749 Shares 5598 views

Nowoczesny klasyk we wnętrzu: fotografia. W jaki sposób nowoczesne klasyczne wnętrze?

Definicja „nowoczesny” brzmi nieco dziwnie, prawda? Niemniej jednak, jest to kierunek w projektowaniu w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne. Oznacza to harmonijne połączenie nowoczesnych technik projektowania do tradycyjnych. Ale tu trzeba złapać moment, w którym wnętrze nie jest już klasyczny wygląd.

Nowoczesny klasyk we wnętrzu salonu

Dlaczego rozpoczynamy rozmowę z tego pokoju? Tak, ponieważ jest to najbardziej odpowiednie dla stworzenia takiego wnętrza. Tutaj spędzamy dużo czasu komunikuje się z ludźmi w domu, spotykamy znajomych. Stosując nowoczesne styl klasyczny we wnętrzu, można sprawić, że pokój nie tylko wygodne, ale również bardzo rodzinny i bardzo ciepły. Będzie to ochoty zaciszu domowym, ale w tym samym czasie i pewien szyk.

Cechy nowoczesnej klasyki

W pierwszej kolejności należy zauważyć, że również ten styl uosabia dyskretną elegancję. Łączy w sobie piękno i harmonię funkcjonalności i wygody.

Jeśli w dawnych czasach klasycyzmu związanej z nasyceniem złocistej barwy wszystkich elementów wnętrza, teraz zbędny luksus nie jest istotne. Dziś przesycenia akcesoria i meble – jest oznaką złego smaku. Niewątpliwą zaletą nowoczesnej klasyki we wnętrzu jest to, że każdy dom może być urządzone w tym stylu – od wiejskiej do „Chruszczow”. Klasyczne zawsze była i będzie miał znaczenie.

Nowoczesny klasyk we wnętrzu nie akceptuje wymęczony. Ten styl ma na celu podkreślenie wyrafinowany smak domu właścicieli i ich szacunek.

Pomimo faktu, że nowoczesne wnętrze jest odpowiednie dla każdego pomieszczenia, jeśli to możliwe, to lepiej zrezygnować z kilku małych pomieszczeń i stworzyć taki, który będzie centrum i jest przestronny i komfortowy salon.

Do strefy takich pomieszczeń, stosując kolumny, pilastry, zmień drzwi na łuku.

Kolor we wnętrzu

Podczas tworzenia wnętrza w dowolnym stylu, kolor odgrywa ważną, a czasem decydującą rolę. Nowoczesny styl klasyczny we wnętrzu nie toleruje jasnych kolorach. Należy preferować przygaszone odcienie. Mogą to być zarówno ciemne i jasne. Najważniejsze jest to, że nie są one zbyt jasne i soczyste. W tym stylu oraz nadaje barwiących organiczny – biały, beżowy brązowy, jasnoszary. Pokój urządzony jest w stylu „modern”, nie powinno być nagłe przejścia z jednego koloru do drugiego. Używane najbliżej ton. Na przykład może to być połączenie z: brązowa + + biały beżowy ciemnobeżowej.

konstrukcja ściany

Stylu „modern” we wnętrzu – to ściany pokryte listwy tynki dekoracyjne, tapety, panele ścienne napowietrznych.

Wybór tapety oparta jest na połączeniu eleganckiego szyku i nowoczesnego wzornictwa. Powinny one mieć low-key, ale zróżnicowany wystrój, aby nie być konserwatywne i nudne.

Odnosi się to nie tylko do tapet, ale wszystkie materiały wykorzystane do dekoracji. Na całej swej powściągliwości, a nawet może ułatwić, muszą być dobrej jakości i drogie.

Pokłady

Projektanci twierdzą, że naturalne podłogi drewniane – to nowoczesna klasyka. Jednak możliwe są inne opcje. Wnętrze może być wykorzystywane lub parkiet. Powłoka powinna być obojętny, pod warunkiem, że łączy się z wnętrzem koloru. W zależności od przeznaczenia pomieszczenia, można wybrać jeden lub drugi rodzaj powłoki. Na przykład w sypialni pomogą stworzyć przytulny dywan w salonie lub jadalni lepiej umieścić silne i trwałe pokrycia podłogowe. Kuchnia jest najbardziej odpowiedni granit.

Wybór mebli

Jak wiecie, nowoczesne wnętrze klasyczne wyklucza stosowania szkła i metalu. Meble w tym przypadku, nie powinno być dokonywane wyłącznie z drewna. Komfortowe i przestronne sofy i krzesła powinny być połączone z szafki i stoły wykonane z naturalnego drewna. Ale to nie znaczy, że meble powinny być antyczny. Nowoczesny klasyk we wnętrzu doskonale łączy się z jednym dzisiaj produkowanego przez wiele wiodących firm z całego świata. Jest to klasyczne meble, ale z nowoczesnymi akcentami. Produkty tych firm jest ikoną stylu, wskaźnik wyszukanym smakiem. Dlatego radzimy zwrócić uwagę na meble włoskich producentów:

  • Bizzotto.
  • Prego.
  • Bova.

Wolumetryczne elewacje w nietypowym połączeniu – karty Bizzoto fabryce. Przykładowo, potężny blat wykonany z naturalnego drewna w elegancki łodyg w stylu art deco.

Bova Firma produkuje głównie meble do sypialni. Ten wysoce wyroby z drewna, kute żelazo, z wysokiej jakości skóry i tkanek elitarnych.

Prego firma produkuje doskonałe meble wykonane z litego wiśni i orzecha włoskiego. Ten wysokiej jakości meble, wykonane ręcznie przez mistrzów stolarz, że idealnie pasuje do nowoczesnego klasycznym wnętrzu.

dekoracji okna

Projektanci nie tylko profesjonalny, ale prawie wszystkie gospodynie wiedzą, jak ważne jest, aby stworzyć wewnętrzną konstrukcję okna.

Dla stylu „nowoczesnych” charakteryzuje przy zastosowaniu wysokiej jakości i drogich materiałów do zasłony. Będą one służyć więcej niż jeden rok, pozostając ponadczasowe.

Zasłony w tym stylu często wyposażone w jedwabnych sznurków, frędzlami, lambrekiny, lamówki z koronki lub szydełkowane frędzlami. Dla ich kojącego tkanki wybrany szlachetne kolory, które mieszają się z kolorem ścian, mebli tapicerowanych. Idealnie nadaje oliwek, śmietana, perłowy, beżowy odcień. Nie mniej elegancki i będzie wyglądać ciemniejsze kolory – jasny brąz, zielony i bordowy.

oświetlenie

Kiedy mówimy o klasycznym stylu, od razu wprowadzić luksusowe kryształowe żyrandole ułożone, dużą liczbę świeczników. Idealnie bardziej powściągliwy. W środku pokoju dozwolone główny żyrandol, ale wykonane z przezroczystego szkła lub kamienia.

Rozproszone matowe oświetlenie, które jest rozprowadzane równomiernie na powierzchni pomieszczenia, dobrze podkreśla styl zwany „Modern Classic”.

Dlatego projektanci zalecają stosowanie różnych lamp, reflektorów, lamp wiszących. Mogą one znajdować się na różnych poziomach, w tym samym czasie będą używane sufitu, ścian i podłogi.

Dzisiaj, w salonie nie spełniały świec w świecznik z brązu, ale to nie znaczy, że odtworzenie luksusowy żyrandol z brązu, zaprojektowany jako prawdziwych świec, jest to niemożliwe. Taka sztuka w pełni opanowali mistrz wielu międzynarodowych firm. Na przykład, niemieckie Pobers firmowe. Rzemieślnicy arcydzieł korporacyjnych wykonywane ręcznie. Naturalnie, są one droższe niż kształtek z tworzyw sztucznych, ale idealnie we wnętrzu wymaga wysokiej jakości i drogich akcesoriów.

Wykonujemy sypialni

Jeśli zdecydujesz się zorganizować sypialnię w stylu nowoczesnej klasyki, pierwszą rzeczą, którą należy dokładnie przestudiować układ pokoju. Typowo dąży do symetrii. Może być umieszczony asymetrycznie lustro lampa, Dresser. Nocleg i nocne akcesoria powinny być rozmieszczone symetrycznie.

Nowoczesny klasyk we wnętrzu (zdjęcie można zobaczyć w naszym artykule) polega na powszechne stosowanie sztukaterie na suficie i ścianach. Teraz są analogi profili tynkarskich poliuretanowej. Są one znacznie prostsze, tańsze, łatwiejsze w instalacji, ale ponieważ są one bardziej popularne.

W sypialni, jak również w każdym pomieszczeniu, urządzone w moc nowoczesnej klasyki, nie powinno być jasne odcienie. Pastelowe odcienie dać elegancję pokoju.

Pokój luksusowe wnętrza charakteryzuje się masowym DNA z wysoką zagłówkiem wykonane szlachetnego drewna.

Oświetlenie w pomieszczeniu powinna być nie tylko funkcjonalne, ale także dekoracyjną znieść obciążenia. Lepiej jest użyć kinkiety, lampy podłogowe, lampy złotem. Skutecznie będzie wyglądać w sypialni, masywny żyrandol z kryształu Swarovski.

Współczesna kuchnia classic

Ten styl jest używany do projektowania kuchni, nadając mu elegancji i tworzenie powitalny komfort. Nowoczesna klasyka kuchni – urządzenie przytrzymujące i symetria we wnętrzu. Połączenie funkcjonalności i elegancji – ważnym wymogiem, który powinien odpowiadać nowoczesnej kuchni klasycznej.

Najczęściej jest to pokój udekorować miękkich ciepłych kolorach, co pozwala wizualnie go rozwinąć. W dolnej części ścian można w nim stosować panele drewniane lub Bayramiks gipsu. Obejmuje on marmurową miękiszu. Ściany, a raczej ich górna część może być tapetą przed malowaniem lub monofoniczne.

Sufit w kuchni może być tradycyjny biały lub ozdobione drewnianymi panelami. Ważne jest, aby mieć regularny prostokątny kształt. Idealnie nadaje się do kuchni i sufitów. Można wybrać opcję matową lub błyszczącą. Obaj zwiększy przestrzeń pokoju.

Wybór wykładziny powinny rozważyć dwa materiały – płytki i parkiet. Są inne podejście do tego stylu.

Dokonywanie wnętrza kuchni w stylu „modern”, konieczne jest, aby wybrać akcesoria, które są zgodne z tradycyjnym klasycznym stylu, ale nie jest zbyt masywna. Wnętrze kuchni rzadko stosowane sztukaterie, rzeźby i kolumny. Ale zapraszamy do korzystania z obrazów, porcelany stołowej, wyrobów tekstylnych. Będzie ona ożywić kuchnię, sprawiają, że bardzo przytulne.