627 Shares 4694 views

Jak gotować ryżowa z mlekiem i bakalii?

Jak gotować ryż owsianka z mlekiem smaczne i szybko? Zaskakująco, odpowiedź na to pytanie nie zna każdą gospodynię. Po tym wszystkim, to danie dzisiaj przygotowuje niezwykle rzadkie. I to właśnie w marne jak gotowane naczynia ryżu, orzechy i owoce suszone uzyskuje przynajmniej serdeczny i smaczne niż gryki, prosa, płatki owsiane lub kremu pszenicy. Dlatego prezentujemy wam krok po kroku sposób tworzenia tej zdrowej żywności mleczarskiej.


Jak gotować ryż z owsianką z mlekiem

Niezbędne składniki:

  • Woda oczyszczona woda – 3 filiżanki;
  • tamtejsze tłuszcz mleczny – 3 filiżanki;
  • Ryż okrągły – 1 szklanka pełna;
  • grzywny sól morska, piasek, cukier, cynamon mielony i wanilii – dodać na gustu;
  • pestek rodzynki czarny – pół kielicha
  • orzech obrane – pół filiżanki;
  • masło lody – '65

Przetwórstwo zbóż

Przed przygotowaniem gotowano mleko ryżowe powinien stać się okrągłe płatki śniadaniowe o wysokiej zawartości skrobi (na przykład ryżu „Krasnodar”), a sortowanie jest dokładnie płukano w zimnej wody pod sitem.

Przetwarzanie dodatkowych składników

tylko główne składniki na smaczny ryż ugotować kaszę z mlekiem, trochę zyskać. Po tym wszystkim, to danie było szczególnie tylko wtedy, gdy jest uzupełniona pachnących składników, takich jak czarne rodzynki bez pestek i orzechów włoskich. Produkty te powinny być również oczyszczana z kurzu, myciu i zanurzenia we wrzącej wodzie przez 30-40 minut. Następnie muszą ponownie przepłukać i najbardziej potrzebujących ciecz.

Obróbka cieplna pokarmu

Smaczne gotowano mleko ryżowe wytwarza się w następujący sposób: do wylania wiejski tłuszczu mlecznego i oczyszczoną wodę do picia w naczyniu i doprowadzić je do wrzenia, przy bardzo niskiej temperaturze. Następnie, płyn jest wymagane, aby wylać ryż okrągły i wymieszać ją natychmiast, że nie jest przyklejony do dna. Gulasz takie zboża są bez przykrycia na małym gazie z dodatkiem soli i cukru (gustu). Tak więc zaleca się kasza mieszając co 2-5 min pulpy. Gotowość naczyń określa się miękkość ryżu i jego lepkość w ogóle. Należy zauważyć, że w razie potrzeby może to być wykonane albo kleik ciecz przez dodanie do 1 kubka mleka większa niż lub bardzo grube, zmniejszając ilość cieczy.

Końcowym etapem wytwarzania

Po posiłku osiągnie pożądaną konsystencję, jest on zobowiązany do wlać niezaziarniony rodzynki, orzechy włoskie, jak i mielonego cynamonu, wanilii i masła. Ponadto, wszystkie komponenty niezbędne do mieszania, pokrywę i owinąć garnka gęstej zbiorcze. W tej pozycji, dania z danie polecane inkubować przez 45 minut. W tym czasie, kasza ochłodzeniu nieznacznie absorbuje aromaty przypraw i innych składników, jak również osiągnąć żądaną lepkość.

Jak karmić danie mleczarskiego

Teraz, gdy wiesz, jak gotować ryżowa z mlekiem, więc okazało się najbardziej smaczne, pożywne i pachnące. Podawać tego dania, korzystnie w postaci ciepła, w głębokim na porcje płytami.