420 Shares 4213 views

Emerytalne „Azowskiego” Krym: opinie, zdjęcia

Reszta na Krymie zawsze był popularny wśród mieszkańców Rosji, ale atrakcyjność półwyspu wszystko wzrosła w ostatnich latach. Ważną rolę w tym, oczywiście, grał przystąpienie wyspie na terytorium Federacji Rosyjskiej. Teraz obywatele Rosji mogą bezpiecznie jechać na Krym, a nie myśleć o tym, czy potrzebny jest paszport, aby odwiedzić ten ośrodek, czy nie.


Oczywiście, większość turystów woli wakacje na Krymie nad Morzem Czarnym. Jednak Morze Azowskie może być doskonałym miejscem na wspaniałe wakacje czy wybrać właściwą lokalizację. Dobrym rozwiązaniem może być pensjonat „Azowskiego” na Krymie, który podsumowuje śmiało nazwać to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Pensjonat na brzegu Morza Azowskiego

Jeśli chcesz urozmaicić swoje wakacje i odwiedzić jakieś nowe miejsce, Morze Azowskie jest doskonałym wyborem. Po tym wszystkim, jest to idealne miejsce dla dzieci ze względu na fakt, że nie ma żadnych nagłych zmian głębokości. Dół delikatnie usuwa się z powierzchni wody, więc dorośli nie można się martwić o swoje ulubione kąpieli dzieci. I to morze szybko nagrzewa się i zaczyna pływać w nim może być dużo wcześniej niż lubiany czarny.

To właśnie tutaj, w odległości około 300 metrów od wybrzeża, a Pensjonat „Azow” (Krym) został zbudowany. Są to doskonałe warunki dla wypoczynku rodzinnego. Dużo rozrywki zaprojektowane specjalnie dla młodych gości do hotelu «Azowskiego” (Krym). Opinii na tej stronie prowadzą do wniosku, że najlepszym miejscem w okolicy, przeznaczony dla rodzin, nie został znaleziony. Oto doskonała, a dorośli odpocząć wystarczająco dużo dzieci narezvyatsya.

Różnorodność basenów i obiektów sportowych, barów i kawiarni, które zaspokoją wszystkie gusta, dziarski dyskotekę i piękne morze pozostanie w ośrodku „Azowskiego” niezapomniany.

Wspaniałe miejsce na relaks

Położony emerytalnych „Azow” (Krym) na terytorium Kazantip rezerwatu przyrody, słynie z pięknych sosen. Jest południowego brzegu morza, więc woda jest nadal wyższa niż w innych obszarach. Najbliższe Shelkino znajduje się 10 km od obiektu, a kurorcie Teodozja jest oddzielona od „Azowskiego” zaledwie 50 kilometrów.

Droga do domu z internatem

Oczywiście, najszybszy sposób, że można dostać się do pensjonatu, jest płaszczyzną. Krym Airport znajduje się w mieście Symferopolu. Tutaj turyści będą patrzeć na autobus lub taksówkę lub wynająć samochód i udać się do najpiękniejszych dróg półwyspu do celu.

Jeśli do podróży turystycznych skorzystało z pociągów dalekobieżnych do Simferopol, to najlepiej wysiąść na stacji Seven Wells. To nie ma wiele wysiłku, aby dostać się do Pension „Azowskiego”.

Jeśli podróżujesz z lądu samochodem, trochę łatwiej. Oni po prostu promem do Kercz prom do portu na Krymie. Następny będzie musiał jechać na autostradzie około 60 km w kierunku Teodozja do wskaźnika „Ostanina”. Tu skręcamy w prawo i podążać znak, który spadł na piasku. Raz na drodze do zaspokojenia przystanek komunikacji publicznej z napisem „Sandy”, należy skręcić w lewo i jechać wzdłuż betonowej drogi przez około 5 kilometrów bezpośrednio do pensjonatu.

Warianty zakwaterowania gości w budynkach

Pensjonat „Azow” (Krym), którego zdjęcia z pewnością ogrzeje duszę każdego i obudziło w nim niesamowite pragnienie, aby być w pobliżu morza, oferuje różne rodzaje zakwaterowania. Tutaj możesz zarezerwować standard lub dwupokojowe apartamenty i pokoje kategorii Comfort Plus. Istnieje możliwość, aby żyć w oddzielnych budynków i domów jednorodzinnych.

Standardowe pokoje są najtańszym i są przeznaczone dla jednej lub dwóch osób. Oni nie mają klimatyzację, ale jest wszystko, czego potrzeba do spania i skromna rezydencja. Urlopowicze czekają na dwa pojedyncze łóżka, wentylator umieszczony na suficie, TV, sejf, lodówkę. W łazience znajduje się prysznic, toaletę i umywalkę.

Nowy budynek hotelu oferuje klimatyzowane pokoje, składające się z jednego lub dwóch pokoi. Są one zaprojektowane, aby pobyt w małej ilości osób i rodzin do pięciu osób. Pokoje mają okna i drzwi wykonane z tworzywa sztucznego, posiada wszystkie niezbędne urządzenia i meble. Łóżko w głównej sypialni i dwóch sypialni, ale niektóre pokoje piętrowe.

Kategoria Comfort Plus będzie odwoływać się do tych osób, które cenią ulepszoną konstrukcję i bardziej nowoczesnych mieszkań. Są one zaprojektowane w celu dostosowania przedsiębiorstw do sześciu osób. Posiada również wszystko, czego potrzeba, łącznie z szafkami i klimatyzacją.

Odpowiednie zakwaterowanie dla rodzin

Dom parterowy, położony w pensjonacie, znajduje się na cztery komfortowe pokoje z werandami. Mogą one pomieścić trzy osoby. Schłodzić w tym pomieszczeniu zapewnia wentylator, oraz przytulny taras ze stołem i krzesłami, więc mogą spędzić miłe wieczory.

Najnowszy dodatek, który oferuje wszystkim, którzy spoczęła na Krymie „Azowskiego” to nowoczesne domki z jednym piętrze, które są stylowe i komfortowe pokoje dwuosobowe. Każda kabina takie numery na 4 kawałki, a każdy z nich ma piękną werandę i wejście. Charakterystyczną cechą tych pokoi jest to, że istnieje odrębna kuchnia i oddzielna łazienka. Jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin, ponieważ istnieje 6 osób mogą być zakwaterowane komfortowo.

Goście, którzy zdecydują się spędzić resztę emerytalnych „Azowskiego” na Krymie, opinie o pokojach oferowanych pozostają dość chętnie. Wiele powinni wybrać tylko nowych budynków, ponieważ w każdym z nich o wiele lepiej. Jednak wszystkie wykonywane codzienne sprzątanie. A jeśli masz mało pieniędzy, a najprostszym numer będzie służył dobrze.

Usługi i działalności na emeryturę

Po przybyciu w „Azowskiego” (Krym), turyści mogą cieszyć się nie tylko wielkie i ciepłe morze, ale także doskonałą obsługę emerytury.

Po pierwsze, jest to wspaniałe miejsce dla dzieci, ponieważ istnieje cała gama usług przeznaczonych specjalnie dla nich. To jest wielki basen z małymi zjeżdżalniami i wspaniały park wodny o nazwie „Treasure Island”, w którym wszystkie podgrzewane zjeżdżalnie. Jest też plac zabaw dla dzieci, a nawet specjalny klub dla dzieci.

Oczywiście, menedżerowie emerytalne nie zapomnieli o dorosłych. Mają możliwość skorzystania swoje ulubione sporty, pływać w basenie lub skorzystać z obiektów sportowych dla niektórych grach sportowych. Są też stoły bilardowe i stoły do ping ponga, więc rodzice zawsze znaleźć coś dla siebie.

Również na emerytury są różne bary i kawiarnie, gdzie goście na pewno oferują smaczne jedzenie, kilka sklepów, centrum medyczne oraz spa, gdzie można korzystać z sauny i jacuzzi.

Planując wakacje, pomyśl o Morza Azowskiego, na wybrzeżu, z których prawdopodobnie jeszcze nie było. Sugerują, że odwiedzając emerytalnych „Azowskiego”, masz wspaniały czas i długo wspominać wakacje.