322 Shares 8932 views

Gdzie jechać na wakacje na plaży w lutym

Dawno już minęły czasy, kiedy na wakacje w lutym związany tylko z ośrodków narciarskich. Dzięki dynamicznie rozwijającej się infrastruktury turystycznej w różnych krajach nie można wysyłać kąpielowych, maska i płetwy z dala na półpiętrze, a następnie przejdź do morza o każdej porze roku. Tym bardziej, że wakacje na plaży w lutym 2014 roku przewiduje się w tym samym przedziale cenowym, który był w tym roku. Oznacza to, że żadne skoki w kosztach wycieczki nie ma, i można zaplanować wakacje i spędzić go bez żadnych strat.


Zastanów się, aby rozpocząć największy budżet wakacji na plaży w lutym. Tanio odpocząć w Egipcie. Wszystkie przewroty polityczne zachodzące tylko w stolicy i dużych miastach kraju. Na Morzu Czerwonym ośrodków ciszy i spokoju. Jednak pogoda może cię rozczarować. Deszcze w tej porze roku prawie się nie stało, ale woda morska, delikatnie mówiąc, nie ciepła – zaledwie 20 stopni, oraz w miejscach, gdzie dno jest płytkie – + 15. Ale słońce grzeje już ponad rok, nie zapomnij ochrony przeciwsłonecznej. Z dwóch znanych kurortów w Egipcie zasugerował elekta Szarm el-Szejk: Mount Sinai zapewniają ochronę przed zimnymi wiatrami.

Podobne warunki pogodowe są wygodne czeka na ciebie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jest to święto na plaży w lutym wskazuje cieplejsze powietrze niż w Egipcie (+ 25), ale także bardziej zimne morze. Jednakże, obsługa w ZEA jest znacznie wyższa niż w kraju Afryki Północnej. Każdy hotel ma podgrzewane baseny, parki wodne pracują w ośrodkach. Ponieważ nie wybrano ZEA najgorętszych ośrodek w kraju – Fujairah. Noc nadal nie dają zapomnieć, że na podwórku – zima. Przynieść ciepły sweter lub kurtkę.

wakacje na plaży w lutym będzie naprawdę bezchmurne w egzotycznych krajach. W obszarach w pobliżu równika istnieją tylko dwie pory – suche i mokre. Luty wszędzie w tej strefie klimatycznej jest to bardzo dobry miesiąc. Morze jest spokojne, niebo jasne, temperatura, a powietrze i woda + zbliża się 28. Ale oznacza to również, że ostatni miesiąc zimy tutaj – szczyt sezonu. Fakt ten wpływa na ceny i obłożenie na plażach. Azji Południowo-Wschodniej (Tajlandia, Kambodża, Wietnam Południowy, Tajwan i Hajnan) jest interesujący, ponieważ w lutym, a następnie brutalnie i barwnie obchodzone chiński Nowy Rok.

wakacje na plaży w lutym, też jest możliwe w Europie. To – Wyspy Kanaryjskie. Mimo że należą do Europy administracyjnej, jednakże nie są daleko od palącym afrykańskim wybrzeżu. Luscious roślinności, łagodny klimat, obsługa na najwyższym poziomie – Twój urlop na wyspach byłby idealny. Region ten chrześcijański w lutym z pompą oznacza początek Wielkiego Postu. Podziwiam Carnival tysiące turystów rocznie.

Plaża najbardziej elegancki wakacje w lutym czeka na VIP-klientów na Malediwach i Seszelach, w południowej części indyjskiego stanu Goa, na Bahamach, w Polinezji Francuskiej. Zaciszne domki na palach w morzu, turkusowe laguny atoli, spa i hoteliki uczyni ich miesiąc miodowy niezapomniany. Tutaj jest to dobre dla tych, którzy poszukują romans, spokój i jedność z naturą. Doskonałe warunki można znaleźć w Kenii, Sri Lanka, Kuba, Dominikana, Meksyku i Brazylii. Jest to święto na plaży można łączyć z bogatym programem wycieczkowym.