526 Shares 3956 views

Shershni Reservoir Opis, wakacje, zdjęcia

Shershni Zbiornik powstał w latach 60-tych w mieście Czelabińsk. Rozciąga się od dzielnicy Sosnovsky. Nazwę nadano mu na cześć wsi, która znajduje się obok sztucznego stawu. Założono, że zbiornik jest źródłem wody dla większości Czelabińsku, pobliskich obszarów i miast.


zbiornik Charakterystyka

Przez średnią wielkość zbiornika Shershni, ponieważ jej długość wynosi 18 km. W szerokich miejsc niego rozciągała się na 4 km; na zajmowanej powierzchni – około 40 mkw. km. W odniesieniu do głębokości, minimum – około 5 m, a maksymalna -. 14 m dołu strukturalnie odmienny – yl, czasami piasku. W tych dziedzinach, istnieje gleby czarnoziemy i łąki. Zbiornik brzeg gładki, plan ulga, a przede wszystkim jest zdominowany przez wzgórza i roślinności.

Infrastruktura i środowisko naturalne

Droga betonowa prawie całą długość wybrzeża. Budujemy budynki mieszkalne, domki, wspólny Budynki mieszkalne jednopoziomowe, a także obok stawu, istnieje las, ogrody, sady i inne gospodarstwa.

Shershni zbiornik z brzegów posiada bogate charakter, który jest reprezentowany przez liczbę znanych drzew, takich jak brzozy, klony, topoli i wierzby kilku gatunków niewymiarowych. Krzewy również mocno osiadł w pobliżu stawu i owocowych rocznie takich rodzajów jak jagody róży i głogu. Czarny starszy i miotła uzupełnić swoje rośliny jadalne niektóre bezużyteczne obywateli na zwiedzanie miasta, ale w zachwyt swoim pięknem i blaskiem wiosny.

Relax na stawie

W północnej części zbiornika znajduje się plaża miasto do użytku publicznego i plaża dla nudystów. Stos piękne parasole i leżaki i przyciąga kiwać wczasowiczów. Południowa część „Shelter” na jego terytorium, atrakcji wodnych. Są parkingi, miejsca do rekreacji z rozwagą i grille Wędzarnia – grill lub wędzone ryby są integralną częścią działań kulturalnych i rekreacyjnych.

Można wynająć pokój lub nawet domu na weekend. Shershni Reservoir – zbiornik, na brzegach których zawsze znajdzie się miejsce dla turystów. Piękny i urządzony balkon na plażach są uważane za bardzo wygodne na uroczystości podczas świąt, zarówno latem jak i zimą, ponieważ są one otwarte na przenikanie wiatru. To pozwala na ucieczkę ciepła lub zimna w zimie.

przygody wodnych możliwe są tutaj na katamarany, skuterów wodnych, łodzi i jachtów, co czyni resztę regionie Czelabińska w lecie niezapomniane. Zima będzie bardzo interesujący narciarstwo biegowe na zamarzniętym zbiorniku lustrze.

Temperatura wody w zbiorniku optymalnego Shershnevskoye (20 + … + 25 ° C), idealny nawet dla dzieci kąpielowych, więc nie martwić.

Wędkowanie w zbiorniku

Szczególnie interesująca akcja dla wielu wczasowiczów do zbiornika Shershnevskoye i mieszkańców okolicznych wsi – to jest wędkarstwo. Zwierząt kręgowych aż w ilości i różnorodności. Czy ta opowiedziana przez miejscowych rybaków, a tylko ludzi, którzy byli na tym jeziorze.

Czytając eseje spinningowe, można dowiedzieć się, że gryzienie jest w porządku Ruff, karpie i okonie, szczupaki i duże miętus, szczupak soczyste i mięsiste lin i leszcz i Rudd, a nawet cenna ryba – sieja. Obszar Shershnevskoye zbiornik jest dość sprzyja dobrej reprodukcji tych gatunków. Wędkowanie odbywa się od banków, używane zwykle wędkę i przynętę szczery. Na łodzi, zazwyczaj połów ryb ze względu na przędzenia, osioł, podajnik metoda połowów.

Najczęściej wydobywa Rudd – rybę podobną do karaluchów, który znajduje się w wielu rzekach, jeziorach i stawach nawet Rosja. Jak karaluchy, że jest to dobry zgryz na ciasta, robaki i robaków, natomiast zimą wędkarstwo – na larwy ochotki. A jeśli idziesz na poszukiwaczy zbiornikowych rzadkie i przebiegły ryb drapieżnych musiały ciężko pracować, aby ją złapać.

Problemy na zbiornik

Shershni zbiornik (Moskwa) zamontowane w miejscu farmy zalanych Michalskiej, gdzie znajdują się liczne domy, gospodarstwa rolne, ogrody warzywne, a nawet roślin. Resztki zniszczonej budowli drewnianych wody często wcześniej przybić do brzegu, tworząc przesunięcia i zmiany kształtu strefy przybrzeżnej zbiornika. Jest to bardzo boli i rybacy, stwarzając niedogodności podczas podróży na łodzi i tratw, które są po prostu złowionych na bali i desek, wystaje z wody, czasem splecione z krzewów rosnących na brzegach.

Teraz wybrzeża są stosunkowo czyste, przeszkody dla swobodnego i komfortowego pobytu turystów tam. Sytuacja jest pod kontrolą środowiska, wspólne obszary są strzeżone starannie. W obszarze wodnych atrakcji dla dzieci jest dla wszystkich ochrony przed niebezpieczeństwem, a nawet piasek jest specjalny importowane i brodziki dla dzieci wypełnionych wodą oczyszczoną z zarazkami.

bezpieczeństwo

Jeśli weźmiemy pod uwagę sytuację w szczegółach w celu zapewnienia bezpieczeństwa na plażach zbiornika, sytuacja jest następująca. Ponieważ to miejsce jest uważane za ośrodek, środki ostrożności zostaną spełnione przez 100%. Ratownik na łodzi motorowych i łodzi motorowych, które w przypadku pływaków pływać boje będą mogli zwrócić je do plaży, aby pomóc wydostać się z wody, a nawet doradzać podróżnikami na temat możliwych miejsc rekreacji i kąpieli.

Czujność, uczciwość i życzliwość miejscowej ludności są uderzające. Dlatego też, jeśli zbiornik Shershni uznane jako możliwe miejsce na wakacje lub zostawiając na wakacjach, o bezpieczeństwo nie może się martwić.

Jak się tam dostać?

Przejazd do zbiornika może być samochodem (z zastrzeżeniem wszelkich warunków zatrzymywania się i parkowania), w pociągach lub regularne autobusy, taksówki. Wszystkie są następnie doprowadzona do takich miejsc jak zbiorniku Shershni. Plaża w Czelabińsku można znaleźć łatwo – aby dostać taksówką lub autobusem, jadąc ulica Dovatora. Wyjście powinno być na przystanku autobusowym „Dam”. Wejście na plażę jest bezpłatny. Przed „Zachód” (obszar poboru opłat) uzyskać również autobusy, które znajdują się na trasie, z pominięciem policji słupek ruchu w pobliżu Hornets wsi.

„Biały Żagiel” – drugi popularny plaża dopłaty. Znajduje się w pobliżu miejscowości AMZ. Przystanek nazywa się „Szpital AMZ” i do taksówek i lokalnych autobusów wolny.

Mniej odwiedzane plaże znajdują się w tej samej miejscowości w Wielkim Alley. Zainteresowany powinien zatrzymać transportu publicznego o nazwie „Czerwony Most” lub „Energia College”. Natrafienia na nią turystów przyjeżdża do plaży na ulicy kaliningradzkim.