558 Shares 9767 views

Niezapomniane wakacje na Cyprze z dziećmi

Jeżeli dana osoba ma zamiar udać się do reszty, zwrócił uwagę na następujące kwestie: gdzie większość chce iść, a w jakim miejscu można sobie pozwolić, aby przejść. W przypadku, cieplejszy klimat ma zamiar udać się do rodziny z dzieckiem, należy wziąć pod uwagę takie czynniki: jak dziecko będzie czuć się dobrze w innym kraju. Przy wyborze miejsca wypoczynku, konieczne jest, aby nie być prowadzony przez liczbę nocnych dyskotek i „Stronami”, a obecność zieleń i dziecięcych miejsc rozrywkowych, a także czystość plaży i wody. Mając to na uwadze, wakacje na Cyprze z dziećmi może być najlepszym rozwiązaniem.


Ta wyspa jest nieodłącznym subtropikalny klimat i piękna natury. Lato jest tu zaczyna się wcześniej i trwa dłużej niż innych ośrodków śródziemnomorskich. Klimat w południowo-wschodniej części suchej i uzdrowienia, więc jeden z celów podróży może być maluchy odzysku. Lekarze zalecają wakacje na Cyprze z dziećmi przeprowadzonych w kwietniu-czerwcu lub wrześniu-październiku. W tej chwili nie jest tak gorąco, powietrze ogrzewa się do zaledwie 23-29 stopni, a woda – do 27, podczas gdy termometr pokazuje czterdzieści stopni i wyższe w pozostałych miesiącach letnich.

Niestety, dla Rosjan nie jest przewidziane dla ruchu bezwizowego, ale aby uzyskać pozwolenie na wjazd może być w ramach systemu uproszczonego. Warto zauważyć, że jeśli dziecko porusza się tu z jednym z rodziców, z konieczności posiadania zezwolenia od drugiego lub dostarczyć zaświadczenie o śmierć, rozwód, itp samoloty wyspa latać regularnie, kilka razy w tygodniu, więc nie ma problemu, można wybrać odpowiednią datę i zrobić niezapomniane wakacje z dziećmi.

Na Cyprze, duża liczba hoteli zaprojektowany, aby pomieścić z dziećmi. Wszystkie z nich rozwinięta infrastruktura dla dzieci: baseny, mini klub, animacje po rosyjsku i strony akvagorki. Istnieje szeroka gama hoteli w dość prosty i modne. Większość z nich ma 3-5 gwiazdek, położony na wybrzeżu i są odpowiednie dla tych, którzy przychodzą, aby cieszyć się morzem rozrywki, kuchni za granicą.

Dla rodzin, którzy wybrali wakacje na Cyprze z dziećmi, będą one oferowane specjalne łóżka, a nawet garnki. Ponadto, wyspa ma centrum międzynarodowego dzieci, które zatrudnia rosyjskojęzycznej pracowników. On organizuje rekreacyjne dzieci na podstawie ich wieku, na przykład, prowadzi zajęcia z pływania, jeśli to konieczne, zapewni opiekę medyczną pracownikom lub zorganizować wycieczkę.

Zwykle wakacje na Cyprze z dziećmi i obejmuje lokalne wycieczki. Należy jednak pamiętać, że dzieci nie tolerują długich przejazdów, więc wskazane jest, aby wybrać męczącej trasy. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby odwiedzić parki wodne i akwariowe rolnicze wielbłąd i „taniec” fontanny.

Więc idą na Cyprze. Urlop z dziećmi, opinie wskazują, będzie bardziej atrakcyjna, jeśli wziąć naprawdę niezbędne rzeczy. Ubrania powinny pasować warunki pogodowe, więc spodenki, koszulki, cienka bawełniana koszulka z długim rękawem będzie przydatna. Oczywiście, nie zapomnij kapelusz. Ponadto dziecko może się nudzić w domu, więc najlepiej zabrać ze sobą kilka ulubionych zabawek. Należy zwrócić uwagę na leki: alergie, ukąszenia owadów, zaburzenia żołądkowo-jelitowe … trzeba być gotowym na wszystko. Starają się uwzględniać jak najwięcej niuanse, a potem reszta z dziećmi przyniesie wiele radości, zwłaszcza jeśli masz zamiar udać się do Cypru.