308 Shares 8863 views

Uzyskać wypis z rejestru: niezbędne dokumenty, opis procedur i zaleceń

Z powodu różnych okoliczności życiowych przedsiębiorców indywidualnych i podmiotów prawnych czasami trzeba wziąć wyciąg z rejestru. Jaki rodzaj dokumentu jest? Dlaczego jest to potrzebne? Jak mogę uzyskać oświadczenie w konkretnym przypadku? Wszystko to zostanie wyjaśnione później. W rzeczywistości proces ten nie jest takie trudne. Ale niektóre z jego cech nadal będą musiały wziąć pod uwagę. W przeciwnym razie procedura uzyskania dokumentu jest albo trudne, lub nawet niemożliwe. Więc co każdy powinien wiedzieć?


Jaki rodzaj dokumentu

Na przykład, jaki rodzaj dokumentu. Wyciąg z rejestru – co to jest? Tylko świadomość tego faktu pomoże Ci zrozumieć, kiedy należy zamówić taką dokumentację.

Wyciąg z rejestru – rodzaj papieru zawierającego informacje na temat konkretnej osoby lub organizacji. Jest on wydawany wyłącznie przedsiębiorcy i osoby prawne. Zwykli obywatele mają prawo do ubiegania się o wydanie wyciągu z Unified Państwowego Rejestru.

gdy jest to wymagane

W jakich okolicznościach osoba powinna uzyskać USRLE stwierdzeniem? Istnieje wiele sytuacji, w których wymagane odpowiedni papier. Tak więc nie ma potrzeby, aby go zamówić.

Przyjmuje się, że PI lub organizacja otrzyma oświadczenie w następujących przypadkach:

 • likwidacja spółki;
 • Transakcje sprzedaży Komisję;
 • uzyskaniem pożyczek z banków;
 • odwołać się do sądu;
 • udział w przetargach i aukcjach różnego rodzaju;
 • otwierania rachunków bankowych;
 • akty notarialne;
 • ustawienie samochodów na rachunek podmiotu prawnego;
 • luz bankructwo.

Można powiedzieć, że w żadnych działań prawnych muszą być zarezerwowane w ramach badania pomocy. Nic trudne lub specjalnego tam procedury.

koszt

Ważne jest, aby wiedzieć, ile to będzie kosztować wyciąg z rejestru. Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu obywateli i przedsiębiorstw. Czy muszę płacić za takiego zaświadczenia?

To wszystko zależy od sytuacji. Chodzi o to, że aby uzyskać wyciąg z rejestru są oferowane pieniądze i darmowe. Wszystko zgodnie z prawem. Dlatego społeczeństwo powinno zrozumieć, że wymóg procedury płatności jest prawidłowy.

Do tej pory koszt wypisu z rejestru zaproponować, co następuje:

 • jeżeli właściciel adresów IP lub organizacji, aby uzyskać informacje o swojej firmie – bezpłatnie;
 • uzyskiwania danych od partnerów – 200 rubli;
 • Wydawanie wszelkich organizacji i przedsiębiorstw – do 400 rubli.

Jest to wielkość opłaty państwowej odbywa się w Rosji. Najczęściej dotyczy to leczenia dokumentu, który nie wymaga żadnej płatności. Dlatego martwić przedpłata opłaty nie jest konieczne.

czas produkcji

Innym ważnym punktem jest czas produkcji dokumentu. Przez wiele oficjalnego leczenia można uzyskać oświadczenie USRLE ustalony wzorzec?

To wszystko zależy od obciążenia danego narządu. Ale zgodnie z prawem okres oczekiwania nie powinien przekroczyć 5 dni. Oznacza to, że oryginalny papier zostaną przygotowane i wydane obywatelom w ciągu 5 dni roboczych.

Organy wydające

Gdzie można uzyskać USRLE stwierdzeniem? Jest to pytanie większość dotyczy przedsiębiorców i podmiotów prawnych. Niewiele wiem o żadnym dokumencie, o którym mowa. Ważne jest, aby być w pełni świadomi, gdzie został stracony.

Dziś wszyscy mieszkańcy Rosji oferuje szeroką gamę możliwości zlecenia, projektowania i produkcji każdego dokumentacji. Niektóre dokumenty mogą być przygotowane w kilku narządach.

Aktu założycielskiego można uzyskać:

 • organy podatkowe w miejscu rejestracji;
 • Na oficjalnej stronie internetowej Federalnej Służby Podatkowej;
 • korzystania z usług innych firm, podając się informacje na temat obywateli za pośrednictwem internetu;
 • Portal „usługi publiczne”;
 • w centrach wielofunkcyjnych.

Obywateli do wyboru, w jaki sposób działają. Jak pokazuje praktyka, coraz więcej ludzi, aby szukać pomocy w Internecie. Zaleca się, aby używać tylko zaufanych usług. Na przykład, FTS „usługi publiczne” lub witryny.

Dokumenty do obiegu

W celu uzyskania oświadczenia od podatku (spółek), konieczne jest, aby przygotować konkretną listę dokumentów. Najlepszą rzeczą do zrobienia przed nałożeniem organom podatkowym kopię papierów wartościowych. Oświadczam, że nie są obowiązkowe.

Że będzie przydatna przedsiębiorcy lub organizacji, aby oświadczenie o ustalonej próbki? Lista jest zmniejszona do:

 • formularz (2 kopie);
 • Karta identyfikacyjna obywatela;
 • Dokument jednoosobowej lub podmiotu;
 • INN;
 • nakaz zapłaty, wskazując uiszczenia opłaty (w razie potrzeby);
 • Snils (opcjonalnie).

Z reguły wymienione papiery są konieczne przy zastosowaniu jednego z wyżej wymienionych jednostek zakończenia. Wyjątkiem jest praca z usług internetowych. Zazwyczaj w takim przypadku tylko niezbędnych informacji z tych dokumentów. I nic więcej.

Praca z internetem

Uzyskaj oświadczenie za pośrednictwem Internetu, można łatwo. Jedyne zastrzeżenie, co zostało już powiedziane – to jest praca z sprawdzonych usług. Na zasób nieznanym zamawiania odpowiedniej dokumentacji nie wynika.

Na przykład, praca z „usług publicznych” sprowadza się do następującego algorytmu:

 1. Obywatel musi być zarejestrowany w systemie. To musi być zrobione z góry. W przeciwnym razie nie będzie w stanie przetłumaczyć pomysłów w czyn.
 2. Gouslugi.ru odwiedzić witrynę. Pamiętaj, aby przejść autoryzacji w systemie.
 3. Przejdź do sekcji „Usługi”. W wyszukiwarce typu box „wyciąg z rejestru”.
 4. Przeprowadzenia operacji wyszukiwania. Kliknij na odpowiedniej linii.
 5. Zapoznać się z informacjami dla obywateli. Otrzymuj USRLE oświadczenie możliwe dając wniosku elektronicznego. Aby to zrobić, kliknij na „Get usługi” w prawym górnym rogu strony.
 6. Wypełnić wniosek online dla wykonania operacji.
 7. Wybierz miejsce otrzymaniu rachunku. Zwykle jest to dzielnica lub MFC lub Departament Federal Tax Service.
 8. Jeśli to konieczne, uiszczenia opłaty państwowej. Udostępnić go w formie elektronicznej lub za pomocą karty bankowej.
 9. Potwierdź operację.

Teraz tylko czekać określoną w poprzednim okresie. Pierwsze ekstrakt USRLE można wymienić w treści e-aplikacji w świadczeniu tożsamości obywatela.

strona FNS

Kolejny dobry scenariusz – pracować z serwisu FTS. Wynikiem rachunku jest standardową formą elektroniczną. Wszystkie uprzednio wymienione zasady i przepisy te nadal obowiązują.

Praca ze strony FTS jest zmniejszona z następującym algorytmem:

 1. Odwiedź stronę nalog.ru.
 2. Na stronie głównej w menu nawigacyjnym wybierz „SP” lub „podmiot prawny”.
 3. Upoważnienie do przeprowadzenia usługi z pomocą wstępnie zarejestrowanego konta.
 4. Po prawej stronie ekranu, aby znaleźć „Przepis oświadczenia z rejestru w formie elektronicznej.” Usługa Kliknij na odpowiedni tytuł.
 5. Wypełnić wniosek i zatwierdzenie wniosku.

Tylko kilka minut – i gotowe! W rzeczywistości, mam USRLE oświadczenie nie tak trudne, jak się wydaje!

Zasoby innych firm

Ale zasoby innych firm, jak zostało powiedziane, nie jest zalecane. Internet dostarcza wielu danych osobowych, podanie informacji o IP, organizacji i mieszkańców.

Dane z rejestru publicznie dostępny. Ale to nie znaczy, że można bezpiecznie zamówić odpowiednie oświadczenie w nieznanym miejscu. Nie ma żadnej gwarancji, że użytkownik będzie współpracować ze służbami bezpieczeństwa. Takie propozycje zaleca się obejść.

Wyniki i wnioski

Odtąd, to jest jasne, jak wydobyć z rejestru. Proces ten nie jest tak trudne, jak się wydaje. Każdy przedsiębiorca lub osoba prawna ma prawo do przeprowadzenia operacji.

W sumie 5 dni czekania – i to standardowy dokument, który ma być obywatelem. Zazwyczaj proces ten nie wymaga żadnych nakładów pieniężnych.