766 Shares 5505 views

Dandelion papieru krok po kroku: zdjęcie, klasa mistrz

Wyroby z papieru – to świetny sposób na zajęciach z dziećmi. Białego lub kolorowego papieru, można dokonać różnych gadżetów. Na przykład, jeśli zdecydujesz się zrobić oryginalny produkt, możesz zrobić kilka różnych kolorów papieru, lub uczynić piękną kompozycję w domowym koszu lub wazonie.


Jeśli chodzi o technikę wykonania – ich wystarczająco dużo, aby zróżnicować ich kreatywności. Dzisiaj pokażę ci, jak zrobić papier mniszka lekarskiego w kilku technik.

Papier Dandelion z rękami w technice „Quilling luzem”

W celu dokonania piękny kwiat wiosny, przygotować następujące materiały:

  • żółty paski papieru pomiarowe 30 cm na 2 cm;
  • kolor zielony papier;
  • klej w sztyfcie;
  • nożyczki.

Weź pasek żółty i robi jej licznych cięć, stwarzając pozory frędzlami papieru.

Dalsze przekręcając ją w ciasny pakiet oblewania wykroju zewnętrznego zielonego papieru, który można również wyciąć w formie ulotek.

Dandelion papieru prawie gotowy, pozostaje tylko puch up i dołączone do połowy karty lub jakiejkolwiek innej powierzchni.

Jeśli mniszek w składzie stanąć na nogi, oprócz ręcznie robione artykule trzeba wziąć puste pręt przez długopisem lub drewnianym patyku, to wklejony pas zielonego papieru i napis na szczycie łodygi jest utworzona przez kwiat.

mlecze te można zarobić ogromne ustawić tak, aby potem można było zrobić miłą kompozycję sprężyny na prezent lub dekorację coś.

Papier Dandelion: klasa mistrz w symulacji sztuka przestrzennego

Można również dokonać bardziej złożonego mniszek papieru. Ale żeby to zrobić, należy być przygotowanym, że trzeba zrobić więcej ciężkiej pracy, ponieważ trzeba będzie dołożyć wszelkich parashyutik oddzielnie. To zajmie dużo czasu i ciężkiej pracy. Ale na pewno będzie jak wynik.

Do wytwarzania wyrobów rękodzielniczych przygotować następujące materiały:

  • papier falisty, biały i zielony;
  • drewnianej pałeczki lub kartonu;
  • klej w sztyfcie;
  • pincety;
  • nożyczki.

Pierwsze kroki.

Po pierwsze, trzeba wyciąć pasek biały 1,5 cm szerokości papieru falistego i jej licznych cięć.

Następnie podzielić taśmę na kilka równych części warunkowo szerokości około 1 cm.

Teraz każdy z tych kawałków papieru trzeba będzie zacisnąć, tak aby uzyskać parashyutik. Dla jednej mniszka potrzeba co najmniej 40 sztuk spadochronów.

Po tym, kolor papieru chcesz wyciąć zielone „rozdarty” liści. Aby ręcznie robione artykuł bardziej naturalny wygląd można wyciąć pędy papieru kremowego i przyklej je do ulotek.

Seredinka kwiat – kawałek polaru zanurzone w kleju, z którego następnie formowane koralik.

Łodyga – drewniany szpikulec lub tektury, papieru wklejony kolor miąższu.

zespół kwiat

Zaczynamy sklejanie papieru mniszka lekarskiego. Z pomocą pistoletu do klejenia klej środek kwiat z łodygą. Wtedy natychmiast podjąć pincety i przystąpić do pracy jubilera, dołączając każdą parashyutik do centrum przyszłego kwiat.

Po zakończeniu prac dołączonym do liści kwiatowych.

To wszystko, papier mniszek gotowy!