498 Shares 1180 views

Luty – najzimniejsze miesiące w Egipcie

W lutym, wiele osób nie ma wystarczająco dużo słońca i ciepła. Od wesołych świąt noworocznych tylko niektóre wspomnienia pozostają, a latem trzeba czekać bardzo długo. Dlatego niektórzy podróżni są niechętne wziąć urlop i pojechać do poznania nowych doświadczeń. Przede wszystkim w polu widzenia Egipcie spada do Rosjan, ośrodek ten kraj stał się domem. Jednakże, należy rozumieć, że chociaż jest w Afryce, ale nie nadaje się do całorocznego wypoczynku na plaży.

Najzimniejszy miesiąc w Egipcie – to luty. W tym czasie wiatry i deszcze sezon. Chociaż temperatura dnia może wzrosnąć do +28 ° C, a w nocy spada do 10 ° C Wodę ogrzewano do temperatury + 20 ° C, a więc turystycznych wolą pływania podgrzewany basen. Ale najzimniejszy miesiąc może odbywać się również w Egipcie na rzecz, w kraju lubią aktywny wypoczynek zima, którzy są znudzeni przez cały dzień leżeć na plaży. W lutym nie będzie odpocząć ludzie źle przekazywania ciepła i nadmiar wilgoci.

O tej porze roku jest bardzo wygodne, aby odwiedzić liczne wycieczki, można badać kulturę i tradycje Egipcjan bardziej szczegółowo. Ten kraj ma długą historię i zobaczyć tam jest naprawdę do niego. W ciągu dnia powietrze nagrzewa się bardzo szybko, więc rano Goście mogą opalać się, by wrócić do domu z wielkim tan. Miłośnicy nurkowania mogą iść nurkowanie.

Należy jednak pamiętać, że dość rozległy obszar zajmuje Egipt. Co to najzimniejsze miesiące, jest w dużej mierze zależny od właściwości klimatycznych regionu. Jeśli chcesz pływać w morzu i opalanie na plaży, należy wybrać południowych kurortach. W tej chwili ciepło w Hurghada, Sharm El Sheikh, Kair i tutaj w północnych regionach jest dość chłodno, nawet można zaobserwować opadów w postaci śniegu. Dla poznawczych spoczynku idealnego stolicy Egiptu. W Kairze, wiele historycznych i archeologicznych. Pamiętaj, aby odwiedzić ACHZARIT Meczet Al-IDF, Wiszący Kościół, Miasto Umarłych, Cytadela.

Najzimniejszy miesiąc w Egipcie przyniesie wiele niezapomnianych przeżyć, bo to w lutym, Egipcjan na dużą skalę spotkania Oriental New Year. Każdy może poczuć się uczestnikiem tej wielkiej uroczystości, jasny wakacje na długo pozostanie w pamięci turystów. Oprócz niesamowitych przygód i przyjemnych emocji, najzimniejszy miesiąc w Egipcie zapewni niedrogie wakacje. Ceny za noclegi w hotelach są znacznie niższe niż w lecie, turyści są oferowane atrakcyjne rabaty. Koszt wycieczki, różnych produktów i towarów do marketów i sklepów nie porównać do cen letnich. Na tym samym poziomie usług jest wysoka jakość.

Najzimniejszy miesiąc w Egipcie stanowi wyjątkową okazję za niewielką opłatą, aby kupić wiele ciekawych pamiątek i dobrej jakości towarów. Wśród nich powinny być wykonane ze złota i srebra biżuteria z kamieniami szlachetnymi, bawełniane ubranie i pościel, naczynia. Wspomnienia które odbyły się w tym wspaniałym kraju długo pozostają w pamięci. Mimo chłodnej pogody, każdy może znaleźć się w Egipcie, coś dla każdego.