660 Shares 3812 views

Czapka EP – modne i zabawy

Ogromna popularność filmu animowanego „Despicable Me”, i wszystkich jego sequeli przyniósł słodkie i nieco szalone znaki. Najbardziej interesujące i atrakcyjne są uważane zwolennicy „zło” geniuszu, liczne improwizowanej bohatera. Wielu wykwalifikowanych pracowników z całego świata przyciąga niezwykły pomysł, i nie było tak zwany cap sługus. Jasny żółty stroik dzieci miłości i wielu dorosłych bold skłonni do eksperymentowania z ich garderoby.

Pierwsze kroki

czapka sługus może dotyczyć jednego lub obu oczu, jak postaci z kreskówek. Ze względu na ostatniej wystawie były fioletowe „crazy” model z puszystym górze. Jest wykonana z przędzy „trawę”, ale dzianiny wszystkie tego samego schematu. Do cap minion zbliżył dorosłemu, po prostu trzeba użyć standardowego programu do szczelnego dopasowania nakrycia głowy. Należy również wybrać nieco rozciąganie nici i nie najcieńszy haka. Zazwyczaj „dwa oczy” Cap POPLECZNIK, którego schemat jest przedstawiony w artykule zakłada wiedzy o podstawowych technik dziania, lecz odnosi się do najprostszych modeli.

Wybór przędzy i hakiem

Dla HAT, w przeliczeniu na obwodzie głowicy w 52-54 cm, wymaga sporo wątku. Jest to dość łatwe do drutach z niedrogich i wspólnym przędzy Baby, sprzedawany w Hank o 50, jednak możliwe stosowanie innych dostępnych tematów, którego skład odzwierciedla w przybliżeniu następujący: 25% naturalnej wełny, bawełny lub nawet jedwabiu i 75% tradycyjnego akrylu. Taki stosunek pozwoli nie martwić, że produkt jest „usiąść” po pierwszym praniu, czy będzie marszczyć. Modelu „Cap EP” wymaga wykorzystania 50 g jasnożółtych wątków, a także pozostałości brązowe, niebiesko-czarno-białych kolorach, które oko. Byłoby dobrze, gdyby wszystkie wątki są tej samej jakości i tego samego przedsiębiorstwa. Hak dla niemowląt przędza numer garnitur 2,2-2,5.

Hat Minion: Schemat dziewiarskich

Dno kapelusze dzianiny żółty gwint bardzo prostego schematu z domieszkami. Pierścień sześciu ściegów provyazyvayut dwie pętle o SC. Następnie, w każdym kolejnym rzędzie zrobić jednakowe przyrosty: jedna kolumna bez podskórnie (SC), a następnie przez dwa SC w jednej pętli. W następnym rzędzie 2 sc a następny przyrost sc w jednej pętli. W ten sposób, w każdym kolejnym rzędzie zostaną dodane sc w każdym st 2-3-4-5 … pętli.

Więc dzianiny 10 wierszy Doły z dodatkami, a do cap gięte PE i wziął pożądany kształt, z 11. serii dodatku nie potrzeba. 13 i 14 rzędów provyazyvayut czarny – będzie to podstawą dla przyszłych punktów. Ponadto, do 23 rzędu użyciu żółtą przędzy, a krawędź nakrycia głowy związany konwencjonalne kolumny bez nakida niebieski. Można połączyć małe uszy, ale one nie istnieją w klasycznym modelu.

Do produkcji oka trzeba połączyć dwie części tego samego dna systemu oraz hak cieńsze. Należy zacząć z czarnym kolorze, który jest uczniem, a następnie przejść do brązowej tęczówki i białym wykończeniem. Gotowy do szkieł wyglądała na krawędzi powiązanie między szarym gwintu (w celu utworzenia ramki). oczy gotowe szyte na WPR na poziomie z czarnymi pasami, haftować uśmiech i wszyscy – gotowy do pracy.