242 Shares 3834 views

Amerykańscy aktorzy w „W sieci kłamstw” (film)

Dziś będziemy mówić o filmie „W sieci kłamstw”. Aktorzy i role zostaną przedstawione poniżej. Jest to dramatyczny thriller w reżyserii Ridli Skotta. Premiera odbyła się w 2008 roku


streszczenie

Najpierw omówimy fabuły filmu, aktorzy nadal będą prezentowane. „W sieci kłamstw” – obraz, który opowiada historię Roger Ferris. Był agentem CIA, który idzie na tropie al-Salim – lider jednego z Jackiem „Al-Kaidy”. Jedyną wskazówką jest oazą terrorystów w mieście Amman. Szpiegować bohater potrzebuje pomocy od jordańskiego wywiadu, który jest głowica Hany Salami. Ten ostatni udaje się zatrudnić jeden z terrorystów – Mustafa Karami. Równolegle do pokrycia Roger Ferris dba o Aisha – piękną pielęgniarkę.

Głównymi uczestnikami

Następny będzie prezentowana do aktorów grających główne role. „W sieci kłamstw” – film, którego głównym bohaterem jest Roger Ferris. Leonardo Di Kaprio grał tę rolę.
Jest to amerykański aktor i producent. Cztery razy mówił kandydata do „Oscara” za występy w filmach „Survivor”, „Wilk z Wall Street”, „Krwawy diament” i „Aviator”. W ten sam sposób został oznaczony przez pracę przy filmie „Co gryzie Gilberta Grape'a”, gdzie stworzył obraz drugiego planu. Czterokrotnie nominowany do nagrody BAFTA. istnieje „Złotego Globu” wśród swoich osiągnięć. Aktor był nominowany do tej nagrody jedenaście razy. I otrzymał „Oskara” i BAFTA za rolę w filmie Hyu glassâ „Survivor”. Został laureatem trzech nagród „Złoty Glob” za obrazem Howarda Hughesa w filmie „Aviator”. jego praca nad filmem „Wilk z Wall Street” został również oceniony i „Survivor”. Nominowani "Sputnik", Screen Actors Guild i "Saturn". Zdobył uznanie krytyków i publiczności przed działaniami szerokiego zakresu gatunków. Urodzony w 1974 roku, w dniu 11 listopada w Kalifornii (Los Angeles). Leonardo – jedynym dzieckiem George DiCaprio – autor komiksów i Irmelin Indenbirken – urzędnik sądu. ojciec aktora jest korzeniach włoskich i niemieckich. Jego matka urodziła się w RFN Ohr-Erkenschwick. Stało się to na terytorium schronu Wilhelm Indenbirkena – niemiecki i Helena – Rosyjski emigrant. Ten ostatni został przewieziony do Niemiec przez rodziców po Rewolucji Październikowej. Helena i Wilhelm wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. nazwa przyszłego aktora Leonarda był ze względu na matkę, uczęszczała Muzeum włoskiej i zobaczyć dzieło da Vinci.
Rassel Krou grał Ferris szefa – szef działu Bliskiego Wschodu CIA o imieniu Ed Hoffman. Mark Strong zawarte wizerunku Hani Salami – szefa GRU Jordan.

inni bohaterowie

Będą teraz nazwać aktorzy pełnił rolę drugiego planu. „W sieci kłamstw” – film, który jest reprezentowany przez postać o imieniu Al-Salim, który stoi na czele grupy terrorystycznej. Alon Abutbul przeprowadzić tę rolę. Aktorzy filmu „W sieci kłamstw” pojawił się Oskar ayzek i Mehdi Nebbia w historii jako agenta CIA w Iraku – Bassam i wybierz językoznawca męczeńską nazwie Nizar. Kais Nashif zagrał rolę członka grupy Al-Salem – Mustafa Karami. Jordański architekt Omar Sadiki i pielęgniarka Aisha figurować również w fabuły filmu „W sieci kłamstw”. Aktorzy Ali Suliman i Golshifteh Farahani wykonywane te role. Simon Makborni grał Garland – programista CIA, aby tworzyć fałszywe dane o Sadiki. Maykl Geston pojawiła się w historii jako prekursor Ferris Amman – Holiday. Lubna Azabal grał Aisha siostrę Kala. Vince Kolozimo grał rolę CIA działającym w Ammanie – Przejdź.

ciekawostki

Oto kilka interesujących szczegółów na temat filmu, aktorzy zostały przedstawione powyżej. „W sieci kłamstw” – obraz, trwającego 128 minut. Producenci filmu wykonanego przez Maykl Kostigan i Zakaria Alaoui. Działka jest umieścić skrypt William Monahan i David Ignatius. Kompozytor Mark Streytenfeld.