409 Shares 973 views

Bacardi czarny. ulubione koktajle

Kiedy słyszysz wzmianki o takich napojów jak rum, gdy nie jest obrazem zabawy pirata z butelką w ręku. Wierzono, że napój ten piraci nigdy nie opuścił. Kochali go za to na pierwszy łyk, spalił mu gardło, a wysoki stopień przyczyniły się do szybkiego odprężenia.


Jednak Roma w długich rejsów miał kolejną wizytę, był lek. Był używany jako środek dezynfekujący oraz jako środek profilaktyczny do leczenia chorób zapalnych.

Napój ten był pierwotnie ulubionym żeglarzy i pospólstwo. Rzadko posiłek zakończyć bez mocnego napoju. Ale arystokraci nie chcą go znać, ponieważ rum zawiera dużo zanieczyszczeń i olejów. Początkowo jest ona oparta na słabo oczyszczony alkohol z trzciny cukrowej i smak był daleki od wyrafinowane.

Rum Bacardi Czarny został stworzony na Karaibach, to było takie wspaniałe tereny inspirowane przez Don Facundo Bacardi stworzyć słynny napój. Wyspy są znane ich oślepiające słońce, gaje palm kokosowych i wiele drzew owocowych. Białe plaże, czyste morze z raf koralowych, balsamiczny tropikalny klimat – wszystko to przyczyniło się do stworzenia znakomitego napoju.

Don Facundo Bacardi założył firmę rodzinną, która jest nadal uważana za jedną z najbardziej udanych. Eksperymentator zainteresowany popularność rumu. Zaczął wydawać wszystkie rodzaje eksperymentów w celu poprawy jego smak. Przeprowadzono liczne filtr węglowy, dodatkowo wezwał napoju w dębowych beczkach – a jego praca zakończyła się sukcesem.

Bacardi Czarny jest produkowany z trzciny cukrowej, ale zauważa niedoścignionym przypominające smak suszonych moreli i bananów, które jest nieodłącznym mu dać specjalnie zaprojektowaną drożdże. Melasa z trzciny cukrowej, rozcieńcza się wodą, a następnie pozostawiono do odstania przez 30 godzin w niskiej temperaturze, a następnie destyluje się do wytrzymałości w około 70 stopni.

Ale to dopiero początek tworzenia napoju Bacardi Czarnego; Dalsze wlewa do dębowych beczek i pozostawiono na trzy lata. Reakcja zachodzi między jego właściwości użytkowe melasy, z drewna dębowego i drożdży. Jeśli rum jest czarny, beczka wewnątrz specjalnie carbonize, wszystkie te sztuczki nadać napojowi niezapomniany smak drzewno-waniliowy.

Dla jego ekspres trudy Bacardi otrzymał w całości: długo oczekiwany triumf pić rum nabytych nowych fanów wśród monarchów i smakoszy na całym świecie. Don Facundo zawsze zmienił nie tylko ideę rumu, ale również stworzył kolekcję niezapomnianych bukietów.

Na Bacardi Black, istnieją pewne tradycje konsumpcji, można z niego korzystać w czystej postaci lub w postaci kokteylya.Samoe zaskakujące – jest to, że dla każdej osoby z tego napoju synonimem czegoś własnego – i romantyczny nic porównywalnego.

Chcesz spróbować ekscytujących pić, egzotyczne, wszystko nie podoba – obciążenie koktajle z Bacardi Black. koktajl hymn – Latynoamerykańskie pasja, przyjemność i niepohamowane pragnienie wolności. Wiele osób korzysta z koktajle z Bacardi czerni w połączeniu z sokiem pomarańczowym lub tonikiem.

Co pić Bacardi Black, wybrać samemu. To samo w sobie jest tak samowystarczalny, które spełniają wszystkie wymagania; on nawet nie wymaga żadnego dodatkowego smaku przypraw. Tylko jeśli pić rum czysty, dodać niezbędne kostek lodu i dekoracji szkła z kawałkiem cytryny. Od tej smakowej premii napój nabyć specjalną elegancję i ozdobić każdą romantyczną imprezę.

Bacardi Czarny … Jak pić? Reagować bezpośrednio – do picia musi być w dobrym towarzystwie, przedłużając przyjemność, delektując niepowtarzalny aromat karaibskim raju. I nie zapomnij, aby udostępnić tę niezapomnianą bukiet z rodziną i przyjaciółmi.