669 Shares 9594 views

Ciasto „bukiet” własnymi rękami: klasa mistrz, krok po kroku recept, zaleceń i opinii

Bardzo miło dostać urodzin lub innego zdarzenia radosny bukiet kwiatów. Ale bardziej niż to daje przyjemność, jeśli byłoby to jadalne. Cicho, nikt nie zmusi Cię do gryzienia róże lub goździki. Będziemy uczyć się zrobić pyszne ciasto „Bukiet”. master class na jego produkcji zostaną podane w tym artykule. Przepisy na tym torcie tyle, ile kolorów. Można utworzyć bukiet róż, bzy, hiacynty stylowe. I piec je w herbatniki lub ciasto. Jak zapewne domyślacie, najważniejsze w podejmowaniu ciasto „Bukiet” nie jest kulinarną przygotowanie i dekoracji. można osiągnąć sukces, gdy kwiaty będą wyglądać na żywo. Narzędzie to może być w postaci kremu, masła i kitu. Poniższa będą traktowane nieco „Bukiet” tort recepty z krok po kierunkach i zdjęcia gotowego produktu kroku. Załóżmy śmiesz?

„Bukiet róż”

„Królową kwiatów” jest zawsze pyszne. Nie bój się majstrować pączki – to nie jest tak trudne, jak się wydaje. Tak, jak zrobić ciasto „Bukiet” własnymi rękami? Zaczynamy od najprostszych – do pieczenia ciastek. Musimy okrągły placek o średnicy 19 cm i wielkości naczynia prostokątnego. Nie będziemy rozwodzić się nad opisem produkcji ciastek ciasta. Przejść bezpośrednio do kremu. W pół litr mleka vsyplem 200 gramów cukru. Po gotowaniu wrzenia przez trzy minuty. Sto osiemdziesiąt gramów cukru pocierać trzy jajka. Szybko mieszać i wlać syrop mleka. Gotować przez kolejne pięć minut, aż do konsystencji mleka skondensowanego. Sześćset gramów zimnego masła i trzepaczka powoli bez zatrzymywania miksera do pracy, wlewając syrop nasze mleko. Powinniśmy dostać dobrze zachowany kształt błyszczący krem. Cięcie ciasta w warstwy: Okrągłe – trzy prostokątne i – w czterech częściach szerokości. Przygotowania syropu do impregnacji. Do tego kieliszek brandy. Impregnować swoje ciasta i płaszcz ze śmietaną. Na szczycie wlewków okrągłych zrobić małe otwory. Prostokątny złożone na pół. Dołączyć je do okrągłych shortcakes. Zashpaklyuem krem stawów, usunąć w lodówce.

formowanie ciasta

Vzobem dwa litry śmietany. Przejazd do obrabianego bukiet pięknych ażurowych serwetek. Musimy barwnika spożywczego: zielony – do łodyg i liści rysunek i szkarłat – bud. I, oczywiście, nie może obyć się bez załączników. Pędy mogą zostać wypchnięte z barwione na zielono bitą śmietaną kornetikom zwykle. I dla kubków trzeba ołówek. Dysza w postaci wąskiego owalny konieczności wycisnąć krem z ruchem od dołu do góry, aby utworzyć płatka. Tworzą rozetę na ołówku, możemy przesadzić je do ciasta. W dalszym ciągu tworzyć kwiaty. Wąskie dysze szczelinowe wyciskanie „listki”. Krem najlepiej bicz, nie wszystko na raz, ale po kawałku. I malować je w razie potrzeby. Pozostawiając niewielką ilość kremu i bieli. Wstążka ozdobić ciasto w formie bukietu kwiatów. W razie potrzeby, warstwa czekolady można uzyskać przez napis.

placek pionowe

Bukiet, jak ten powyżej, jest bardzo piękny. Ale to nie będzie można umieścić w wazonie. Ale co jeśli się kosz kwiatów? Wszystkie części są całkiem jadalne. Podobnie jak w poprzednim przepisie, koncentrując się na produktach montażowych i wykończeniowych. Jak zrobić ciasto w formie pionowego bukiet? Ciasta musi mieć dobrą kondycję zachować. Może to być ciastka, ciasto miód, ciasto o nazwie „Ant.” Ostatni – jest korzystne. Jego testy chipsy i orzeszki ziemne, zamknięte z zagęszczonego mleka i masła, bardzo gęste. Wypełnić im formę „koszyk”. To może być bardzo realne kosz, ustelennoe wewnątrz czepiać filmu. Utrambuem „Mrowisko” łyżka, umieścić w lodówce. Teraz bierzemy za podstawę do kwiatów. Piec zwykły herbatnik, posiekać go na okruchy. Stopienia czekolady i 165 g masła. Wymieszać z okruchów i sto gramów jąderek zgnieciony orzech laskowy. tworzą podstawę pęczki Bzy z miękkiego i giętkiego masy. Powinno być stożki, naturalny wygiętą w dół. Zbiorów w lodówce do czasu krzepnięcia.

montaż

Będziemy potrzebować dużo śmietany. Jak zrobić ciasto „Bouquet”, tak że stał wyprostowany? To prawda: krem musi być również bardzo trwałe. Bita śmietana, jak w poprzednim przepisie, nie będzie pasować. Zrób masło śmietany i mleka skondensowanego w proporcjach dwustu gramów na słoiku. Teraz do montażu ciasto. Otrzymujemy z kosza, „Ant.” Zesztywniał wystarczy? Zdjąć folię. Stawiamy na krem basket, wyrównać szpatułką, aby uzyskać „włókniste” szwów. Na szczycie tortu „Mrowisko” umieścić nasze pionowe stożki, które później okazały się pyszne kiści bzu. Krem dodać zielony barwnik. Dysza wysiadają pozostawia liliowy. Tutaj można wycofać się z recepturą. Pozwolono, aby zamocować na liściach placek kitu. Ale muszą być ustalone w ostatnim kolei do w kontakcie z kremem nie były one pływały.

dekoracja

Ciasto „pionowy” bzu bukiet większej naturalności potrzebującemu krem olej-białko. Oddzielić żółtka. Białka z cukrem nagrzewa się do 65 stopni stale vymeshivaya że nie są zwinięte. Potem zaczniemy bić dziesięć minut. Dodaj zmiękczonej masło. Trzepaczka ponownie. Mieliśmy gładka i błyszcząca śmietanę. Jeśli szyszek bzu poślizg, mogą być przyłączone do kosza z użyciem shpazhek grilla. Mamy barwione naszą śmietankę białkowo-olejowej w kolorze liliowym miękkich. Można podzielić masę na mniejsze kawałki i dać im różne odcienie. Rekrutować krem w worku. Nie będzie idealnym dyszy z czterech promieni szczelinami. Kwiaty, wycisnąć z niej uzyskane włos jako bzu. Pokrywamy wszystkie stożki krem. Gotowe ciasto włożyć do lodówki do schłodzenia. Kolorowych liści zielonej kit zapiąć ostatni.

„Bukiet róż” z jabłkami

Wyrobić ciasto kruche. Kładziemy go w ułamku okrągły kształt, smarowane. Zbiorów w lodówce. Gotowanie franzhipan. Sto pięćdziesiąt gramów miękkiego masła rozciera z łyżeczka wanilii, szczypta soli, 150 g cukru, 150 g migdałów mąki i trzech jaj. Dodawanie 150 g mieszanki mąki. Mamy rozłożona na ciasta i franzhipan godzinny Piec w temperaturze 180 C. Teraz rozetami. Czerwone słodkie jabłka (800 g) i obciąć płyty grubość nie więcej niż dwa milimetry. Gotować syrop litry wody i 350 g cukru. Zanurzyć jabłka, doprowadzić do wrzenia. Słanie łóżek dać patelni i ostudzić. „Płatki” są gotowe. smaruje POWIERZCHNI jam ciasto, rozcieńczono wodą, krawędzie posypać plastry migdałowy. formowanie grzybki jabłka płyty. Zrealizowane zamocować je w otworach noża na powierzchni ciasta. Po raz kolejny wysłać ciasto „Bukiet” w piekarniku podgrzanym do 180 stopni. Ale tym razem – około dziesięciu minut.

Tort „Bukiet” z kitu

Musimy dwa ciastka – okrągłe i prostokątne. Kiedy piec, mamy płaszcz je w jakiś krem. Najważniejsze jest to, że cała konstrukcja była stabilna. Tworzyć ramkę wyrobu. Prostokątny placek powinien być długi. Odcięty od niej niewielka część, pakowane. Okrągły placek przeciąć na pół. Zainstalować te części po obu stronach prostokąta. Powinniśmy mieć coś podobnego do trzonka: wąski i płaski z jednej strony (przyszły końce łodyg), wypukłe i szeroko z drugiej strony (kwiaty). Pokrywamy powierzchnię ganache tuszy. Na wypukłej części tortu kładziemy zieloną pastę. „Roses” są sprzedawane w sklepach detalu. Można z nich korzystać, aby zaoszczędzić czas. Szpikulec pąki na zielonym tle z wykałaczkami. Teraz ostateczny szlif – owinięcie do bukietu. Weź lany warstwę. Kładziemy go na papierze falistej. Deptane figury przeniesiony na kitu. Ostrożnie przenosi się do wąskiej części bukiet. Można dołączyć zalotne bow – również z kitu, oczywiście.

Tort „Bukiet” śmietany

Zgadzam się, po obfitym święto trudno pokonać deser, gdzie dużo ciasta. Dlatego możemy uczynić nasz „Bukiet” nie ciasta. Weź piękny wazon. Jedynym wymogiem dla niego – szeroka szyja. Pozostawia lany utworzenia stanowiska do kremu. Dobrze, jeśli łodyg i innych zieleni wiszący na szyi wazonie. Jednakże liście powinny również stworzyć półkę do raspolzsya śmietany. Aby utworzyć kolory muszą pakowanie, kolorach i wyobraźni. Bądź kreatywny! Krem może być stosowany w postaci oleju i białka. Można tworzyć delikatne kwiaty i bitą śmietaną. Ale to ciasto nie wytrzyma próbę czasu.

Opcje „bukiet kwiatów w wazonie”

Wiele kucharze starają się dostosować swoje projekty do rzeczywistości. Takie arcydzieła, trudno uwierzyć, że to banda można wziąć i jeść. Jak o przezroczystym wazonie? W nim wody może być wykonany z galarety. Pędy (na przykład, róże) – marmolady. Wazon powinien przynajmniej mieć szeroką szyjką, jeśli nie chcesz, aby rozwiązać ten tort „Bukiet” przez drut i innych niejadalnych szczypie. Strew jego uszczelniającą, liści. A na najlepszych pączków nasazhivajut. Mogą być również wykonane z masy uszczelniającej. Jest to najbardziej plastyczny materiał do formowania. Niektórzy kucharze wymyślić do tworzenia pąków kwiatowych różnych kremów i lodów.

Kolejny „Lilac bukiet”

Piec ciastka – jedno duże i okrągłe, a niektóre w postaci czopków. Dodać do kremu. Gotować mleko skondensowane słoik, dodając do niej masła (dwie łyżki stołowe), 500 g mascarpone pięć żółtka. Żelatyna rozpuszczono w wodzie, a także wprowadzić do śmietany. Na koniec delikatnie domeshivaem pobity białka. Okrągły biszkopt przecięty na dwie lub trzy warstwy. Impregnować je syrop Martini płaszcz ze śmietany. Stawiamy na płaszczyznę dla owoców (szeroki miska na macierzystych). Top obficie smaruje krem. Położony na górze stożków. Pozostały krem jest pomalowane w różnych odcieniach fioletu. Za pomocą czterech dysz ze szczeliny tworzące kwiaty. Uzupełniają torcie „Bukiet” liści.

Recenzje kulinarną cud

Te ciastka są ludzie bez powodu zwanych dzieł sztuki. Są one wykonane na wesela, rocznice i różne ekskluzywnej uroczystości. A goście są zawsze zadowoleni. Po tym wszystkim, to ciasto jest nie tylko wypełnia żołądek – staje się rozkoszą dla oka i nasz zmysł estetyczny.