadku przewlekłych chorób wątroby.

środki ostrożności

Nie jest pożądane, aby przekroczyć zalecanej dziennej dawki „Betargin” preparat. Ponadto to narzędzie nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Koszt i podobne preparaty

Sprawdzaj kosztów funduszy w każdej aptece. Co do zasady, cena „Betargina” wynosi 150-300 rubli. Jeśli ten lek w Twoim mieście nie jest dostępny, można go zastąpić przez jeden z następujących sposobów: „Galstena”, „Artihol”, „Allohol”, „Enerliv”, „Atoxil”, „Gepatofit”, „Tivortin”, „Geptral”, " Phosphogliv "" Liavolin Forte "" Limfosan "" Sirin "" zapalenie wątroby "" metionina „i inne.