277 Shares 1575 views

Lek „Orungamin”. Recenzje substancji leczniczej.

Obecnie w dermatologii, takie jak sekcja mikologia ma duży udział. Wynika to ze względu na rosnącą liczbę przypadków, i niektóre z nich (powstające w tym procesie) w leczeniu powikłań. Ten ostatni jest również ze względu na wysokie i czas trwania leczenia (dwa do trzech tygodni do dziewięciu miesięcy).

Dlatego rzeczywiste stosowanie najbardziej skutecznych leków. Jednym z leków przeciwgrzybiczych – „Orungamin”. Recenzje tego preparatu podkreślają swoją skuteczność w stosunku do całej listy grzybów (drożdży, pleśni i dermatofitów).

Zapewne wielu z was nigdy nie słyszał nazwę „Orungamin”, ale „itrakonazol” – jest dobrze znany wszystkim (i, nawiasem mówiąc, pierwszy lek – dokładny odpowiednik drugi).

Lek „Orungamin” – analogowy leku „i” itrakonazolu podstawie jego kompozycji zawiera te same składniki czynne. Różnica między tymi lekami jest ograniczona wyłącznie do firmy-producenta i ceną. To naturalne, że jesteśmy zaznajomieni z nazwą International – „Introkonazol”, a nie komercyjny „Orungamin”. Instrukcja użycia leku farmaceutycznego na bazie pochodnych triazolu zawiera listę instrukcji, która pomaga zarówno lekarza jak i pacjenta, aby poprawnie i efektywnie stosować leku.

Powyższy preparat może występować w różnych postaciach dawkowania (dla rozwiązania ustnej lub kapsułki).

Mechanizm ten jest oparty na stłumienie syntezy ergosterolu (substancji o – główny składnik błony komórkowej grzybów). Wynik leczenia oceniano po dwóch do czterech tygodni po zakończeniu leczenia (w przypadku obecności grzybicy). Kiedy grzybica paznokci (gdy nie jest utrata płytki paznokcia chorego), wynik można ocenić dopiero po sześciu do dziewięciu miesięcy po przebiegu terapii.

Wskazania „Orungamin” lek. Referencje

Podstawowym wskazaniem dla leku jest obecność grzybic skóry i błon śluzowych. Ponadto:

– vuvlvovaginalny kandydozę;

– drożdże lub grzybica paznokci dermatofitów etiologii;

– a także: histoplazmoza, aspergiloza układowa, kryptokokoza, Sporotrychoza, blastomykoza i łupież pstry.

Na preparat „Orungamin” referencje pacjentów są bardzo dobre: działania niepożądane prawie nigdy nie występuje, a skuteczność leku na wierzchu.

Jednakże, ze względu na działania niepożądane, samych producentów środek grzybobójczy (instrukcje) wskazują na możliwość rozwoju: niestrawność, ból nadbrzusza, zapalenia wątroby (żółtaczka), spowodowane przez cholestazę, zawroty głowy i bólu, jak również do różnych reakcji alergicznych.

Jak w przypadku każdego leku, „Orungamin” ma pewne przeciwwskazania. Zatem leku podczas ciąży i karmienia piersią, a także nadwrażliwość pacjenta do jego składników nie jest powołany. Ponadto, nie jest konieczne, aby przyjąć środek farmaceutyczny w marskość wątroby, przewlekłe zapalenie wątroby i niewydolność serca, a także u dzieci i osób starszych.

Wśród konkretnych wskazań do tego leku należy podkreślić konieczność monitorowania czynności wątroby (stężenie enzymu przez okresowych) przy stosowaniu leku w ciągu jednego miesiąca.

Z obniżoną odpornością ludzie potrzebują pewnej zwiększenie dawki leku w porównaniu z powszechnym znaczeniem.

Tak więc, lek „Orungamin” oceny wskazuje bezpośrednio, które z wysoką skutecznością w zwalczaniu różnych uszkodzeń grzybiczych, takich jak grzybica skóry () i jej pochodne (grzybice paznokci) jest obecnie szeroko i skutecznie wykorzystywane.