245 Shares 999 views

Temple, „Chwała NMP” (Wołgograd): opis i adres

W Rosji, wiele kościołów (można przyjąć, że w większości), które są dedykowane do Matki Bożej. Jednak są one określone jednego lub innego z jego ikon, ale po jakieś święta maryjne kościoła nazywane są rzadziej. Jest to szczególnie prawdziwe, to święto jako chwałę Dziewicy. Jeden z nich znajduje się w Wołgograd. Na nim zostaną omówione poniżej.


Budowa i poprawa świątyni

2005 – rok, w którym świątynia otwarta, „Pochwała NMP”. Wołgograd wcześniej nie miał kościół na tej stronie. Dlatego pod budynkiem kościoła administracji miasta przeznaczyła budynek, który poprzednio mieściło się kino „Mir”. W 2006 roku lokal stał się własnością diecezji Wołgograd i nowo poznanymi nabożeństw zaczęło. Ale to było poprzedzone okresem odbudowy: budynek został oczyszczony z nagromadzonych zanieczyszczeń i naprawa została wykonana w nim. Następnie, zgodnie z wymogami tradycji religijnej został zbudowany i wzniesiony ikonostas ołtarza.

W 2009 roku w świątyni, „Pochwała Maryi” (Wołgograd) przeprowadziła również wodę i dobrze wyposażone wodą święconą. Od 2010 roku, kiedy Kościół rozpoczął budowę odrębnej baptysterium, poświęcony sakramentowi chrztu. W tym samym roku, a szkoła została otwarta w niedzielę.

świątynia ministerstwo

Wiele cerkwie odgrywać rolę opiekunów różnych sanktuariów, czczony przez wiernych. Niesie to ministerstwo i Kościół „na cześć Najświętszej Maryi Panny”. Wołgograd powodu szczyci się, na przykład, relikwie św Aleksandra Sanaksarskogo i św Dimitriya Rostovskogo.

Nie zapomnij o parafii i służby społecznej. Na przykład, w świątyni, „Pochwała Maryi” (Wołgograd) mogą ubiegać się o pomoc prawną bezpłatnie Każdy potrzebuje. Wyłącznie dla ludzi Kościoła, którzy są zainteresowani w poprawie ich edukacji, oferty parafialne przejść kursy teologiczne. Dla wszystkich innych, otwiera bezpłatną siłownię. Technicznie rzecz biorąc, nie jest on wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt nowoczesnej siłowni. Ubogich i potrzebujących kościół zapewnia bezpłatną żywność i odzież. Ponadto świątynia współpracował ze specjalnym ośrodku opieki. Instytucja ta skupia się na treści nieletnich w regionie Wołgograd i zapewnienie im niezbędnej pomocy. Konieczne jest również, aby mówić o swoim dzienniku, który jest opublikowany w parafii kościoła. Mówimy o czasopiśmie „Eulogy”, rozproszonych bezpłatnie. Magazyn ma na celu edukację teologiczną wśród ludzi Kościoła.

Temple of Praise NMP (Wołgograd): Adres

Kościół ten znajduje się pod następującym adresem: region, Wołgograd, Wołgograd miasto, Cherepovets ulicznych 92/2. Jest otwarta codziennie do końca wieczornego nabożeństwa.