415 Shares 2890 views

Druty obroże

Przypisywanie piękny kołnierz, w rzeczywistości jest to dosyć trudne, ale aby uniknąć ta praca jest mało prawdopodobne, ponieważ wyższe tkaczy umiejętności, tym większa liczba różnych modeli, w tym różnorodnych kołnierzy, mogą być łączone. Druty obroże, przede wszystkim, ścielenia łóżka, lepiej jest wykonać oddzielnie, a następnie starannie uszyte z kołnierzem. Kołnierz są w różnych rodzajach i formach. Najczęstszym wzór – ten szal kołnierz i skręcić w dół kołnierzyk z zaokrąglonymi lub spiczastymi końcówkami. Rozważenia sposobów na drutach tych modeli w porządku.

Szal kołnierz dzianina wystarczająco cienkie szprychy dwóch nici przędzy. Uzyskanie wymaganej liczby pętli, która zależy od szerokości bramy i dzianiny elastyczne pasma około dziesięciu wierszy. Następnie, w tym samym czasie na obu końcach drutach nie jest provyazyvayut kolejno przez serię dziewięciu razy cztery pętle i trzykrotnie na trzech zawiasach. Po tym, wszystkie pozostałe pętle zamknąć w tym samym czasie. Możliwe jest, aby nie zamyka pętlę i dzianiny szereg nici pomocniczej. Podczas szycia, że kołnierz szyjki, liczba pomocniczych rozprzestrzenia się stopniowo, a szereg pętli otwartej Fielder kołnierza starannie przyszyte szwem ketlevochnym z dzianiny.

Druty obroże z ostrymi końcówkami lepiej jest dobrze zrobić z podwójnej przędzy. 2,5 – rozdzielczość szprych. Knitting zacząć od zewnątrz kołnierza. Wybierz żądaną liczbę pętli i dzianiny zespołu. Równocześnie z rozpoczęciem dziania na każdej stronie jest liczony na 26-30 pętli. 26 th 30 lub pętli p są zatem centralny: z jednej strony z nich w każdym cyklu pętli osobistej Bates provyazyvaya dwóch pętli wzdłuż tylnego nożnego dziania twarzy. Zatem dzianiny do żądanej szerokości kołnierza. Wszystkie pozostałe w pętli igły jest zamknięty w tym samym czasie, lub w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

Druty kołnierze z zaokrąglonymi końcami, z drugiej strony, rozpoczyna się od wewnętrznej części kołnierza. Uzyskanie pomocniczy gwint prawy ilości provyazyvayut pętli i jednego lub dwóch rzędów. Po tym, przejdź do głównej nitki i szydełka dzianiny dziesięć rzędów wybranego wzoru, a następnie po obu stronach każdego rzędu Bates jednej pętli w siedmiu przyjęć.

Ponadto do ścielenia na drutach wzory są bardzo popularne obroże stand-up, które są charakterystyczne dla swetry, kurtki i dzianiny koszulowe fronty. Knitting kołnierz-rack działać po szwami na ramieniu. Na szyjce zysk na kołowym cienkich szprych żądanej liczby pętli i provyazyvayut cztery rzędy dziania twarzy. Następnie przenieść się do schematu podstawowego kołnierza (ażurowej gumy lub dziania twarzy). Stójką dekolt dzianiny prosto do pożądanej długości. Po tym, wszystkie pętle zamknąć się w tym samym czasie wykonywania, elastyczny brzeg. Jeśli chcesz skojarzyć kołnierz, z tyłu szyi lub kołnierz zacisku, to jest około pięć centymetrów dzianiny prosto, zaczynają dodać pętlę w tej samej odległości od siebie na całej długości kołnierza.

Dzianina dość trudne i niezbyt wygodne na okrągłych igieł. Tak często wykonywane obroże stand-up ze szwem z tyłu lub zapięciem. Kołnierze ze szwem dzianiny o dwóch igłach oddzielnie, a następnie przyszyta do szyjki. działają również oddzielnie kołnierz, mocowanie elementu mocującego, który może być z tyłu lub z boku. Na drutach zapięcia po obu stronach szczegółów liny kołnierz pas naramienny lub przedniej haftem. Na jednej stronie dziurek pasek vyvyazyvayut. Zliczanie długość kołnierza, to konieczne jest dodanie około dwóch centymetrów na klamrze, a gdy szycie kołnierz, położony na jednej części do drugiej przez szerokość elementu mocującego. Aby uniknąć gruby i szorstki szew dziania Start na wątku wtórnym. Następnie pętla otwarta przyszyte do szyjki.

Druty obroże – jest to okazja, aby stworzyć miłą dodatkowych szczegółów, które uczynią model dziewiarskich bardziej stylowe i oryginalne.