461 Shares 5332 views

Wzór koty, jako podstawa gołąbków ładny prezent

Ręczna – to symbol ciężkiej pracy, możliwość zobaczyć piękno wokół siebie i tworzyć swoje własne ręce. Zabawka wykonana niezależnie, i zawsze były uważane za deklarację miłości, bo tylko można dać ukochanej najważniejsze – swój czas i umiejętności. ыкройка котов-неразлучников поможет создать символичную игрушку. W ykroyka-gołąbków koty pomogą stworzyć symboliczne zabawki.

„serca Koty”

выкройка котов-неразлучников имеет в своей основе форму сердца. Bardzo prosty wzór koty-gołąbków jest oparty na kształcie serca. To pozwala na tworzenie zupełnie zabawki, nie rozłożyć na kilka elementów.

Wzór na joba wygląda.

Istnieją 4 części:

 • 1 – szefowie dwóch kotów;
 • 2 i 3 – Byk dwa uszczelnienia;
 • Uszy wzór – 4.

zabawki kolor na przedniej stronie, ale po złej stronie jest lepiej, aby jeden kolor, będzie łączyć dwa koty w jednym. Do pracy potrzebne są trzy różne kolory tkanin. Szczegóły w kształcie serca najlepiej jest wziąć jedną barwę. Uszczelki taurus muszą być różne zabarwienia, aby każde cielę potrzebne wykroić parę samych uszu koloru i ogona, z których każdy potrzebuje pasek 3 x 15 cm. niewłaściwej stronie zabawki mogą być wydawane z tej samej tkaniny, jak akord serca do lufy. Tak, otrzymujemy:

 • ślizgowe: dwie części – serce i z powrotem;
 • Kolor: korpus, 4 części na uszy, ogon każdego uszczelnienia.

Wszystkie elementy potrzebne do wykroić z okazji 5 mm w szwach. Uszy zszywane pary, rogi są cięte tak blisko linii. Uszy są gotowe okazało się na przedniej stronie, wyprostować szwów.

Ogony szyte na obu stronach szyte rogi są wycinane w pobliżu linii, z częściami ołówek lub druty są włączone na przedniej szwów bocznych raspravlyutsya. Każdy resztkowy wprowadza się do kawałka drutu, którego obie strony zwinięty w małych kółek. Nezashitogo od krawędzi bocznej przewód powinien wystawać nieznacznie.

Przednia część zabawki, jest złożona z trzech części. Wszystkie szwy trzeba wyciąć w odległości 3-4 mm na przedniej stronie były zagniecenia w szwach. Część przednia i oparcie składane na lewą stronę, zainwestowali swoje uszy i ogony. Szyte szczegół po obrysie, z wyjątkiem niewielkiego obszaru, przez który zabawka trzeba włączyć i wypełnić z syntetycznym wypełnieniem. Zaszyć otwór ukryty szew. Zawartość twarze. Koty ogony zakręt tak, aby uzyskać serca. Ozdobić zabawki mogą być następujące: na przykład, dwie taśmy z kolorowego materiału do szycia wstęgę i związać go wokół szyjki zabawki. koty serca wyglądać następująco.

Przytulić mocno!

Zabawny prezent dla miłośników – koty są gołąbków. Wzór „Koty-uściski” stworzy zabawki prezent dla znajomych. Proponowany wzór jest niezwykle prosta, a pod okiem dorosłych uczynić darem, aby móc jeszcze dzieckiem.

Jak wykroić 4 części tego samego wzoru, nie zapominając o swoich drugich połówek lustro. Zabawka będzie bardziej elegancki, jeśli wziąć inny kolor na tkaninie z tym samym wzorem. Okazuje się, bardzo ładne koty, gołąbków!

Wzór „Koty-uściski” oznaczają stopy obręczy, które są dwie części całości są podłączone. Do nich należy pomijać szerokością włókniny co najmniej 6,7 cm i o długości wystarczającej do otaczają dwa łańcuchy otrzymane zabawki i wiązać węzeł lub łuk tak długość sznureczek zależy od rozmiaru uszczelki.

Jest to również wzór może dodatkowo wykonać dwie części – pół serca i ogon. Są przyłączone przez aplikację. Ale nie można wyciąć te kawałki i uszyć je z prostych szwów już gotowej zabawki.

Pamiątkowe uszyta jest w kilku etapach:

 • Znajdź szczegóły;
 • szyć dwa koty, zapominając opuścić dno otworu na zabawki wypychania;
 • zysk w kroju szwy, a czubki uszu odciąć jak najbliżej linii;
 • odkręcić zabawki;
 • szyć stóp obręczy;
 • kolei karty na przedniej stronie;
 • Otwór na podkładki dokładnego przyszyć szwem ukrywanie;
 • szyć na piechotę w miejscu;
 • wypełnić uszczelniający Sintepuh;
 • szyć wyściełane otwarcia;
 • haftować morodochki, serca i ogony, łącząc dwa koty w miejscu serca z małych szwów;
 • połączyć dwa koty w jednej zabawce, wiążąc stopę.

W ykroyka kotów, gołąbków stworzy ciekawy prezent dla znajomych lub dla tych, którzy kochają siebie nawzajem.

Ogon ogona!

Wewnętrzne lub upominki zabawki są popularne, takie jak koty- gołąbków. Master Class, wzory i zalecenia można znaleźć poniżej.

Wzorce są dopasowywane przez materiał pamiątkowej. Ponieważ zabawka składa się z dwóch części, najlepiej jest podjąć podobną tkaninę. Zabawki tekstylne kochać naturalnych materiałów – bawełny, lnu, Jersey. Ale również nie tkaniny syntetyczne warto Overlook – polary i czuł są materiały naśladujące do tworzenia elementów dekoracyjnych. выкройка котов-неразлучников, держащихся друг за друга хвостами, предполагает использование двух узорчатых похожих тканей. Prosty wzór koty-gołąbków, przytrzymaj nawzajem ogony, to wymaga użycia dwóch podobnych tkanin wzorzystych.

Plany stworzenia takich uszczelek.

Zabawki kroyatsya się z dwóch części i szyte wzdłuż konturu. Tylko niewielka część dolnej strony należy pozostawić nezashitym włączyć rzeczy i zabawki. Mały sekret: można wypełnić ogon wlewu ołówkiem lub cienkie kleszcze medycznych. Wcisnąć sintepuh uważać, aby nie uszkodzić tkaninę.

Przestawne w przestrzeni powietrznej

Bardzo ciekawe spojrzenie na zabawki tyldy stylu. Szpilki-lovebird, deseniu, które zostaną zaproponowane poniżej, mogą być samo-zabawki i stanowią kompozycję. Tylda zabawki mają swoje własne cechy – są wydłużone, opływowa forma nie mają ostrych krawędzi i ostrych zakrętów. Tu i koty w technologii tyldy są takie same – lekki i proso w niebiosach jak chmura.

Zabawki te składają się z kilku części. Każdy musi wykroić, nie zapominając o dodatku szew, szyć i wypełniacz rzeczy. Części połączonych ze sobą za pomocą przycisków. Poniżej można zobaczyć wzór unosić kota w tyldy technologii.

Wybór podobną tkaninę przez szwy dwie uszczelki w odbiciu lustrzanym, a połączenie dwóch zabawek z małymi szwów w punkcie styku, masz urocze koty-gołąbków! Piosenka o miłości słodkie za darmo.

Zabawki Art szycia

Szyć Simple! Najważniejsze jest wynikiem zainteresowania i używać odpowiedniego wzoru, w którym wszystkie elementy całości są idealne dla siebie. Szyć-gołąbków koty, należy wykorzystać wszystkie techniki, które są potrzebne podczas pracy z zabawki włókienniczych:

 • Tkanina jest najlepiej wybrać naturalne, wysokiej jakości, dość gęsta;
 • Skład kilku częściach harmonijny wygląd i fakturę, jeśli barwiących podobnych tkanek;
 • przed przełomie szyte na przedniej stronie, dodatki powinny być cięte w szwach. Jest to szczególnie ważne, aby zrobić wszystkie zakręty i narożniki wzorca. Narożniki powinny być cięte jak najbliżej do linii. To wszystko jest zrobione, aby zapewnić, że szwy na przedniej stronie nie załamuje, tworząc nieestetycznych zmarszczek;
 • szyć części do siebie muszą być bardzo małe, niewidoczne szwy.

Jeśli kochasz swoją pracę, i dążyć do wyniku wysokiej jakości, wszystko musi udać! Powodzenia!