435 Shares 927 views

Mamy określić płeć dziecka: objawy ciąży chłopca i dziewczynki

Dla większości kobiet ciąża – oczekiwane i starannie zaplanowane okresie życia. Mieć dziecko, niestety, nie wszystkie pary się natychmiast. Tak często kobiety studiują objawy ciąży, dzięki czemu można na bardzo wczesnym etapie, aby określić, czy mają nowe życie.


Typowe objawy

Należy zauważyć, że istnieją wczesne objawy ciąży, które zna chyba każda kobieta. Jest to choroba rano (które jednak nie wszystkie kobiety w ciąży), tkliwość piersi, częste oddawanie moczu (konsekwencją kilku powiększonej macicy), a także senność, zmęczenie. Fakt, że kobieta jest w stanie, może również oznaczać opóźnienia miesiączki. Warto zwrócić uwagę na podstawowej temperatury: w ciąży kobiet jest nieco wyższa i wynosi około 37 stopni. Są to wszystkie typowe objawy ciąży, które mogą dać informację o tym, czy kobieta jest w pozycji, czy też nie. Bardziej dokładny wynik można otrzymać za pomocą testu ciążowego (czasami uzyskując fałszywych wyników). Ale z całą pewnością powiedzieć, czy kobieta jest w ciąży, może tylko ginekolog.

Mamy określić płeć dziecka

Upewniając się, że ciąży wiele kobiet zastanawiać, którzy czekają: chłopiec czy dziewczynka? Po tym wszystkim, czekać na drugą ultradźwięków (co stanowi około 20 tygodnia ciąży w większości wykonań) jest tak trudne! W związku z tym, że panie będą przydatne informacje, które powie Ci, jak rozpoznać objawy ciąży, chłopca i dziewczynkę.

żywność

Pierwszą rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę na kobiety w ciąży, więc nawyków żywieniowych. Główne objawy ciąży chłopca: kobieta będzie ciągnąć za (produkty bogate w białko) mięso i ser, wszystko słone lub kwaśne. Jeśli jest w łonie matki dziewczynki nawyki żywieniowe są nieco inne, a matka będzie chciała owoców i słodyczy.

piękno

Zewnętrzne oznaki ciąży chłopca: kobieta w ciąży staje się piękniejsza niż była przed poczęciem. Uzyskaj zdrowsze włosy, paznokcie. Ale tutaj może pojawić zwiększone owłosienie nóg i pach. Ponadto, skóra staje się nieprzyjemnie suche. Jeśli kobieta jest w ciąży dziewczynka, w większości przypadków, to traci swoje piękno, ponieważ uważa się, że dziewczyna ma jej mama.

toksykoza

Biorąc pod uwagę oznaki ciąży chłopca, warto zauważyć, że większość kobiet, który jest w łonie moim synem, nie cierpią z powodu porannego toksyczności na wczesnych etapach. Jeśli pani torturowany nudności, najprawdopodobniej, że jest w ciąży z córką.

liczby

Możliwe jest również, aby określić płeć dziecka i figur. Uważa się, że jeżeli wiek matki, dodać numer miesiąca, w którym nastąpiło poczęcie, a otrzymamy parzystą liczbę – chłopca. Dziwne – dziewczyna.

kształt

Niezależnie od tego, czy ciąża jest pożądana określić płeć dziecka, może pomóc matki brzuch. Ale musiał być dość duże. Runda – na chłopca, nieco rozciągnięte – na dziewczynę. Uważa się, że jeśli mama dużymi piersiami, jest to również znak, że wewnątrz – mała dziewczynka.