833 Shares 6232 views

Zrobić choinkę z papieru: Niektóre warianty produkcji

Aby stworzyć świąteczną atmosferę w przeddzień Nowego Roku, niekoniecznie pokrywa elegancki stół, ubieranie się w stroje i dać dużo prezentów. Aby pomóc gościom złapać pewną mistykę w oczekiwaniu na cud pomoże odpowiedni wystrój. Nawet mały, ale niezwykły szczegół zaskoczy ich oryginalności i melodii w pożądany sposób. Weźmy, na przykład, różni się wyglądem od drzewa papieru Narodzenia. Rozważmy kilka opcji jak zrobić tego akcesorium z ich rąk i prosty sposób za pomocą technik origami.

Dobór kolorów

Zgadzam się, że bardziej typowe widoczną zieloną tradycyjne jodełka z papieru, tektury lub tkanki. Ale dość ciekawy i bardzo stylowy wygląda inne produkty odcienie. To, oczywiście, nie o, powiedzmy, purpurowo-czerwone kolorów. Biały, jasny fiolet, jasnoniebieskie – niesamowite i delikatne w wyglądzie rzemiosło z kolorystyką całkiem pasuje do najbardziej ekstrawaganckich lub klasycznych wnętrz. Nie ma ograniczeń co do wyobraźni. Spróbuj połączyć kilka odcieni, wydawanie płynnego przejścia lub utwórz skład zmienia kontrastujące paski. Następujące produkty wykonane w kolorystyce zieleni, można odświeżyć się z nowymi pomysłami do zastosowania w praktyce przynajmniej coś innego z powyższych.

Jak zrobić trójwymiarową choinkę z papieru

Boże Narodzenie rzemiosła można zrobić całkiem różne sposoby. Ale, że produkt był niewygodny, można zastosować zasadę montażu. Oto główne możliwych wariantów produkcji, przy użyciu różnych technik rzemiosła papieru:

 • Modelowanie części konturu cięcia. Najprostszy sposób połączenia oddzielnych części.
 • Proste origami. Rzemiosło wykonywane przez walcowanie z kawałka materiału.
 • Modular origami. Utrzymywane montażowe (skomplikowanych modeli schematy) z wielu mini-komponentów jednego lub różnych gatunków.
 • Quilling. Zespół pierwotnych produktów z małych elementów, które są uzyskiwane poprzez walcowanie cienkich pasków papieru w postaci wzorów ozdobnych.

Objętość jodełkę papieru: montaż kilku warstw

Być może ta metoda tworzenia rękodzieła jest najbardziej proste i dostępne nawet dla rozwoju dziecka. Do pracy potrzebne kolorowy papier, kompas, nożyczki, ołówek, klej, słomki do koktajli.

 1. Narysować na papierze z kompasem kilka okręgów o różnych średnicach. Zakładamy, największa szerokość jest równa 12 cm, następne – 10 cm, a następnie – 8 cm, etc …
 2. Każde koło krotnie po przekątnej w połowie kilka razy, aby stać się ślepą prążkowane „parasol”.
 3. Dla definicji linii formy wokół krawędzi fałd.
 4. Rozprzestrzeniać wszystkie koła – otrzyma szczeblami przyszłych choinek.
 5. W środku każdego pustą plastikową słomkę delikatnie zrobić dziurę.
 6. Owinąć pień drzewa wstążką brązowego papieru, niewielkie tłumienie kleju.
 7. Po całkowitym wyschnięciu ciąg słomy na jej szczeblach, o szerokim dnem.
 8. Po całkowitym zmontowaniu wyroby do dekoracji dużą kroplę lub wyciąć STAR oraz poziomy wszelkich materiałów wykończeniowych.

rzemiosło origami

Ustanowienie bardziej złożone oryginalne artykuły, konieczne jest, aby kierować się szczegółowymi instrukcjami. Po tym wszystkim, nawet z widokiem gotowego wyniku jest po prostu niemożliwe, aby dokładnie odtworzyć wszystkie fazy pracy. Po tym wszystkim, sztuka projektowania origami zapewnia wyraźny krok po kroku. Co do zasady, do produkcji najprostszych modeli wziąć kawałka materiału. Zupełnie inne podejście do modułu modelowania. Objętościowy DIY wpływa na złożoność montażu na wiele małych części, z których każda oddzielnie przed zwija. To może być wykonane origami choinki wykonane z papieru w najprostszych sposobów. Na przykład, zrobić mały prezent akcesoriów – zakładkę.

Nowe mini-Hack

Wszelkie zdobyłem choinki wykonane z papieru na Nowy Rok będzie wielkim zaskoczeniem. Zrobić mini-origami modułowego w łańcuchu.

 1. Krotnie cięcia papieru kwadrat o połowę, umieszczając fałdę wzdłuż górnej krawędzi linii.
 2. Uruchom dwa górne kąt zakrywana w sieci bazowej w kierunku linii środkowej. Pominięte krawędzie będą wystawać nieco poza dolną krawędź.
 3. Tuck pod częściach narożnych, tak aby uzyskać trójkątny zarys.
 4. Fold puste pionowo na pół tak, że niższe bramy były w środku, a środkowa część ze stawów – na zewnątrz.
 5. Śledź kilka z tych szczegółów. Zazwyczaj wystarczy jedna zakładka 6-7 moduły.
 6. Po mini Origami są gotowe przystąpić do montażu. W tym celu, na rogu trójkąta złożonego wstawić w „karmanchatuyu” po drugiej stronie.
 7. Skok modułów łańcucha w postaci papieru, w jodełkę.
 8. Małe pnia pamiątek krotnie brązowy materiał w postaci prostokąta, a następnie włożyć dolny rzemiosła.
 9. Udekoruj z dżetów, cekinów, koralików drobnych. Zaznacz gotowy!

W przypadku, gdy ten siekać, aby zapewnić najlepsze moduły pętli i tułowia i przywiązują do siebie za pomocą kleju, produkt może być stosowany do dekoracji wnętrz lub choinki.

Bądź kreatywny i wymyślać nowe sposoby dokonywania rzemiosła papieru, zaskakując kreatywność i oryginalność!