513 Shares 6899 views

Poliklinika №107 (Moskwa, ul dekabrystów.): Recenzje

zdrowie ludzkie jest bezcenne. Tylko uwaga do siebie pomoże przedłużyć życie i dobre samopoczucie zadowolić przyjaciół i krewnych. Wszelkie usterki w organizmie powinien poinformować specjalistę. Jakość usług medycznych są zawsze chętnie oferują ulicę Moskwa Klinika 107 dekabrystów. Pomoc zostaną przedstawione nie tylko z rejestracją Moskali, ale także z innych miast obywateli.


Gdzie i jak się tam dostać?

Kapitał Clinic 107 położony jest przy ulicy dekabrystów 24. Najłatwiej placówce medycznej można dojechać metrem. Trzeba wstać na stacji „Otradnoye”. Jeśli jazdy samochodem od centrum miasta, lepiej jest siedzieć bliżej do ostatniego wagonu. Przed wizytą w klinice, pożądane jest, aby wyjaśnić, w jaki odpowiedniego specjalisty. Można to zrobić poprzez infolinię (499) 907-63-81. Poliklinika jest otwarta codziennie. Od poniedziałku do piątku, specjaliści odwiedzający mogą w godzinach od 7:00 do 20:00. W weekendy, gdy zakład jest otwarty od 9:00 do 16:00.

Pacjenci, którzy są na miejscu rejestracji odnoszą się do kliniki 107 może odbierać konsultacji lekarzy całkowicie bezpłatne. Za dodatkową opłatą pomocy można także i inni mieszkańcy i goście stolicy. Z pacjentami, którzy przybywają karetką, wstępną opłatę.

szpital przewodnik

107 klinika Krasnogvardeisky regionu coraz częściej mają dobre opinie od pacjentów. Wynika to przede wszystkim z wysokiej kwalifikacji specjalistów, którzy tu pracują. Stanowiąc główny lekarz kliniki od 2012 wykonuje Bolshakova Elena Wiktorowna. Jest to lekarz specjalista z 14-letnim doświadczeniem, który naprawdę zna się na rzeczy. Poziom lekarz szkolenia zawodowe spełnia wszystkie nowoczesne wymagania. Pozwala to na wysoki poziom, aby służyć jako główny specjalista w instytucji medycznej.

Obowiązki zastępcy naczelnego lekarza wykonuje Denisova Marina Sergeevna, który pracuje w medycynie od ponad 30 lat. W ciągu ostatnich kilku lat 107 kliniki ( „Otradnoe”) jest domem dla terapeuty z wielkim doświadczeniem zawodowym. Początkowo Marina S. był znawca instytucja medyczna. Dziś lekarz wchodzi do zespołu zarządzającego i wykonywać swoje obowiązki bez żadnych problemów.

Działając Chief Pielęgniarka kilku lat wykonujących Rzhevskaya Nadezhda Wiktorowna. To pole ona poświęciła ponad 25 lat swojego życia. Przez ostatnie trzy lata, ekspert jest wliczone w zespole zarządzania w ramach „organizacji opieki.” Pod kierunkiem personelu medycznego w czasie stawia zastrzyki i IVS dla pacjentów, jak również monitoruje stan zdrowia pacjentów w stanie krytycznym.

Procedura zapewnienie opieki medycznej dla pacjentów

Każdy obywatel, który ma politykę obowiązkowego ubezpieczenia medycznego, mogą liczyć na wysokiej jakości wsparcie ze strony pracowników instytucji. Przede wszystkim są usługi pre-medycznych. 107 Miasto klinika może przyjść z pomocą nie tylko Moskali, ale również goście stolicy. Tutaj, diagnostyka laboratoryjna, pierwszy można zapewnić opiekę medyczną. Oferuje pacjentom stomatologicznych prace biurowe, w których nie mogą być tworzone nie tylko leczenie zębów, ale także, a następnie usunięcie protezy.

Placówka medyczna zapewnia również opiekę ambulatoryjną. Leczenie pacjentów przechowywanych w szpitalu i dzień w domu. Na poważnie chory dołączyć pielęgniarka, która przychodzi do określonych godzinach. Ponadto, możliwe jest, aby skontaktować się z lekarzem w domu. To nie ma znaczenia, ile lat ma pacjent. Klinika 107 dzieci daje jakości usług dla małych pacjentów od pierwszych dni życia. Pomoc może być udzielana przez lekarza rodzinnego, który będzie chętnie przychodzą na wyzwanie jako niemowlęta i chorego człowieka w podeszłym wieku.

Obwodowa Klinika № 107 umożliwia również przejść badania czasowej niezdolności do pracy po urazach lub wcześniejszych chorób. Eksperci szacują, że stan pacjenta i określić jego stopień niepełnosprawności. Prawidłowe badanie jest niezwykle ważne, aby nadal otrzymywać świadczeń społecznych osobę, która tymczasowo stracił możliwość zarabiania na własną rękę.

Lista jednostek strukturalnych

107 kliniki ( „Otradnoe”) – miejsce, w którym może on być wspomagany przez pacjenta w dowolnym kierunku. Funkcjonują jednostek, takich jak pierwszy zapobiegania komory, urologii, chirurgii terapeutycznych, gabinetach dentystycznych, endokrynologicznej obudowy, rozdzielanie rozpoznania funkcyjnej, jak również obudowy neurologicznych.

Każdy pacjent może być poddawany pełnej oględzin, określić na wczesnym etapie schorzenia. Policlinico № 107 zapewnia przechodzą rozpoznania ultradźwiękowego jamy brzusznej, prostaty, sutka i tarczycy. Ponadto, możliwe jest, aby zdać egzamin X-ray z klatki piersiowej, brzucha, miednicy i czaszki, dużych i małych stawów. Kobiety mogą wykonywać mammografię i terminowe rejestr z wykryciem ewentualnych guzów.

laboratorium kliniki wykonuje następujące typy analizy, jak mikrobiologiczne, biochemiczne, cytologicznych, klinicznych badaniach immunologicznych. Badanie nie tylko przyczynia się do dokładnej diagnozy, ale także określić, jak dokładnie mikroorganizm spowodował chorobę. Ponadto, badania prowadzone w dziedzinie alergii. Terminowe identyfikacji obiektu, na którym istnieje negatywna reakcja organizmu, pomaga uniknąć wielu problemów w przyszłości.

płatnych usług

107 Miasto klinika jest instytucja publiczna. Oznacza to, że pewna kategoria pomocy ludności świadczone bezpłatnie w obecności obowiązkowej polisy ubezpieczenia zdrowotnego. Ale profesjonalnych agencji wsparcie może również goście za dodatkową opłatą. Świadczenie wypłacane placówek medycznych może w pełni zaspokoić potrzeby pacjentów. W celach zarobkowych pacjent otrzymuje maksymalną uwagę od profesjonalistów. Pieniądze są przeznaczone na zakup nowego sprzętu medycznego i pensje personelu kliniki.

Podstawą świadczenia płatnych usług medycznych jest umowa, która jest dokonywana bezpośrednio w klinice i jest skoordynowane z Departamentu Zdrowia Miasta Moskwy. opieka nad pacjentem odbywa się tylko przez mianowanie. Konieczne jest jedynie, aby zwrócić się do kliniki infolinii. W celu zawarcia umowy o świadczenie usług medycznych, pacjent musi przedstawić dowód tożsamości. Może to być paszport lub prawo jazdy. Rodzice muszą także wnieść akt urodzenia dziecka.

Płatne usługi medyczne są świadczone w różnych kierunkach. Ten masaż leczniczy, położnictwo i ginekologia, radiologia, akupunktura, Neuroscience, choroba zakaźna, kardiologia, rehabilitacja, terapia manualna, endokrynologia, chirurgia i wiele więcej.

pediatria

Instytucja medyczny służy pacjentom od pierwszych dni życia. Jeśli rodzić w dziale, który należy do 107 miejskich przychodni, po wypisie do dziecka jest wysyłany do specjalisty. Pediatra przypisany do dziecka na czas trwania jego starszych (16 lat). Naczelny lekarz dziale dziecięcym jest Prońko Nikołaj Aleksandrowicz. Akceptacja społeczeństwa w sprawach nie związanych ze zdrowiem dzieci, prowadzone w każdy poniedziałek od 15:00 do 20:00.

Klinika 107 dzieci zapewnia opiekę nad pacjentem w wieku od 0 do 15 lat. Karty Dzieci starsze niż 16 lat są przenoszone do działu dla dorosłych. Rodzice mogą w każdej chwili skorzystać z pomocy specjalisty. Faceci, którzy są zarejestrowani w instytucjach edukacyjnych związanych z sekcją dla dzieci, regularnie poddawać się badaniom lekarskim. Pozwala to na wczesne zidentyfikowanie konkretnej choroby i zapobiec jego rozwoju w przyszłości. Maluchy, którzy zarejestrowali się w innym regionie Moskwy, mogą być podawane za opłatą. Aby to zrobić, rodzice muszą najpierw podpisać umowę z kierownictwem instytucji medycznej.

Problem z większości klinik są uważane za pacjentów etap żywo. Czasem trzeba czekać na godziny, aby dostać się do prawej specjalisty. Rodzice wiedzą, jak trudno jest, aby dziecko siedzieć na korytarzu. Klinika 107 dzieci (Moskwa) – wyjątek. Aby dostać się do lekarza, a nie stać w długich kolejkach, musimy zrobić tylko umówić z wyprzedzeniem telefonicznie lub na stronie internetowej kliniki. Dzieci z gorączką lub ostrym bólem serwisowane bez powołania.

stomatologia

Ważne jest w leczeniu Unikaj doustnego rozwoju chorób zębów. Ale nawet najbardziej ostrożny higieny chroni przed próchnicą. Poliklinika № 107 (ul. Dekabrystów) oferuje usługi z konta pacjenta z nowego sprzętu. W tym miejscu można nie tylko leczyć dolegliwości, takich jak proste próchnicy i miazgi, ale także wysokiej jakości protetyki. Za niewielką opłatą można uzyskać naprawdę rozpromieniony uśmiech. Szef gabinetu dentystycznego jest klinika Smirnov Aleksiej Siergiejewicz. Jest to wysoko wykwalifikowany specjalista, który pracuje w medycynie od ponad 15 lat. Wielkie przeżycie nie mu zapobiec, aby poprawić swoją wiedzę i umiejętności. Każdego roku pojawiają się nowe technologie leczenia i protetyki, które są stosowane w praktyce w klinice 107 w Moskwie.

Pacjenci z ostrym bólem serwowane są poza kolejnością. W przeciwnym razie, należy najpierw umówić fachowcom. Leczenie chorób kompleksu prowadzi się w kilku etapach. Specjaliści gabinetem korzysta z najnowszych metod leczenia bólu. Pozwala to wiertło przezwyciężyć strach i leczenia próchnicy bez problemów o dowolnej złożoności. Z drżeniem lekarze odnoszą młodych pacjentów. Rzeczywiście, strach gabinecie stomatologicznym, wielu rodzi się w dzieciństwie. Jeśli masz problemy z dziećmi zębów mlecznych usługi polikliniki numer 107. Odpowiedzi rodziców wynika, że chłopaki trzyletnich dość łatwo tolerować procedurę napełniania. Dzieci są prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.

konsultacja damska w przychodni

Płci pięknej, które są zarejestrowane w regionie moskiewskim, przydzielony do 107. kliniki, mają możliwość otrzymania porady od wykwalifikowanych ginekologów lub zarejestrowania dla ciąży. Szef kliniki kobiecej jest Budyak Irina Valentinovna. Jest to ginekolog położnik, z wieloletnim doświadczeniem. Podczas operacji lekarz przyszedł zapalić ponad 1000 zdrowych niemowląt. W klinice damskiej działa biuro planowania rodziny. Tutaj, rodzice mogą być przeszukiwane i przejść wszystkie testy, aby począć dziecko.

Dział prowadzi gabinet USG narządów miednicy diagnostycznych. Tutaj są badane nie tylko do kobiet w ciąży, ale także pacjentów z różnymi patologiami. Dopiero po przejściu przez wszystkie procedury, lekarz może dokonać prawidłowej diagnozy płci pięknej. Kobiety, które są zarejestrowane w innym regionie, można również odwiedził polikliniki numer 107. Dopuszczenie lekarzy dla nich odbywa się po uzgodnieniu z kierownictwem instytucji medycznej.

Dla kobiet w ciąży w rodzenia traktuje personel oddziału ze szczególną starannością. Przyjazne środowisko z wygodnej sofy 107 klinice. Lekarze podejmują pacjentów tylko po wcześniejszym umówieniu, więc nie jest to konieczne dla ich kolej, aby pokutować długo czekać. Ale nawet jeśli chcesz spędzić trochę czasu w korytarzu, można usiąść i przeczytać broszurę z przydatnych informacji.

Lekarz Dom połączeń

Często zdarza się, iż choroba niespodziewanie przychodzi. Dostać się do specjalisty w tym samym czasie ani siły ani ochoty. Problem można łatwo rozwiązać, jeśli jest 107 klinice. Lekarz na wezwanie można dokonać telefonicznie. Specjalista przyjdzie do pacjenta po jego zabrakło godzinach pracy w biurze. Wywołanie specjalistycznego domu są kwalifikowane pacjenci z ostrym bólem i gorączką, które są przypisane do 107. klinice w Moskwie. Połączenia są rejestrowane przed 12:00. Wszystkie wnioski, które kończą się po obiedzie, przeniesione na następny dzień. Pomoc może być również zapewniona i podczas weekendu. Lekarz dyżurny zawsze pracuje dział, które mogą wytwarzać wstępne badanie pacjenta i umówić.

Lekarz na wezwanie rejestrze telefonu (499) 204-60-11. Konsultacje telefoniczne można przeprowadzić w (499) 907-63-77. Można dzwonić w godzinach od 7:00 do 20:00 w dni powszednie i od 9:00 do 18:00 w weekendy.

Opinie o instytucji medycznej

Podobnie jak każda inna instytucja, ma różne reakcje 107 pacjentów kliniki. Adres budynku głównego jest znana niemal wszystkim, którzy mieszkają w pobliżu. Wielu pacjentów donoszą, że klinika znajduje się w obszarze o rozwiniętej infrastrukturze. Tutaj można łatwo dotrzeć komunikacją miejską lub własnym samochodem. Placówki medycznej posiada własny parking.

Pracować w klinice zautomatyzowany. Pacjent może umówić się ze specjalistą za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie. W tym przypadku, na kilka godzin przed wyznaczonym czasie na telefon komórkowy otrzyma wiadomość z przypomnienia. Ale, niestety, nie zawsze idzie zgodnie z planem. Pacjenci mówią, że nawet jeśli powołanie do konkretnego specjalisty jest czasami trzeba czekać na swoją kolej do 20-30 minut. Ale takie przypadki są rzadkie.