717 Shares 7555 views

Kristina Konkova przed i po pokazie "Bach"

Jednym z najbardziej popularnych przedstawień w rosyjskiej telewizji z ogromną liczbą fanów jest romantyczna rzeczywistość "Bach". 4 kolejne seanse młodzi czarodzieje walczą o serca sławnych kawalerów Rosji. W drugim sezonie programu personel był bardzo jasny. Szczególnie publiczność była pamiętana przez charyzmatyczne i silne piękno Kristina Konkova. Zainteresowanie jej życiem nie przestaje istnieć. Co jest tak atrakcyjne i interesujące tego uczestnika?

O sporcie, jesteś życiem!

Wśród dziewcząt biorących udział w drugim sezonie "Bach", dobrze zbudowana blondynka wyróżniała się przede wszystkim dzięki rozpoznawaniu w pewnych kręgach. Mianowicie: Kristina Konkova to łyżwiarka figurowa, dość znana w świecie łyżwiarstwa figurowego. Szczyt swojej kariery sportowej pojawił się na początku XXI wieku. W 2001 roku sportowiec stał się mistrzem świata w łyżwiarstwie figurowym wśród juniorów. W 2004 roku Christina zakończyła karierę sportową z powodu poważnych obrażeń. Nawiasem mówiąc, działała pod jej pierwszym, panieńskie nazwisko – Oblasova. W 2004 roku poznała swojego pierwszego męża.

Mężczyźni przed projektem

Pierwszym mężem Christiny był hokejowy piłkarz Siergiej Konkow. To jego imię i pewna siebie blondynka. Ale małżeństwo, nie trwające 10 lat, rozpadło się, a para rozwiodła się.

Przed małżeństwem, mając życie w świecie sportowym, Kristina Konkova była zawsze otoczona przez młodych ludzi. Obiecujący, czasami nawet bardzo znany. Na przykład nawet w młodości Kristina i Evgeni Plushenko mieli przyjaźń, a nawet mają wspólne zdjęcia. I po spotkaniu z francuską figurą łyżwiarka Brian Joubert, piękno straciło głowę i marzyło o co najmniej jednym romantycznym spotkaniu z popularnym sportowcem. Tak, sam nie miałby nic przeciwko temu, ponieważ całkiem pozytywnie mówił o łyżwiarstwie figurowym rosyjskim. Ale wtedy biznes celownik nie zszedł.

Inni uczestnicy zagranicznych drużyn na mistrzostwach i konkursach starali się opiekować się Christina. Francuzi, Hiszpanie, Włosi, na przykład energiczni i mechanicy Massimo Scali. Wraz ze swoimi rosyjskimi odpowiednikami dziewczyna wolała utrzymywać ścisłą relację.

Po rozwodu aktywna i silna dama postanowiła nie zrezygnować, ale starać się o jej nowe szczęście. W tym celu udała się na pokaz "Bachelor 2".

Udział w reality show "Bachelor"

Po ogłoszeniu się w najbardziej decydujący sposób na castingu, Konkov łatwo go przekazał, a także pierwszy wybór nowożeńców na samym początku projektu.

Jasna i odważna dziewczyna natychmiast przyciągała uwagę godnego poznańskiego Maximusa. A rywale nie przestały być zaskoczeni ostrym językiem, wytrwałością i szybkim temperamentem Christiny. W tej szczerości, otwartości, zdolności do zaskoczenia i uwodzenia (co kosztowało tylko jej występ w kabarecie w programie "Miasto Sin"), przyniósł łyżwiarz do finału programu.

Ale w końcu może to nadmierna pewność siebie i przyzwyczajenie się do tego barmanego ramienia spuścić tym razem. Kristina Konkova pozostała tylko na trzecim miejscu w walce o serce kawalerzystwa.

Życie po

Po otrzymaniu odmowy godnego pozazdroszczenia i takiego powitania pana młodego, Christina, tak jak ona, nie rozpaczała, a nawet podzieliła się ideałem mężczyzny, który chce zobaczyć obok niej. Stała, brutalna brunetka. Silny, odważny człowiek, który ponosi pełną odpowiedzialność za swoje słowa i czyny. Warto zauważyć, że jest wiele cech charakterystycznych dla niej. A może Kristina Konkova po projekcie "Bachelor" jest po prostu zmęczona byciem silnym, a ona potrzebuje obrońcy i bohatera, obok którego poczuła się być naprawdę delikatną "blondynką"!

I kim naprawdę jest?

Urocza blondynka bez kompleksów urodziła się we wrześniu 1985 roku w Moskwie. Stolica była, jak to było, i pozostaje głównym miejscem zamieszkania. Rodzina jest zadowolona z Christiny. Rodzice-biznesmeni kochali i kochali swoją córkę, za którą jest niezwykle wdzięczna i zauważa to w wywiadach.

Z wykształcenia jest trenerem-instruktorem, absolwentem Rosyjskiego Uniwersytetu Państwowego dla Przedmiotów Humanistycznych. I pomimo nieudanej kariery w sporcie, z przyjemnością prowadzę coaching.

Oprócz sportu, Kristina Konkova zajmuje się promocją i promocją swojego salonu piękności. Początkowo otworzyła ją jako usługę paznokci, ale z upływem czasu zaczęła nabierać tempa, a gabinet został przekształcony w dość szanowany salon.

A gdzie jest książę?

Prowadząc i ciągle rozwijając własną działalność, sportowiec wciąż nie zapominał o swoim życiu osobistym. Często widać je na różnych imprezach i nie jest pozbawiony uwagi mężczyzn.

Ale, biorąc pod uwagę osobiste strony w serwisach społecznościowych, Kristina Konkova wyszła za mąż, a na jej zdjęciach jest ten sam człowiek, którego nazwisko nie zostało ujawnione. Jasne jest, że młodzi ludzie są szczęśliwi. Podróżuj razem, spędzaj czas na imprezach. Christine daje jej książę flirtujące pseudonimy, flirty i flirty na swój sposób. Para wygląda na harmonijnie, a miłość i zrozumienie, które panuje między kochankami, jest uderzające. Również na niektórych zdjęciach widać wyraźnie wyraźnie zaokrągloną twarz dziewczyny … co to jest? Nieudane strzały po obfitym obiedzie lub para są w szczęśliwym oczekiwaniu dziecka lub dziecka? Czekamy na wiadomość od Christiny!

Patrząc na przykład Kristina Konkova, łatwo zgadnąć absolutną niezależność i potencjał dziewcząt z pokazu "Bach-2". Początkowo udali się do projektu, publicznie deklarując swoją samotność i, jak się okazało, problemy związane z płcią przeciwną. W rezultacie każde z potencjalnych panny młodej okazało się silną osobowością, a nie zwykłą i samowystarczalną.