412 Shares 4017 views

Preparat „Winpocetyna” dzieci – po prostu być ostrożnym!

Użycie „Winpocetyna” produktu leczniczego wskazano, że celem tego leku nie jest wskazane dla pacjentów do 18 lat. Ale słychać dość często, że lekarze przepisują lek dzieci Winpocetyna. Komentuje wyniki od otrzymania tego leku, jego wpływ na organizm dziecka był on w większości pozytywne. Dlaczego więc ten lek należy przyjmować nie zawsze i nie wszystko?

Lek „Vinotseptin” – jest to środek rozszerzający naczynia, co ma wpływ na przepływ krwi w mózgu i zapobiega głodu tlenu. Lek ten dostarcza krew do mózgu, zwłaszcza tych obszarach, które są uszkodzone w wyniku udaru niedokrwiennego. Zwiększa wchłanianie glukozy w mózgu, rozszerza naczynia.

Preparat medyczny „Vinotseptin” nie wydaje się w postaci roztworu do iniekcji dożylnych lub tabletek.

Zwykle stosuje się ją po udarze, różne uszkodzenia mózgu, miażdżyca tętnic, zaburzenia krążenia mózgowego, przekłada się na pogorszenie pamięci, bezsennością, bóle głowy, zawroty głowy nagle zmniejsza się wydajność. Istnieją przypadki stosowania tego leku na jaskrę, siatkówki zmian naczyniowych i innych chorób oczu. Lekarze mogą przypisać go do pacjentów cierpiących na związane z wiekiem utrata słuchu, słuchu, szum w uszach, chorobę Meniere'a. Pozytywnie o „Winpocetyna” preparatu, jego zastosowanie w leczeniu zaburzeń psychicznych i neurologicznych u pacjentów.

„Winpocetyna” dzieci, lekarze zwykle przepisywany okołoporodowym patologii układu nerwowego. Na przykład, lekarz może przepisać go jako przeciwdrgawkowe, nagłej utraty słuchu u dzieci, do leczenia chorób oczu, które są związane z zaburzeniami naczyniowymi. Często preparat „Winpocetyna” dzieci są powoływani na leczeniu padaczki lub psychozy maniakalno-depresyjnej. Do tej pory, niestety, nie ustalono lek w leczeniu autyzmu, tak aby poprawić chore dziecko mianował kursy aplikacja oznacza „Winpocetyna” jako poprawę krążenia mózgowego.

Przygotowanie „Winpocetyna” analogami jego „Winpocetyna Acre”, „Cavintonum” w zwykłych przypadkach, wyznaczyć jednego – dwóch tabletek trzy razy dziennie. Do zapobiegania jej trwa długo, 3 razy dziennie na tablecie. Indywidualna dawka leku dla dzieci Winpocetyna 'przypisane wyłącznie po dokładnym zbadaniu i podejmowane pod nadzorem lekarza. Samoleczenie dzieci z tym lekiem jest nie do przyjęcia, ponieważ może to mieć negatywny wpływ na ich zdrowie.

W ostrych postaci chorób leku podawanego dożylnie. Początkowo nie podaje się więcej niż 20 mg leku, rozpuszczone w 1 litrze roztworu infuzyjnego. Jeśli pacjent może to tolerować 3-4 dni stopniowo zwiększać dawkę 1 mg jest oparty na 1 kg masy ciała. Podawany 10 – 14 dni po wystąpieniu poprawy pacjenta po podaniu tabletki.

W sprawie powołania leków Lekarze ostrzegają pacjentów o możliwych kołatanie lub nieregularne bicie serca, niskie ciśnienie krwi. Środki ostrożności należy przyjąć lek pacjentów Winpocetyna 'z ciężkimi zaburzeniami rytmu serca, z ciężkim przebiegiem choroby wieńcowej, nadwrażliwości na jego składniki.

Kobiety w ciąży i karmiące piersią używać ten lek nie jest przypisany, jako substancje czynne zawarte w nim może przenikać przez łożysko i niekorzystnie wpływać na rozwój płodu.

Przy jednoczesnym odbiorem oznacza „Winpocetyna” z innymi lekami, mogą wystąpić pewne objawy nietolerancji, więc to powinno być zgłoszone niezwłocznie do lekarza.

Reakcja organizmu pacjenta, należy przyjąć ją na alkohol nie został zbadany.

Tabletki Store „Winpocetyna” powinno być suche i zabezpieczone przed maksymalnym miejscu słońce 2 lat od daty wydania.