104 Shares 2073 views

„H2O” – park wodny w Rostowie nad Donem. Adres, opinie, cena

Ostatnio, nie tylko w Rostów wzorze wody „H2O”. Park wodny o tej samej nazwie, która rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku, codziennie, w dni powszednie, w weekendy i święta, powitanie wszystkich gości. Tutaj pomóc zabawy, aby spędzić kilka godzin lub cały dzień, zorganizować uroczysty urodziny, będzie uczył się pływać, przytrzymaj ekskluzywnych zabiegów na twarz i po prostu będzie odpocząć po ciężkim tygodniu pracy. Oczywiście, reszta w Rostów nad Donem z otwarciem kompleksu rozrywkowego stała się jeszcze bardziej atrakcyjna. Co to jest magia i magnetycznie atrakcyjny Wodny świat? Są tam jak również pragniemy? Spójrzmy w tym parku wodnego i tylko sami się z nim zmierzyć.


Lokalizacja. Jak się tam dostać

Prawdopodobnie każdy wie od Rostowa, gdzie słynny park wodny „H2O”. Adres jest prosty: Moskwa aleja Nagibina, numer 34. Budowa To jest blisko (po drugiej stronie ulicy) z „VTB” Bank i Biblioteka. Kalinin. Reszta w aquaparku pochodzić nie tylko mieszkańców Rostowa, ale także z innych miejscowości. Dojazd nawigacji samochodowej pomaga. Z perspektywą do bezpłatnego parkingu w pobliżu parku wodnego około 300-350 metrów. Środkami transportu publicznego, aby uzyskać nie jest bardzo trudne, ponieważ perspektywa Nagibina jest jedną z głównych ulic miasta, na których autobusy, taksówki, i trolejbusy. Pomimo której stronie, aby przejść do „H2O” -akvapark: można wysiąść na przystanku „ulica Narimanov” (naprzeciwko parku od strony wody). Nie autobusy № 2, 21, 32, 33, 45, 46, 46a, 47, 63, 65, 77, 83, 90, 92a, 137, 18 w lewo. № autobusu 21, 25, 45, 47, 56, 63, 65, 66, 77, 83, 90, 92. Wózek № 6. Możliwe jest również, aby wprowadzić stop "TC Horizon" i tylko lekko do przodu. Tam zatrzymać ten sam autobus i trolejbus, a po przeciwnej stronie drogi, tylko autobus 18 № rację.

Zasady Water Park

Jasny, radosny i piękny „H2O” – park wodny, który zaczyna się od 10-00, a kończy na 22-00. Istnieją również niektóre usługi działające przez całą dobę. W niektóre dni, park wodny może rozpocząć pracę później w związku ze środkami technicznymi. Jedną godzinę przed zamknięciem wstęp do parku wodnego zakończona. I zatrzymać nowych odwiedzającym dostęp administracja może, jeśli jest już maksymalna liczba osób w parku wodnym (2500), dla których został zaprojektowany. Dzieci w wieku do 14 lat włącznie pominięte, chyba że towarzyszy starszych osób. Park wodny nie może przynieść żywność, zwierzęta, duchy, nie zaleca się przyjmować z pieniędzmi (wskazane jest, aby pozostawić je w zapłacona bezpieczny przy wejściu), drogie przedmioty (takie jak telefony), jak za bezpieczeństwo osobistych gości, nie ma odpowiedzi. Po zalogowaniu się w ręce wszystkich, z wyjątkiem dzieci poniżej 5 roku stare, zużyte bransoletka zaprogramowanych do konkretnej osoby i do programu wizyty, wybrał (2 godziny, 4 godziny lub przez cały dzień odwiedzają tylko baseny, a nawet termo-czujki). Ważne jest, aby nie stracić bransoletkę, ponieważ będzie to wskaźnik do ostatecznej płatności gotówką do końca. „H2O” -akvapark ma cechę – licznik czasu, w którym zakupiono bilet, dołączonego do bramek wlotowych z przerwami na wyjściu, to znaczy zawiera sos, w prysznic do mycia i po resztę. należy uznać, jak za każdą minutę opóźnienia naładowanym. Osoby, które nie świadczą usług w parku wodnego:

– niemowlęta;

– rdzeni;

– wysokie ciśnienie krwi;

– Osoby pewnych zaburzeń neuropsychiatrycznych (schizofrenii, padaczki, etc.);

– cierpiący skóry i chorób wenerycznych;

– osoby z problemami układu mięśniowo-szkieletowego (w zależności od decyzji lekarza);

– kobiety w ciąży (w zależności od decyzji lekarza);

– osoby lub narkotycznego upojenia alkoholowego.

Przed wydaniem bilet do administracji parku wodnego ma prawo do żądania zaświadczenie z instytucji medycznej.

infrastruktura

„H2O” – park wodny, który został zaprojektowany i zbudowany przez firmę «Aqua Inżynierii”. Jest to pierwszy taki obiekt na taką skalę w Rosji. Jego konstrukcja jest cztero-level, trzypoziomowy wewnątrz i jeden na zewnątrz. Znajduje się na dachu budynku. Oferuje on wspaniały widok na całą Rostowa. Na parterze znajduje się park wodny szatnie, prysznice, biura, liczne sklepy różnego rodzaju (dla dorosłych i odzieży dziecięcej, pamiątki, akcesoria, inne), w gabinecie lekarskim.

Pierwszy poziom obejmuje:

– baseny (Sport, fala, basen, SPA-dzieci);

– atrakcje wodne (zjeżdżalnie, groty, „leniwa rzeka”);

– plac zabaw dla dzieci;

– plac zabaw dla dzieci;

– kąpiel (Roman solny dzieci);

– Hamam;

– belki (fala, woda);

– Café ( „Stardogs», Rosmarino).

Na pierwszym poziomie znajduje się na dwóch piętrach. Aby dostać się do strefy cieplnej, musisz włączyć kołowrotu rozważyć istotne informacje z bransoletka na nadgarstku.

Drugi poziom obejmuje:

– SPA-salon;

– pokoje do masażu;

– Cafe Rosmarino;

– Basen.

Trzeci poziom obejmuje:

– liczba łaźniach (kwiat, siano, rosyjski, Austria);

– Kompleksy kąpieli ( "Scandinavia", "Laponia");

– Restauracja La lastryko;

– dwa paski;

– dwa baseny: ogrzewanej i bez.

Park Wodny Projekt szyk. Pod sufitem umieszczone ogromne figury ryby, koniki morskie, meduzy, kulki, które rozgrywane są w godzinach wieczornych z wszystkich kolorach i odcieniach. Woda w basenach jest chlorowana, zapach chloru jest odczuwalne wystarczająco dobrze. Prawie cały obszar w pobliżu basenów i ślizga się dużo wody, które nie mają czasu, aby przetrzeć czystsze. Temperatura powietrza w parku wody jest wystarczająco ciepło, ale nie ciepła. Temperatura wody jest wskazana na monitorach zainstalowanych w pobliżu każdej puli.

Gorki

Rozsądnie jest przyjąć bilet do tych, którzy przyszli do „H2O” (park wodny, Rostów) zaledwie 2 godziny. Szkiełka umieszczano w oddzielnej strefy. Na Forum jest 8 zjeżdżalnie dla dorosłych. Są to:

1. "Black Hole". Kolor slajdy poza jasna zieleń, wewnątrz czarnej części są przeplatane kolorowe. Hill jest bardzo pozytywny dla każdego. Jej wysokość prawie 12 metrów, długość – 115 metrów, zejście czasowych – około 30 sekund. Tu na nadmuchiwanych kołach (tratwy).

2. „Przestrzeń dziura”. Jasny piękny tunel slajdów. Jego osobliwością jest to, że w trakcie ruchu w dół siła odśrodkowa skrętów ciała i odwraca się do końca „wypluć” w basenie. Wysokość ślizga się nieco mniej niż 12 m – 60 m długości, czas migawki – 14 sekund. Dozwolone tutaj tylko 16 lat.

3. "Magia Hole". rodzaj tunelu slajdów przeznaczony do zejścia ze sobą w taki czy tratwy. Dzieci mogą ściśle ze wzrostem nie mniej niż 1,4 m, w towarzystwie osoby dorosłej. Wysokość tego wzgórza prawie 15 metrów, długość – 155 m, czas opadania – więcej niż 30 sekund.

4. "Bodislayd". gładka niski zjeżdżalnia, nadaje się do wszystkich kategorii turystów. Jej wysokość – około 5 m, długość – 39 m, zejście około 20 sekund.

5. „Latający rollercoaster”. Ślizgania się elementów spływu zamknięte. Wysokość 12 m, długość 50 m, czas opadania 25 sekund.

6. "wielosuportowych". Hill, gdzie kończy się jazda na łyżwach w płaskiej powierzchni, a nie w wodzie, ale prędkość jest wybierany raczej wysokie. Wysokość wzgórza – długość 15,5 m – 60 m, pochodzenie – 7,5 sekund.

7. "Tsunami". Ten slajd otwarte. Zaleca jeździć w parze, jak wiele tu skręty i rzuca na zderzakach. To suwak jest umieszczony tak, że toczenia się, jak na wielkim fali, a następnie muchy się, a następnie wpada w dół. Wysokość wzgórzu 10 metrów podczas zejścia na niej przez około 18 sekund.

8. "Free Fall". Ekstremalne zjeżdżalnia, co pozwoliło człowiekowi 18 lat. Wysokość wzgórza – 18 metrów. Długość – 43 metrów. Nachylenie wysokie. Czas otwarcia migawki – mniej niż 5 sekund.

baseny

Oprócz zjeżdżalni w aquaparku, są bardziej spokojne cechy wody. Są to baseny:

1. "Wave". Ten brodzik, ustaw w nim, jak morze, łagodny i bardzo wygodne dla wszystkich rodzajów wczasowiczów. Jego cechą – najbardziej naturalna fala.

2. SPA-pool. Jego głębokość – 1,3 m. Są obszary, gdzie jacuzzi, wodospady, gejzery, armatki wodne. W pobliżu znajduje się teren rekreacyjny z barem i leżakami.

3. "Slow River". Ta atrakcja jest dość szybkie przenoszenie strumienia wody park wodny, na drodze wykraczającej grota z wodospadem i jacuzzi.

4. "Sport". To gospodarze szkolenia zawodowe, nauka pływania, aerobik. Ponadto, istnieją dwa duże baseny na dachu. Jeden rok, drugiej rundy. Temperatura wody jest w zimie około 33 stopni. Wszystkich dzieci Rozpatrzenie i termo-czujka 20 basenów w parku wodnym, łączna powierzchnia, która jest 2600 kwadratów.

Thermo-czujka

„H2O” – park wodny (Rostov), gdzie można nie wystarczy do pływania i naspuskatsya ze zjeżdżalniami, ale również wspaniale spędzić czas w licznych saun i łaźni, relaksujące ciało i umysł. Pan 10 jednostek w parku wodnym. Każdy ma swoją własną specyfikę.

1. Roman. Wysokość jego terenie – 3,5 metra. Zaprojektowany w stylu rzymskich łaźni. Ciepło sparing tryb, który pozwala na pozostanie w nim przez długi czas.

2. Austria. Projekt wprowadza odwiedzających do starego dobrego Austrii, gdzie wycieczka w wannie jest produkowany głównie do komunikacji, a nie na parze organizm do zaczerwienień. Ściany murowane, drewniane chodniki, głowa jelenia na tablicach, specjalne smaki i przyjemne ciepło dla ciała – to czeka na Ciebie w austriackim kąpieli.

3. rosyjskim. Tutaj, według tradycji ma piec, drewno, są wystawione (za pieniądze), miotły, są traktowane w tej karawanie. W rosyjskiej łaźni Istnieje kilka rodzajów parzenia, w tym „po królewsku”. Reżim temperatury jest dość wysoka (70 stopni), tak więc nie jest pomieszczenie dla każdego.

4. soli. Pokój ten jest zaprojektowany tak, że można połączyć wypoczynek w Rostów nad Donem w parku wodnym z leczenia. Pobyt w łaźni jest ustawiony na 20 minut. Jej ściany są wykonane z tego Himalayan soli. Jest to użyteczne z chorobami układu oddechowego i nerwowego.

5. Flower. Cechy tej kąpieli – kompletny relaks przy dźwiękach fortepianu, zapachy ziół i kwiatów, delikatne ciepło. Aby uzyskać więcej zabawy tutaj z herbat ziołowych.

6. Hay. Konstrukcja tej kąpieli jest w stylu wiejskiego drewnianego domu, który znajduje się gdzieś na austriackich łąk. Dla bardziej przekonujące, istnieje nawet wózek z siana świeżo wyciętych smakach traw, które zapewniają niezwykłą przyjemność.

7. Hamam. Tutaj konstrukcja wykonana jest w stylu orientalnym. W łaźni tureckiej może nie tylko ogrzać, ale także do produkcji peeling, masaż, różnorodne zabiegi, aby odmłodzić skórę.

mieszkanie

Aby dokonać niezapomniane wakacje w Rostów nad Donem dla wszystkich jego mieszkańców i gości, park wodny „H2O” oferuje do odwiedzenia mieszkania kąpieli. Ten „Laponia” i „Scandinavia”. Apartamenty znajdują się na dachu (tarasie). Są to komfortowe pokoje, w stylu domów w Skandynawii (wylogować się z pni drzew). Kompleks „Scandinavia” przeznaczony jest dla 8 osób, a kompleks „Laponia” – dla 6 osób. Pokoje – sypialnia z wygodne meble, fotele, sofy, kącik do jedzenia, czcionka, leżakami. Rezerwuj apartamenty są dni godzinowa i pełne. Vacationers prawo do korzystania z pasa wody, strefa cieplnego, SPA-fryzjerskie, gdzie wykonywane jest w masażu, maseczek eksfoliacji (istnieje wiele typów tych procedur).

park wodny dla dzieci

Dzieci uwielbiają, aby przejść do „H2O”. Aquapark w magazynie dla nich wiele ciekawych rzeczy. Ponadto, jest to głównie dla dzieci posiadanych akcji park wodny „H2O”. Najbardziej popularny jest – „Akvaprodlenka” dla dużych grup dzieci, „drugi shift” (z 14-00 do 18-00), lekcje pływania dla dzieci i innych. „Urodziny” to także promocja dla dzieci i dorosłych. Urodziny dla dorosłych mogą bawić się, a dzieci są oferowane kilka świetnych programów z „prawdziwych” piratów, Asterix i Obelix, dr dr Dolittle, zabawnych klaunów i Fantik karmelki, magów, czarnoksiężników, uniwersalny ulubionych Pinokia i wiele innych. Również dla dzieci jest tam park wodny:

1. klub dla dzieci. To gospodarze sesje edukacyjne, gry zabawy. Rodzice mogą zostawić swój klub dla dzieci z doświadczonymi nauczycielami (do 4 godzin), a sami w tym czasie spokojnie cieszyć się wakacjami.

2. Kąpiel dla dzieci.

3. plac zabaw dla dzieci, gdzie istnieje wiele przejażdżki, trampoliny, liny i zwykłych drabin, zjeżdżalnie dla dzieci.

4. Pirate Town. Interesujące jest to, aby zarówno dzieci, jak i dorosłych. Piękne wzornictwo, masa przejażdżki wodne czynią ten obszar park wodny najbardziej ukochane dzieci.

5. nauczyć się pływać klas. Są one prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Klasa również odbywa się aerobik w wodzie.

Ile kosztuje bilet do „H2O” aquaparku

Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wszystkich potencjalnych klientów. To miłe, że administracja park wodny ustanowił wystarczająco elastyczny ruch cen. Podobnie jak w innych podobnych instytucji, płatność jest obliczana na podstawie wzrostu użytkownika. Więc jeśli nie dorastają do 1,2 m, bez względu na wiek dopuszczenia jest wolna. Gdybym wyciągnął do 1,5 m – płatności zarówno dla dziecka. Wraz z rozwojem więcej niż 1,5 m płatności jest jak za osobę dorosłą. Naturalnie, koszt biletu zależy od czasu przebywania. Ponadto, park wodny „H2O” ceny ustalane na dni powszednie innych niż ceny na weekendy i święta. W dzisiejszych czasach nie ma taryfy za 2 godziny pobytu, a jedynie 4 godzin lub cały dzień. Istnieje również „happy hour” – od 7 do 10 po południu. Wiele osób zastanawia się, ile jest bilet do parku wodnego w tym czasie. Cena dla dorosłych w strefie wody zaledwie 400 rubli, a strefy wody i terminów – tylko 600 rubli. Dzieci płacą – odpowiednio – 250 i 400 rubli. Na każde 10 minut opóźnienia opłata w wysokości 50 rubli 70 rubli w dni powszednie oraz w weekendy i zawsze zostaje zaokrąglona w wielkim stylu. W parku wodnego są często różne wydarzenia poświęcone czegoś. Trwają one od kilku dni, więc goście muszą ściśle monitorować informacje „H2O” park. Ponadto, w niektórych miesięcy i dni mają możliwość zakupu vouchera w „H2O” park wodny, dla których zniżki do 50%. Są one aktywnie sprzedawany w listopadzie 2014 r. W trakcie tych działań będzie musiała ściśle monitorować, a jeszcze lepiej – aby zapisać się do newslettera specjalnej stronie internetowej dostępnych akcji w mieście Rostów.

cena biletu w dni powszednie (RUB).
czas wiek strefa woda kąpiel Strefa łaźni woda strefa wody SPA i kąpiel
2:00 dorosły 550 650 750
– „- niemowlę 400 500 550
4:00 dorosły 700 800 950 2150
– „- niemowlę 500 600 650
12:00 dorosły 950 1050 1400 2400
– „- niemowlę 700 750 1100

W weekend do ceny należy dodać dorosłego do 250 rubli, a dzieci – 200 rubli.

opinie

Zasadniczo każdy lubi park wodny "H2O". Opinie ludzi są entuzjastycznie, wielu chce odwiedzić to miejsce więcej niż jeden raz. Plusy:

– dogodna lokalizacja;

– wspaniała infrastruktura, w której uwzględniono prawie wszystkie szczegóły;

– Zjeżdżalnie są doskonałe;

– baseny są doskonałe;

– terminy powodują jedynie zachwyt;

– wspaniałe wakacje z rodziną i przyjaciółmi w zimie i lato;

– wiele programów dla dzieci.

Ale, niestety, ten wspaniały kompleks, zgodnie z opinii, został znaleziony i wady:

– park wodny "H2O" zapewnia zniżki, kiedy chce;

– odliczanie rozpoczyna się i kończy w kasach, nie mając związku z korzystaniem z płatnych usług;

– nie ma odpowiednich zabezpieczeń (śliskie podłogi, mokre i bardzo śliskie schody lub kroki z kamieniami, zranić nogi, można wyciąć się w baseny);

– bardzo wysokie ceny w publicznych zakładach gastronomicznych;

– kradzieże w parku wodnym i bezczynność pracowników;

– niezadowalający nadzór nad dziećmi w klubie dla dzieci.