666 Shares 2746 views

W przeddzień Nowego Roku: Master garnitur grzybowym

Sylwester, jak mówią, na nosie. A wraz z nim zabawnych karnawały, gwiazdy pop i innych wydarzeń, które będą rozweselić ciebie i twoich dzieci. Jednak wraz ze zbliżaniem się uroczystości i jest problem: jak sprawić, by pasować bardziej interesujące?

Funny muhomorchik

Odpowiadał grzyb, z pewnością – bardzo korzystny wariant. Jasne, kontrastujące kolory, oryginalne wykonanie nie pozwoli jej posiadaczem zgubić się w tłumie karnawału. I nie ubierać bardzo prosto, mając pod ręką niektóre przedmioty codziennego noszenia i minimum materiałów pomocniczych. Dobry grzyb pasować zarówno dziewcząt i chłopców. Jego główne elementy w wersji żeńskiej: kapelusz z szerokim rondem, czapkę jak te noszone przez chińskich i wietnamskich, w temacie z falbankami na rękawach są i na dole, spódnica z plisami, takie jak skarpetki czy buty i golfiki. Dla chłopaków potrzebował: Ponownie, czapkę lub beret, kurtka, spodnie, buty / spodnie / buty.

Fancy muhomorochka

Tak dopasować grzybów dziewczęta. Wieczko jest wykonane z papieru (kartonu) przyklejony stożek o szerokiej podstawie. Od wewnątrz musi być wklejony lub schować biały materiał. Lepiej wziąć tkaniny o naturalnym połysku: jedwab, satyna, satyna. Poza obtyanite jasnoczerwony materiał o tej samej fakturze. Obramowującego podstawy, jak to jest Boże Narodzenie, Fairy Costume grzyby, mogą być wykonane ze srebra nie jest zbyt bujny deszcz. Z niej szyć paski do mocowania na głowie czapkę lśniący łuk pod brodą dziewczyny. A czapka nie spadnie, a także nadaje się na wakacje świta będą przestrzegane.

Jeśli chodzi o białe plamki na czerwono, więc mogą być wykonane z tego samego materiału, co podszewka, wyciąć i przykleić groch lub przystosować do tej choinki błyszczące konfetti. Obie te opcje powinny być w porządku, zwłaszcza, że robisz grzybową garnitur z rękami i może fantazjować i wymyślać dowolną kombinację.

Wątek lub koszulka, nawet eleganckie białe bluzki uczyni górną część stroju. Jeśli chcesz, wyciągnąć przednią aplikacja w postaci małej muhomorchikov rodziny. Aby to zrobić, należy użyć kolorowego papieru i kleju lub uszyć ją szczegółów ręcznych (na maszynie). Jeżeli górna lub T-shirt czerwony, kurs powinien wrócić grochu, ale tym razem biały.

Jak zrobić kostium grzybową, ledwo mówił. Ostatni ważny etap – spódnica. Nie jest zły, że było bujne, pomarszczona, dzwonkowate lub tulipan. Falbany, falbanki są mile widziane. Kolor – czerwony. Jeśli masz jakieś umiejętności robótki Z posheyte niego. Style – polusolntse-spalony. Tkanina – genialny. I upewnij się, że biały wykrochmalonym spódnicę z plisami. Spódnica może uszyć lub jasnozielony bujny deszcz. Buty odpowiednie ciemny – czarny lub brązu. Dekorować buty czerwone sprzączki-łuki z materiału klejonego brokatem konfetti. Umieść pięknej dziewczynie włosy, ubrać go i poddać się wspaniałym spotkaniu!

chłopiec muhomorchik

Kapelusz mamy już omówione. Zamiast tego, jest odpowiednie i czerwony beret, który powinien trzymać lekkie (srebrny) plamki. Top – biała koszula lub sweter. Dół – spodnie z mankietami i bujnej koloshvinami z falbankami dla młodych uczestników matinees i jasnobrązowe spodnie – dla starszych dzieci. Na dole koloshvin kij wycięte z zielonych traw zastosowań papieru. Ozdobić je z cekinami. Aby strój okazał się interesujący, upewnij czerwony jedwab pelerynę, kij białe kręgi.