424 Shares 2507 views

Oryginalny bukiet zabawek: a master class z krok po kroku zdjęcia

Pluszaki jak wszyscy płci, niezależnie od ich wieku. Misie i króliczki pewnie utrzymuje wiodącą pozycję na liście najbardziej popularnych prezentów. Ale jest mało prawdopodobne, aby zaskoczyć obchody sprawcy, jeśli tylko przekazał ją w ręce zabawki. Niniejszy zaskoczyć i zadowolić osoby, musi być zdolny do wydawania oryginału.


Bukiety z zabawek – nowy kierunek w projektowaniu prezenty

W tym artykule będziemy mówić o tym, jak zrobić piękny i wyłączny skład bukietu. Tworzenie to może być ktoś, jak w klasach mistrzowskich prezentowanych tutaj, wydajność technologia produktu jest opisany bardzo szczegółowo i wyraźnie. Produkcja bukietów zabawek – niektóre zabawne i bardzo ciekawe. Zapraszamy do nurkowania z nami w procesie twórczym.

Dowiedz się, jak zrobić miękkie piosenkę. Faza przygotowawcza

Do ich ręce, aby kilka zabawek, klasa mistrz, który zostanie przedstawiony poniżej, będzie musiała materiały wymienione w poniższej listy:

 • Drut kwiatów;
 • karton lub stary magazyn;
 • piana;
 • tekturę o różnych kolorach;
 • Zabawka miękkie mały rozmiar – 5 sztuk;
 • Taśma satynowej lub kapronowy – 3 m;
 • elementy dekoracyjne: koraliki, kokardki, kwiaty;
 • Klej "Titan", "Dragon" czy Melt;
 • Kwiatowy papier pakowy lub siatki;
 • zszywacz z klamer;
 • taśmy;
 • nożyczki.

Zrób kilka wypchanych zwierząt: klasy mistrzowskie dla początkujących. Podstawy estradowej

arkusz tektury lub magazyn zwinięte i owinięty taśmą. To pióro posiadacza. Przy okazji, dla tych celów, można również skorzystać z bazy (rury kartonowe) z filmu żywności lub folii. Polistyren pozycja cięcia kwadratowy kształt o bokach 10 cm. Brzegi obrabianego łagodnie zaokrągla biurowego nóż. Uchwyt dopasowuje się do środka elementów piankowych i lekko dociśnij. W wyniku tych działań powstaje wgniecenie. Napełnić go gorącym klejem i włożyć uchwyt. Kilka minut utrzymując projekt w ręku, podczas gdy dane nie są scrapie. Należy pamiętać, że klej „niszczy” piankę, więc nie zastosować go dużo. papier falisty wynikowego preformy obvorachivaem. Z kotwienia szpilki na jej podstawie. Zamiast papieru dla tych celów można wykorzystać szmatką – tiul, szyfon lub organzy. Pióro, owinięty papierem, kotwiczenia wąskiej taśmy.

Podstawy wykończeniowych etap

My nadal wykonywać utwór „Bukiet zabawek”. master class wyjaśnia dalej zabezpieczania miękkiej technologii figurki. Górna krawędź papieru falistego rozwinąć się tak, aby stała się widoczna bazie pianki. I zostanie on dołączony pluszowych przedmiotów.

Mogą być po prostu przyklejone. Jednak wadą tej metody jest to, że na zabawki mocujące zostaną zabrudzone tym materiałem w przyszłości, po parsowania bukiet, nie mogą być używane z gry dla dzieci. Jest łagodna metoda znaków miękkich związku z podstawy kompozycji. Mogą wiązać wstążkę. Rozważyć tę opcję.

Przecinanie taśmy za pomocą szpilki do mocowania pianę. W tym miejscu możemy posadzić zabawkę. Nawijanie taśmy wokół miękkich figur i wiązanie łuk. Tak więc zapiąć wszystkie elementy miękkie.

Ostatnim etapem

Teraz wiesz, jak zrobić kilka zabawek (klasy mistrzowskie dla początkujących wszystko szczegółowo wyjaśnione). Wykonujemy skład opakowania. Dla tego produktu obvorachivaem dużego cięcia kwiatów siatki. To nie powinno spaść na ciasnych zabawek. Staraj się umieścić go tak, że dane nie są wciśnięte i nie przemieszczone. Krawędzie zszywacza kotwiącego siatki. Uchwyt muszka bujny utworzone z nylonu lub satynowej tasiemki. Również tutaj można dołączyć kartkę z gratulacjami, zawiesił go na pre-cienkiej taśmy.

Jak zrobić miękkie kompozycję do narzeczonej?

Bardzo oryginalny i interesy wyraźnie wygląda bukiet ślubny zabawek. Ten dodatek do narzeczonej, a także daje cały obraz czułości i miłości. Zasada wytwarzania takiej kompozycji nie różni się od poprzedniego. Jedyną rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę – To przywiązanie figury. Oblubienica porusza wiele w dniu ślubu i bukiet z nią. W związku z tym, że zabawki muszą być ustalone bardzo stanowczo. A jeśli nadal nie chcą używać do tego celu kleju, zaleca się powiesić pluszowe figurki na drucie. Jak wykonać mocowanie w składzie „Bukiet z miękkich zabawek”? Instrukcje ci o tym powiedzieć.

Drut KWIECISTE jest cięte na kawałki o wielkości 10 cm. Owinięty miękką zabawka stóp tego materiału. Skręty końce drutu w tylnym obszarze między kilka. Teraz możemy przynieść je w dół. Następnie przebić bazę pianki we właściwych miejscach oraz „jazdy” kończy drutu tak daleko, jak to możliwe. Wszystko teddy bukiet element jest dobrze zamocowane. Następny etap środki wykończeniowe postępować w sposób opisany w poprzednich sekcjach.

Jeśli chodzi o zabawki, bukiet ślubny byłoby logiczne, aby umieścić dwie postacie na obraz młodej pary. To może być królik, niedźwiedzie lub towarzysze w odpowiednich strojach.

Do produkcji bukiet ślubny jest najczęściej używany w białym materiałem. Że produkt wyglądał interesująco, można wprowadzić go w elementy w kolorze srebrnym lub złotym: koraliki, wstążki i kwiaty. Należy pamiętać, że wszystkie takie same w obrazie główną rolę panny młodej jest grany przez jej strój, więc bukiet nie powinny być duże. Skład małej igrushechek z dodatkiem małych kwiatów, w tym przypadku – jest idealnym rozwiązaniem.

I piękne i zabawne, i pyszne!

To może być opisana jako bukiety słodyczy i zabawek. Taka kompozycja – to dar „3 w 1”: i słodycze, a kwiaty i upominki miękkie. Niech to nie będzie łatwe. Kiedy masz wszystkie niezbędne narzędzia i materiały, sam proces produkcyjny zajmuje nie więcej niż godzinę. Tak więc, nauczyć swoje ręce, aby zrobić ekskluzywny prezent.

Do pracy, musimy:

 • piękne plastikowa doniczka bez otworów w dnie;
 • Grubość arkusza pianki 1-3 cm;
 • falista papier o różnych kolorach, lub dowolnej pięknej tkaniny;
 • szaszłyki z bambusa;
 • taśmy;
 • małe wypchane zabawki;
 • cukierkach (w postaci ostrosłupów);
 • wszelkie zboża;
 • topić;
 • szydło;
 • nożyczki;
 • Taśma satyna (szeroki);
 • papier pakowy lub kwiatowy taśmy.

Jak zrobić bukiety słodyczy i zabawek: opis procesu

Kwiat garnek zalać płatki. Ona będzie odgrywać rolę czynnika korygującego. Następnie wycina się z gumowej pianki, o średnicy pokrywa się ze średnicą otworu pojemnika. Zajmujemy pusty zad. Od góry nakłada się papier falisty, tkaninę chowając krawędzie pod pianki. Stenochku krawędzi do puli z pistoletu do kleju gorącego. Następnie przystąpić do montażu figurki. Każda zabawka szydło Pierce. Nanieść klej na szaszłyki (nie dużo) i wkleić go do zabawki w miejscu wkłucia. W ten sposób mocowane na szaszłyki Wszystkie elementy pluszowe.

Po przystępujemy do projektowania słodycze. Każdy cukierek jest zabezpieczona za pomocą wąskiego szkockiej na szaszłyki. Primatyvaem wrapper zamiast jej skręcania. Okazuje się, że konstrukcja, w którym znajduje się mieszkanie boku słodkiej piramidy „wygląda” w górę. Tekturę o różnych kolorach szerokości cięcia taśmy 4-5 centymetrów. Prisobiraya palce na jednym końcu, kręte puste wokół cukrowej na patyku. Kształcie falbanką wokół słodyczy. Zamocować za pomocą kleju lub taśmy klejącej. Rezultatem jest elementem w formie kwiatu. Teraz ozdobić kilka zabawek i słodyczy. Włożyliśmy w bazie pianki, wszystkie te elementy są w odpowiedniej kolejności. Szaszłyki spróbować włożyć tak głęboko, jak to możliwe. Gdy wszystkie elementy są przymocowane obvorachivaem kompozycji kwiatowe papier pakowy lub siatki. Brzegi jej paska mocującego. Oto gotowy słodki bukiet zabawek. master class jest skończona.

Życzenia przyszłych mistrzów

Jedną z głównych zalet tych kompozycji jest to, że nigdy nie więdną, a przez długi czas, aby zadowolić jej piękno, któremu zostały przedstawione. Nauczyć się robić własnymi rękami oryginalne bukiety z zabawkami. Krok po kroku zdjęcia ich pracy jest przechowywana, na przykład, lub utworzyć portfel. I, być może, to hobby szybko rosną do pracy, która przyniesie nie tylko radość, ale także dochody. Szczerze życzę ci tego. Ci inspiracji i kreatywności proste!