780 Shares 7516 views

Micelarna woda. Co to jest i jak to działa?

Wiele kobiet w ostatnich latach są często z pojęciem „płyn micelarny.” Co to jest i do czego służy? Nie można nazwać zwykłą wodę. Jest to specjalny obiekt przyjazny dla środowiska, który jest przeznaczony do oczyszczania skóry. Jest to specjalna technologia jego produkcji, co pomaga oczyścić wodę zupełnie zwyczajne i dość różnorodnych koralików, które nazywane są również micele. zmiękczają one skórę i chroni ją przed szkodliwymi wpływami.


Zasada działania

Mamy już do czynienia z pojęciem „płyn micelarny”, co to jest i jak to jest produkowany. I co leży w jego skład? Zawiera ono alkalicznego, a jedynie kwas tłuszczowy i rozwiązania szczególnych estrów. Micele, padając na skórze, starannie walczą z zanieczyszczeniami, całkowicie bez uszkadzania naskórka.

Przydatne właściwości

Jest często stosowany w pielęgnacji skóry noworodków i tych ludzi, którzy mają poważne choroby skóry takie jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry. Ale kiedy okazało się, jak użyteczne właściwości ma micelarny wody, co to jest i jaki jest jego skład, aktywnie zaczął być stosowany w kosmetyce jako podstawa dla różnych narzędzi, które są używane do czyszczenia skóry. Najczęstsze z nich to narzędzie do usuwania makijażu. Wysoka popularność uzyskał płyn micelarny „Iv Roshe”. To narzędzie jest doskonale zmiękcza skórę, ponieważ nadal zawiera oczaru wirginijskiego, róży, agawy i czystka. Ponadto, nie jest to seria kwiatu, wewnątrz której znajdują się olejki eteryczne z róży i lawendy. Niektórzy producenci wytwarzają takich produktów o zawartości oleju rycynowego, koenzym Q10, ekstraktu z zielonej herbaty. Takie elementy są nie tylko walczy z brudem na skórę, ale również pomaga wygładzić zmarszczki i sprawiają, odcień skóry jest o wiele lepiej. Po zastosowaniu takiej wody rozjaśnić plamy starcze zaczynają zanikać i Pajączki.

Woda micelarna dla nastolatków

Dzieci w okresie dojrzewania często cierpią z powodu problemów skórnych, które wymagają bardzo starannej konserwacji. Exfoliac niemiecka firma podjęła uwalnianie produktów specjalnie dla tej grupy wiekowej. W takiej wody zawiera specjalne składniki, które radzą sobie z głównym problemem dla większości nastolatków – trądzik. Regularne stosowanie micelarna woda pomaga wyrównać skórę i sprawiają, że gładsza. Narzędzie to zawiera tylko naturalne składniki, które mają pochodzenia roślinnego. Fundusze te nie powodują alergii i nie tylko walczą z trądzikiem, ale z pierwszych oznak zatykania porów. Dlatego dziś są one szeroko stosowane nie tylko przez ludzi z problemami skóry, ale również tych, którzy preferują łagodny opieki dla własnego wyglądu.

Usuń makijażu delikatnie

Makijaż i maseczki są bardzo ważne dla każdej kobiety. Nawet jeśli ona ma zdrową skórę, to nadal nie przeszkadza wodę, która jest bogata w ekstrakty roślinne. Taki zakup nie jest tanie, ale jednak całkiem korzystne. Jest wystarczająco dla dużej okres czasu.

Teraz mamy zapoznanie z pojęciem „płyn micelarny”, co to jest, jakie funkcje ma i jak to jest produkowany. Doskonale usuwa makijaż i pozostawia skórę promienną i elastyczna. Niektóre kobiety twierdzą, że po zastosowaniu takich oznacza, że skóra jest nieco tandetny, ale to uczucie mija po kilku godzinach.