732 Shares 1146 views

Ciekawym Biografia Ilya Reznik i jego sposób na życie

Rosja nie ma takiej osoby, która nie jest zaznajomiony z pracy Ili Rahmielevicha Reznika. Ten legendarny songwriter zaprezentował światu wiele z tych trafień, że lubi ten dzień.

Według jego biografii, Ilya Reznik przyszedł na ten świat w Leningradzie, jak to miało miejsce w 1938 roku. Jego rodzice byli imigrantami z Danii. Dzieciństwo przyszłego songwriter trudno nazwać szczęśliwym. Jego los był przeznaczony do przetrwać blokadę, a następnie ewakuację do Uralu, przedwczesnej śmierci ojca. Niemal natychmiast po powrocie matki Eliasza ożenił się i udał się w poszukiwaniu lepszego życia w Rydze, pozostawiając swoich rodziców do swego ojca, który później przyjął chłopca.

Mimo że, jak powiedział w biografii, Ilya Reznik wzrosła ciekawy i utalentowany. Był zaangażowany w gimnastyce i tańca towarzyskiego, a nawet udział w kręgu młodych artystów. Po ukończeniu szkoły średniej, młody człowiek dostał pracę w teatrze, ale tylko jako elektryk. Równolegle był asystentem w szkole medycznej. Tylko z 4 prób Ilya udało się dołączyć do grona studentów Państwowego Instytutu Leningrad Teatru, Muzyki i Kina. Stało się to w 1958 roku.

Jaka była jego kariera?

Według biografii, Ilya Reznik aktywnie promował teatr Komissarzhevskaya, ale jeszcze dużo czasu poświęcono poezji. Piosenka, która przyniosła mu ogromną popularność, nazywany był „Kopciuszek”, a reprised jej Ludmiła Senchina. Po tym Reznik zaprzestał współpracy z teatrem i jako członek Związku Literatów Leningrad, aktywnie kontynuowała pisanie poezji. Nie każdy wie, że Ilya Rahmielevich wydał kilka zbiorów wierszy dla dzieci, a wśród nich „mały kraj”, „Kukushechka” i inne. W 1999 roku, autor tekstu został członkiem Związku Pisarzy w Moskwie. Rok później założył wydawnictwo zostało. Z którymi współpracował Ilya Reznik? Biografia mówi, że najbardziej aktywnie – ze stopu Pugachevoy. Ich współpraca rozpoczęła się w 1979 roku. Ponadto, jego utwory śpiewane po Lyme Vajkule, Natasza Korolowa i wielu innych artystów, których prace Ili Reznika uwielbiony.

życie osobiste

Ilya Reznik, czy piękne? Zdjęcia potwierdzają, że – całkiem ciekawy człowiek. Jego życie osobiste jest wśród słuchaczy i fanów wiele pytań i sporów. Mówi biografię Ilya Reznik pierwszy poślubił Reginę Resnick, który jest zastępcą dyrektora Teatru Rozmaitości. W tym małżeństwa urodziło się dwoje dzieci: syna, który stał się znany dziennikarz i córką. Druga żona była tancerką Munir Argumbaeva. Mieli także syna. Około roku 2000, para zerwała nieformalnie i Munira i jej syn przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Postępowanie rozwodowe, który zakończył się w 2012 roku, była dość kontrowersyjna. Ilya Reznik (jego biografia to potwierdza) 74 lat ożenił się po raz trzeci – Irina Romanowa. Prawdziwa miłość może przyjść w każdym wieku.

songwriter życie było dość ciekawe, a dzięki niemu świat usłyszał wiele wspaniałej muzyki. Jego fani nadzieję, że będzie on nadal to robić przez wiele lat, więc poeta życzymy zdrowia i większą wytrzymałość.