147 Shares 3137 views

Maykl Friman i jego praca

Kim on jest – a zdjęcia guru Maykl Friman, który napisał bardzo wiele doskonałych książek? Co wyróżnia się spośród innych autorów?


biografia

O nim wiemy bardzo niewiele. Urodził się w 1945 roku w Wielkiej Brytanii. Napisałem wiele książek (ponad 100) pomaganie młodym fotografom w ich rozwoju zawodowym. On otrzymał prestiżowe nagrody na poziomie międzynarodowym. Jego książki – te twory, nie można nazwać proste książki lub podręczniki.

Podróże i ciągłe samodoskonalenie pomógł Michael Freeman napisać jego wspaniałych książek. Jego unikalne fotografie opublikowane najbardziej znane publikacje. W swoich książkach, że wykorzystuje swoje własne obrazy, to co odróżnia go od innych pisarzy. Wyrównując dwa kierunki, pomógł innych amatorów i profesjonalistów do opanowania tajników fotografii cyfrowej, aby odkryć wszystkie jego niuanse.

Michael uwielbia robić zdjęcia dzieł sztuki i architektury. Wiele jego książek powiedzieć o Azji, Sudanie i Japonii. Umiejętność tworzenia oszałamiających efektów specjalnych na zdjęciu czyni go jeszcze bardziej sławny. Jego książka – bestseller. Zostały one przetłumaczone na 20 języków. Są odczytywane ponownie przeczytać. Są leksykony dla wielu fotografów.

Każdy, kto czytał jego książki, będą mówić o sobie jako o osobie, która zakończyła szkolenie. Oni inspirować, uczyć, pomagają spojrzeć świeżym okiem na ich pracy i pism.

Książka „Wizja fotografa”

Ta publikacja – prawdziwe odkrycie dla miłośników fotografii. Jest on uznawany za najlepszy w swojej kategorii. Mówi łatwy i zrozumiały język o historii i sztuce fotografii rozwoju.

Ujawnia tajemnice i sekrety sukcesu. Pomoże to zrozumieć duszę fotografa, jego twórczych metod. Ponadto powiedział w kształtowaniu cen na zdjęciach autora i dlaczego niektóre koszty drogie. Obejmował wszystkie gatunki fotografii. Zmontowane najlepszą kolekcję twórczych tajemnic, stylów i gatunków artystycznych umiejętności. Ta książka zainspiruje do nowych niesamowitych obrazów i pomysłów.

„Szkoła Fotografii”

Maykl Friman napisał wiele książek. „Szkoła Fotografii” – jeden z najbardziej popularnych. Książka ukazuje esencję stylu ulicy. Fotografia ulica jest trochę jak dziennikarstwa. Książka uczy, jak wyjść poza codzienny, aby wyrazić swoje emocje. Maykl Friman wprowadza go ze swoich najlepszych studentów i pokazuje ich pracę. Jego książki wspierać i motywować młodych fotografów.

Książka jest napisana prostym językiem i łatwe. Czytelnik zrozumie, jak tworzyć proste idealnych ujęć kamery będzie zrozumieć w świetle, uczy kompozycji złożonych. W rzeczywistości, ta książka – przewodnik do działania dla doświadczonych i początkujących fotografów. Migawki – prawdziwy proces twórczy, który wymaga pewnych umiejętności i wiedzy.

Wskazówki Michael Freeman

Maykl Friman specjalistą w dziedzinie fotografii dał wiele przydatnych wskazówek. Oto najbardziej znany z nich.

  • Dobry strzał cieszy oko. Autor jest zobowiązany do zachowania w pamięci, nawet jeśli nie ma wyraźnych zasad i składu.
  • Jeśli obraz nie powoduje eksplozję emocji, to jest zbyt proste.
  • Zdjęcie musi być wielopoziomowa, aby móc za każdym razem znaleźć wszystkie nowe elementy.
  • Chodzi o to, aby znajdować się koniecznie. Głębokość autora myśli opowiadania. Obrazy przyciągają uwagę, zniewalać, dać wodze fantazji.
  • Odejście od zasady, należy postępować z wewnętrznego zrozumienia obrazu. Dusza musi być włączone w każdej fotografii.

Maykl Friman – człowiek, który poświęcił swoje życie sztuce fotografii, zainwestował w ich pracy i książek to kawałek jego duszy. Dał światu prawdziwie użyteczny produkt. Pisał i teraz prowadzi kursy mistrzowskie. Jego pomoc jest nieoceniona dla młodych fotografów.