428 Shares 3736 views

Jak z gliny rzeźbić Spider-Man? Tworzymy z dziećmi

Oczywiście, wszystkie małe i duże dzieci lubią rysować i rzeźbić. W tym artykule opiszemy szczegółowo jak z gliny rzeźbić Spider-Man.

Spider-Man Maska

Pierwsze my ślepo najbardziej proste rzemiosło, czyli maska bohatera. Przed wami z gliny rzeźbić Spider-Man, umyć ręce i przygotować stanowisko pracy. Do formowania lepiej wziąć małą płytę z tworzywa sztucznego. Weź czerwoną, czarną i białą glinkę, złota cekinów i stos.

Weź czerwoną glinę i przekształcić go w grubości placka około pięć do siedmiu milimetrów. Następnie za pomocą noża lub stos starannie wyciąć głowę bohatera. Tniemy głowy w kształcie serca, ale można zrobić to owalny. To wszystko zależy od chęci. Następnie wygładzić krawędzie tak, że są nachylone. Zapoznaj się z czarnej gliny i dobiegu z wielu cienkich czarnych kiełbas, które są następnie ustawić na bok.

Następnie z tej samej czarnej plasteliny niewidomych przez dwóch małych ciastek w formie owalu, i będą łączyć się z czerwonym szwem. Następnie dwie takie same pastylki do ssania, ale mniejszy glinki. Przylgnie do nich czarne romby. Oczy są gotowe. Następnie rozłożyć czarnego wzoru siatki kiełbasa. Produkt jest gotowy.

Jak ślepiec z gliny Spider-Man w etapach?

Teraz stworzyć bardziej skomplikowany model Spider-Man. Przy okazji, jeśli chcesz zrobić sobie pęk kluczy, można wziąć pieczone polimeru gliny. Jak z gliny rzeźbić Spider-Man w jednym kawałku? Teraz już wiesz. Weź kawałek czerwonej masy i dokładnie zagnieść ją w swoje ręce. Następnie delikatnie zacząć wyciągając z tego kawałka głowy, rąk i nóg. Pamiętaj, że szef powinien dostać wielkości nieco ponad rąk i stóp. Jeśli rzeźbienie tworzywa sztucznego, a następnie upiec produkt, a następnie pomalować.

Jeśli rzeźbienie z gliny, ale teraz będzie musiał dokonać niebieską sukienkę, czarny pająk oczy. Rolka niebieski gliny w cienkiej cienkowarstwowej wycięte z niej odpowiednie do rozmiaru i kształtu płaszcza i spodnie. Prilep wszystko Spider-Man. Z czarnej masy toczyć małą kulkę i złączy się ze swoją postacią w klatce piersiowej. Z cienkimi czarnymi kiełbasy zrobić nogi pająka. Następnie białą glinkę i toczą się na cienkiej warstwie. Wyciąć trójkąty z niego, a przylgnie do głowy. Oko pokrył cienką czarną kiełbasę. Spider-Man jest gotowy.

Jak z gliny rzeźbić Spider-Man w pełni wzrostu?

Ale rzeźbić postacie w pełni wzrostu nie każdy może! Jest to przede wszystkim ze względu na fakt, że dane te wymagają podstawy drutu. Dlatego też, jeśli uważasz, że jak z gliny rzeźbić Spider-Man w pełni wzrostu, to najpierw będą musiały ciężko pracować, aby stworzyć trwałe ramy.

Po pierwsze, upewnij ramę wykonaną z drutu. Jeśli nie chcesz wydać dużo materiału, możliwe jest kadrowanie primotat małe kawałki folii. Następnie rozpoczyna delikatnie obleplivat czerwony i niebieski ramki gliny. Starannie pracować przez postać Spider-Man. Byłoby wspaniale, gdyby można znaleźć atlas anatomiczny i nauczyć lokalizację mięśni.

Ekran jest również lepiej zrobić z ramy, na przykład z tego samego drutu lub tworzywa sztucznego. Podobnie roiło tarczę czerwony, biały i czarny gliny. Z czarno-białych mas ślepego oka. Teraz wiesz jak rzeźbić z plasteliny Spider-Man w pełni wzrostu. Jest to trudne, ale jest to wykonalne.

Podłącz swoją wyobraźnię!

Jeśli uważasz, że jak ślepiec z gliny, czarnym pająkiem, to jest tworzone w podobny sposób. Konieczne jest jedynie, aby zmienić kolor. Ponadto, należy pamiętać, że czarna glina jest zwykle brudny lepiej niż inni, i trzeba często myć ręce.