241 Shares 4198 views

Zintegrowane zajęcia w seniorskiej grupy GEF dla rozwoju mowy i ekologii

Edukacja młodego pokolenia – jest to jedno z głównych zadań każdego rodzica i wychowawcy. W celu ułatwienia tego procesu, normy i wymagania zostały opracowane w celu zmniejszenia procedurę uczenia się do jednego wyniku.

definicja

Co to jest zintegrowane zajęcia w grupie seniorskiej dla GEF? W rzeczywistości są to dwa pojęcia, które są sprzeczne ze sobą. Integracja polega na rozwój kilku obiektów jednocześnie. Na przykład, dzieci uczą się malować owoce, a jednocześnie dowiedzieć się, jak wyglądają, i są nazywane, nauczyć się liczyć liczbę obiektów rysunkowych.

Edukacja GEF zakłada ujednolicenie i standaryzację szkoleń otrzymali umiejętności. Coś w rodzaju egalitaryzmu. Technika ta jest stosowana w szkołach podstawowych i średnich, gdy dzieci siedzą posłusznie przy swoich biurkach i po prostu słuchać i zarys fakt, że prezentuje się nauczyciela. Jak widać, aby połączyć zintegrowaną działalność z metodologią GEF wystarczająco trudne.

wymagania

Klas zintegrowanych w seniorskiej grupy GEF powinny być prowadzone według określonych celów i mają następujące kierunki:

 • wzmocnienie zdrowia fizycznego dziecka;
 • Szkolenie i zastosowanie w praktyce pokryte materiałem;
 • zwiększenie samodzielności w uczeniu się;
 • Systematyczne podejście do treningu.
 • tworzenie i rozwój umiejętności ogólnych w młodszej generacji w tym samym stopniu.

Zatem klas zintegrowanych w seniorskiej grupy GEF nie powinno być prowadzone. Dla rozwoju dzieci są lepsze do gier i rozrywki form szkoleń i edukacji. Co więcej, materiał jest znacznie lepiej wchłaniany, jeżeli dziecko nie wie nawet, co uczył się. Przebrany za gry, wierszyki, piosenki są dodawane do wiedzy o umyśle dziecka w spójny obraz świata.

przemówienie

Jednym z podstawowych sposobów, aby uzyskać informacje w życiu człowieka jest komunikacja. Dlatego zintegrowane zajęcia w grupie seniorskiej dla rozwoju mowy jest ramy, które powinny być prowadzone codziennie.

Poprawa słownictwa pozwala nam rozwijać cechy osobiste, a także Outlook i Outlook. Zintegrowane zajęcia w grupie seniorskiej dla rozwoju mowy powinny być prowadzone w formie dialogu między nauczycielem i uczniami, a także ich bezpośrednią interakcję.

Do takich działań są dobre historie, pieśni i liczenia. Znany fraza: „Raz, dwa, trzy, cztery, pięć – poszedł spaceru króliczek” może być używany jako bardzo dobry przykład. Dzieci nie tylko, że studia sekwencję od jednej do pięciu, ale również rozwijać artykulację i szybkość wymowy. Staje się to dobrą podstawę dla przyszłych twistery języka nauki.

ekologia

Przedmiotem na różnych etapach kształcenia dziecka może mieć różne nazwy, ale jego znaczenie nie zmieni. Celem szkolenia jest poszerzenie percepcji dziecka na świat wokół niego. Zintegrowane zajęcia na wyższych grup na ekologii można prowadzić w różnych formach. Jeśli nauczysz się o rodzajach roślin można i podręczników oraz atlasu roślin i innych materiałów drukowanych, zintegrowane ćwiczenie najlepiej wykonywać na ulicy.

Wybrać dowolną roślinę na podwórku swojego przedszkola. Powiedz dzieciom, jak jest rozmieszczone (STEM, korzenie, liście, kwiaty). Opowiedz nam o pór roku i rośliny, jak zachowywać się w każdej z nich. To może być prowadzone szkolenie praktyczne dotyczące sadzenia i uprawy roślin. To będzie dobry projekt na rok i pomogą rozwinąć u dzieci poczucie odpowiedzialności za „oddział”.

W ogóle, pielęgnacja roślin po prostu wydaje się łatwe. Jeśli właściwie podejść do tematu, uczniowie będą mogli nauczyć się dużo o życiu roślin. Nie wahaj się poprosić o pomoc rodziców i skonsultować się z nimi. Być może trzeba będzie kupić jakiś nawóz na swoich pieniędzy, ale inteligentne i inteligentnych matek i ojców będzie zrozumieć znaczenie projektu i nie odejdzie.

przestrzeń

Zaznajomieni z kosmosu mogą i powinny rozpocząć się od najmłodszych lat, a to nadaje się również zintegrowane zajęcia w grupie starszej. „Przestrzeń” może być używany w wielu innych badaniach. Na przykład, mówi dzieciom o przemienności dnia i nocy oraz pór roku, możliwe jest, aby wspomnieć, że jest to spowodowane obrotu naszej planety wokół Słońca. Na matematyce, w nauce konta, możesz poprosić dzieci, aby policzyć liczbę planet w Układzie Słonecznym. Najważniejsze – aby rozpocząć tak wcześnie, a dzieci nie wierzą, ponieważ bajek i kreskówek, że ziemia jest płaska. Aby przekonać się o wiele trudniejsze niż się zaszczepić prawy punkt widzenia od ziemi.

Zima! .. Rolnik, triumfujący …

Tematem pór roku jest jednym z podstawowych przy nauczaniu dzieci. W oparciu o to, że jest to możliwe do przeprowadzenia zintegrowanych badań w grupie starszej. Na temat „Zima” zidentyfikowała szereg poważnych podtekstów powinna być traktowana jako dziecko:

 • przystosowanie roślin i zwierząt do nowego okresu;
 • stanu skupienia wody;
 • warunki pogodowe;
 • zima w różnych strefach klimatycznych;
 • Bezpieczeństwo w zimie;
 • Arktyka i Antarktyki.

Dobrym rozwiązaniem dla klasy zagra w „Biegun Północny”. Opiekunowie zbiera „wyprawę” i wysłany do „podróży”. Pozwoli to na dzieci, aby dowiedzieć się, jak zachowywać się w przyrodzie, jak rozbić namiot prawidłowo. Dzieci będą uczyć się o mieszkańców pustyń śniegu i jak oni doświadczyć wiecznej zimy. Temat ten staje się doskonałym narzędziem do zintegrowanego lekcji.

gra

Zintegrowana funkcja lekcja jest to, że nauczyciel przychodzi do bezpośredniego kontaktu z uczniów. Interakcje między dzieci i dorosłych powinna być ciągła. W zabawny sposób nauczyciel uczy ich materiał, który w normalnych warunkach edukacyjnych dziecka nie zwracać uwagę.

FGT – federalne wymagania rządowe, że edukacja dzieci w wieku przedszkolnym powinny odbywać się w tej formie. Jeżeli szkolenie ma na celu standaryzację i ustanowienia ludzi ze znajomością „planem”, że przedszkolaki uczą komunikacji, interakcji i zdolność do samodzielnego uzyskiwania informacji ze świata zewnętrznego.

„Zaawansowane” rodzice

Do tej pory sytuacja edukacji przedszkolnej jest smutny. Wiele przedszkoli nie ma wystarczającej ilości nauczycieli. A rodzice pozostałych wariantów starają się znaleźć te, gdzie spędzają klas integracyjnych w seniorskiej grupy GEF. Niestety, kiedyś przeczytałem w internecie o obecności normy państwowej edukacji, mają tendencję, by sprawdzić, czy w przedszkolnym pracy na nim. To tylko GEF odnosi się do szkół i FGT – raczej, porad i wskazówek, niż ścisłych zasad, które trzeba uczyć. I to było według nich powinny być prowadzone zintegrowane szkolenie w starszej grupie przedszkola w grze i innych dostępnych form świadomości dziecka. Dlatego rodzice powinni nie tyle ścigać normy i przepisy. Wierz mi, doświadczeni nauczyciele już wiedzą, jak dotrzeć do każdego dziecka i nauczyć go bez żadnych dodatkowych instrukcji.