451 Shares 6046 views

Keneksi Ogień 2 Smartphone: przegląd, opinie i funkcje

telefony komórkowe przez długi czas i stać się częścią naszego życia i stać się nie tylko środkiem komunikacji, ale również integralną częścią obrazu, stałym towarzyszem każdego dnia. I niech wcześniejszy model z dobrą kosztów funkcjonalnej drogie dzisiaj otrzymano newfangled gadżet może być praktycznie każdy.

Smartphone Keneksi Ogień 2 z chińskich producentów jest kolejnym dowodem. Firma zaprezentuje ten model, to powstała w Shenzhen w 2011 roku iw tym samym roku wszedł na rynek rosyjski. Do tej pory 3,5 mln osób w Rosji, WNP i Europie stały się właścicielami urządzeń tej marki. Firma działa głównie ze względu na innowacje stają się alternatywą dla drogiego telefonu. Model Keneksi Ogień 2, których przegląd jest głównym tematem tego artykułu, odegrała szczególną rolę w promowaniu firmy.

wygląd

Opowieść o smartphone powinien zacząć od stwierdzenia, że gdy wyszedł w 2013 roku i stał się drugim w „ogień” serii marki. Prototyp chińskiego gadżetu były najlepsze modele „Samsung” firma, lider wśród azjatyckich producentów elektroniki. Na przykład, w gładkich linii Keneksi Ogień 2 Black jest łatwy do nauczenia cech Galaxy S4, flagowego urządzenia konkurenta. Mówiąc o kolorach: model ten dostępny jest również w wersji czarno-białej.

Smartfon jest wykonany w formie klasycznego batonika, a także wszystkich najnowszych gadżetów. obudowa z tworzywa sztucznego, fizyczne przyciski sterujące nie są dostępne, istnieje tylko dotykowy pod ekranem, a nawet tradycyjny przycisk blokady i objętości po bokach. Wymiary telefon – 7 x 13,5 cm i grubości 1 cm waży 136 gramów. Według dzisiejszych standardów jest dość ciężki i duży wzór. Takie wymiary są uzasadnione, ponieważ Keneksi przeciwpożarowa 2 ma ekran dotykowy przekątnej 4,5 cala (około 11,5 cm). IPS-ekran z matrycą i rozdzielczości 960 x 540 pikseli jest w wieloformatowy, rozpoznaje do 7 kranów jednocześnie. Taki wyświetlacz jest bardzo wygodne dla większości dzisiejszych aplikacji i gier. Jasność i wsparcie dla 16 milionów kolorów sprawia, że smartfon idealny do oglądania filmów i surfowania po Internecie.

Techniczna strona tego zagadnienia

Keneksi przeciwpożarowa 2 działa na procesorze 4-rdzeniowy MediaTek MT6582, o częstotliwości 1300 MHz, system operacyjny Android 4.2. Odpowiedzialny za wykonanie pamięci RAM o pojemności 1 GB. Dziś jest to domyślne ustawienia dla telefonu średniego szczebla. Zintegrowany pamięć do przechowywania danych należy oczekiwać również wymiary: w tym urządzeniu jest równa 8 GB. Powiększ może być ze względu na dodatkową kartę, standard microSD obsługiwane do 32 GB.

możliwości multimedialne

Bez smartphone dzisiaj, jak bez rąk, a jednocześnie nie jest tajemnicą, że funkcje rozrywkowe nowoczesnych urządzeń często używana częściej niż inni. Multimedialny telefon komórkowy farsz Keneksi Ogień 2 zadowoli najbardziej wymagającego użytkownika. Model posiada dwie komory: główny, 8 megapikseli do robienia rozmiar Pictures 3264 x 2448, a przód. Jest to lampa błyskowa LED, autofokus i możliwość nagrywania filmów wideo.

Na codzienne potrzeby inteligentny telefon może zastąpić aparat i kamerę. Wbudowany odtwarzacz muzyczny obsługuje formatu MP3. Dla melomanów jest też radiowym działającym w paśmie FM. Gniazdo słuchawkowe na standardowym modelu – 3,5 mm. Dla wielu użytkowników, może być również użyteczny rejestrator obecność.

środki łączności

Kiedy farsz najbardziej imponujące, główny telefon jest jeszcze miejsce do komunikowania się ze światem zewnętrznym. Model ten obsługuje dwa standardy GSM 900/1800 i WCDMA 2100, a więc złapie sieć z dowolnego miejsca. Również należy zauważyć, że urządzenie posiada dwa sloty na karty SIM, w trybie gotowości, będą działać w tym samym czasie. Funkcja ta jest bardzo wygodna dla każdego z więcej niż jednego numeru telefonu. Podobnie jak w przypadku każdego innego nowoczesnego gadżetu posiada wsparcie dla standardu 3G transmisji danych o wysokiej prędkości. Internet jest również dostępna za pośrednictwem kanału Wi-Fi. Z innymi urządzeniami smartphone można podłączyć za pośrednictwem interfejsu Bluetooth i USB. Nawigacja satelitarna zapewnia wbudowany moduł GPS, oraz w celu ułatwienia wyszukiwania dostępnych lokalizacji systemu A-GPS.

zasilanie urządzenia

Smartphone działa na standardowej baterii litowo-jonowych o pojemności 1550 A / godz. Wśród nowoczesnych telefonów jest średnia. Czas pracy wystarcza na ponad 9 godzin rozmowy. W trybie gotowości urządzenie jest w stanie pomieścić 250 godzin. Zakres dostawy, oprócz przewodu ładowania, są słuchawki i pokrywa ochronna klapki.

opinie użytkowników

Nawet najbardziej szczegółowy przegląd gadżet byłby kompletny bez opinii ludzi, którzy mają już urządzenia. Nabyć uważane modelu głównie studentów, często młodych ludzi, co nie jest zaskakujące, jeśli spojrzeć na wymiary urządzenia. Dziewczyny wśród użytkowników nieco, ale są one również tam, i kupić, zwykle biała odmiana Keneksi Ogień 2. Przeglądy modelu zapewniają raczej obiektywną ocenę.

Wśród negatywnych cech urządzenia większość ludzi wspomnieć słaba bateria, opłata, która jest używane wystarczy na jeden dzień. Również sporo krytyki dochodzi do powolnej pracy aparatu, lampy błyskowej i prymitywnych błędów autofokusa. Są narzekania słabej jakości wykonania, skrzypienia tylnej okładce i trudności z jego usunięciem. Jest niezadowolony brzmiące muzyki ze słuchawkami i złym systemem nawigacji, a także na indywidualne użytkownik spowodowane złożoność menu smartfonu splątane.

Chociaż istnieje wiele negatywnych czynników, pozytywne oceny modelu jest jeszcze więcej. Kupcy twierdzą, że główną zaletą „Keneksi Fayera 2” – niska cena. Aby być precyzyjnym, w lecie 2015 roku, urządzenie to można znaleźć w sprzedaży za 4000 rubli i poniżej.

Wliczony jest plastikowy futerał ochronny, który ma również pozytywny notatka nabyli. Jasny wyświetlacz i obecność dwóch kart SIM, oczywiście, jak wszyscy. Wiele z nich jest niezadowolony z prędkością kamery, ale większość z nich twierdzi, że otrzymane obrazów wysokiej jakości, są kolorowe i chrupiące.

Powinniśmy słuchać graczy, ponieważ jest na najnowocześniejszych gier mobilnych można ocenić skuteczność gadżetu jako całości. Ich szacunki są bardzo wysokie, to należy zauważyć, że uruchomione aplikacje nie zwalniać, a odtwarzane na komfortowym poziomie.