787 Shares 4618 views

Olga Ryzhikova: biografia, życie osobiste

Jasna, młoda i utalentowana dziewczyna z Białorusi Olga Ryzhikova zdołała szybko i łatwo wygrać miejsce na słońcu. Dzisiaj wiele dziedzin działalności zrezygnowało z niej: pole radia DJ, prezenterki telewizyjnej, piosenkarka, a także silną i pomyślną businesswoman.


Utalentowany syn utalentowanych rodziców

Rodzina Olgi można nazwać przykładem w dobrym tego słowa znaczeniu. Rodzice dziewczynki bardzo się kochają i jak wiecie, nie potrzeba nic więcej, aby dziecko dorastało szczęśliwie i odniosło sukces, czyli Olgę Ryzhikova. Jej biografia zaczyna się od szczęśliwego dzieciństwa, kiedy tata był (i nadal jest) szarym zawodem. Mógł samodzielnie zebrać meble, przygotować prosty, ale bardzo smaczny obiad, podzielić się interesującą zabawą, a moja matka zawsze była znana ze swoich kulinarnych przysmaków. Już na emeryturze rodzice Olgi opanowali komputer, nie chcąc pozostawać w tyle za nowym pokoleniem. Mają własne preferencje w muzyce, które zaskakująco łączą teksty Jurija Antonowa i świetlnej skały "Ocean of Elsa". Nic dziwnego, że taki chwalebny rodzic dorastał utalentowaną i uroczą córkę, która dziś ma tłumy wielbicieli i wielbicieli.

Całościowa osobowość

Olga Ryzhikova – osoba celowo i kompleksowo rozwijana. Pobyt w jednym miejscu i doskonalenie się w jednym kierunku nie jest dla niej. Pracując jako prezenter telewizji porannych programów na kanałach białoruskich, Olga Ryzhikova próbowała się poznać w radiu jako DJ, który z powodzeniem ją zarządzała. Powtarzające się zaproszenia do międzynarodowego konkursu "Bazalt Słowiański", stały czas w radiu – to tylko niewielka część osiągniętej przez Olgę.

Solistka popularnego zespołu

Olga Ryzhikova ma bardzo nietypowy dźwięk, a jednocześnie łagodny głos. Wiedząc o jej zdolnościach do muzyki dziewczynka nie straciła okazji i została solistką białoruskiej grupy "Da Vinci". W czasach, kiedy kolektyw nabrał tempa i wstał, starając się "smakować" własne dźwięki, Olga była we właściwym miejscu we właściwym czasie i powiedziała połowie mężczyzny, że zdoła pokonać tę trudną drogę z nimi. Po wysłuchaniu pięknego głosu dziewczyny muzycy zdali sobie sprawę, że zmniejszy połowę drogi do sukcesu. Tak powstała popularna drużyna Białorusi, która odniosła sukces wśród widzów.

Życie osobiste

Życie młodych ludzi wypełniło mnóstwo wydarzeń. Nasycone dni, strzały, koncerty, klipy nie pozwalały bezczynnie spędzać czas. Solista zespołu spędził cały swój czas w pracy, potwierdzając już wywalczoną markę "Olga Ryzhikova" na co dzień. Życie osobiste, oczywiście, odbywało się również w studiach telewizyjnych, podczas kręcenia zdjęć i koncertów. Olga i Denis Dudinsky – uczestnik "Da Vinci", a także partner prowadzący programy poranne w kanałach telewizyjnych, bardzo dobrze poznał i otworzył w sobie wiele podobnych cech. Młodzi ludzie widzieli w sobie wiele aspektów charakteru, które były jasne i bliskie im obu, tak więc ich para stała się idealnym tandemem. Wspólnie pracując w studio telewizyjnym, nagrywając piosenki i stałą rozrywkę ze sobą nawiązali do powieści, która istniała od kilku lat.

Rozstanie

Około ośmiu lat spędzili razem Olga Ryzhikova i Denis Dudinsky. Wspólne życie zostało już zbudowane w parze, zakupiono samochód dla Olgi, wiele podróży zostało wypłaconych z budżetu ogólnego. Korespondenci, dziennikarze i zwykłe znajomości często pytali, dowiedzieli się, kiedy para ma legalizować ich długotrwałe relacje, ale młodzi zwolnili ich z irytujących much i nie zamierzali zmieniać niczego w swoim życiu.

Koniec stosunków nastąpił po przekroczeniu siedmioletniej granicy i stało się jasne, że nigdzie indziej nie ma się poruszać. Para przeżyła swoje uczucia do siebie nawzajem, młodzi ludzie zaczęli stawać się coraz mniej publicznie, a bardziej z innymi współgospodarzem. I bezpośrednie pytania dziennikarzy nie ukrywały już faktu ich rozstania. "Wolimy pozostawić przyczyny zakończenia naszego życia" – powiedziała Olga Ryzhikova "Niech biografie i życie osobiste wszystkich pozostaną w tyle".

Nowe życie

Po rozstaniu z Dudinsky'm Olga nie powiesiła nosa, ale wręcz przeciwnie, pogrążyła się w nowym życiu z głową. Ona otworzyła ciekawą oryginalną kawiarnię, która dała całą siłę i poświęcając czas. Olga była w roli kochanków popularnej instytucji. Kawiarnia stała się popularna, a jej właściciel zrobił krok w nowe życie, a teraz wreszcie poczuła się sobą w roli żony. Białoruska piosenkarka Yuri Vashchuk, działająca pod pseudonimem Theo, złożyła propozycję kochanka, który stał się Olgą Ryzhikova. Ślub młodych odbywał się w wąskim kręgu w Mińsku. Miłośnicy nie ukrywali swoich planów, ale też nie reklamowali ich. Wniosek do dziewczyny Yuri dokonane podczas wspólnego wakacji w Egipcie. Romantyczny wieczór spędził na plaży razem, skończywszy na palcu pierścieniowym na pierścieniu Olgi i odpowiedzieć na pytanie, czy może zostać żoną Jury: "Tak!". Znajomych młodych ludzi było około dziesięciu lat.
Wspólne interesy, komunikacja w show-biznesie, jeden cel w życiu zebrał facetów, a potem była miłość. Nowożeńcy bardzo starannie i czczą się wzajemnie traktują, rozumieją życzenia i aspiracje drugiej, spędzają dużo czasu razem i robią to samo. Wśród spraw wewnętrznych para ma wiele twórczych pomysłów i inkarnacji. Młoda para wyjechała do Hiszpanii, kraju, w którym Olga nigdy nie była.