294 Shares 3975 views

Aquapark (Belokurikha): opianie, usługi, adresy

Belokurikha – popularny kurort na terytorium Ałtaju, przyciąga setki turystów przez cały rok. To miejsce słynie z malowniczej przyrody, górskie powietrze i błota depozytów. Każdy camper, jest coś do smaku: dorosły przyciąga radonu i terapii błoto leczenia dzieci polubią centrów rozrywki i park wodny.

имеет два заведения подобного рода: «Беловодье» и «Водный мир». Belokurikha posiada dwa zakłady tego typu „Belovode” i „Waterworld”. Być może, te kompleksy można nazwać jednym z ulubionych miejsc dla rodzin przybyłych do ośrodka do wypoczynku z dziećmi.

„Belovodie” kompleks

Największy i najlepszy uważany jest park wodny, znajdujący się w kompleksie hotelowo-rozrywkowego „Belovodie” (Belokurikha). Oferuje on wspaniałą terapię wypoczynkowe i relaks: sauna, łaźnia parowa, rosyjski kąpiel, nowoczesne wanny z hydromasażem, dla dzieci jest zjeżdżalnia i baseny z gorącą wodą. Uroda w skomplikowany zestaw wodospad, którego szum jest kojący i podnoszący na duchu.

park wodny rozciąga się na przestrzeni piętnastu tysięcy metrów kwadratowych, ma zjeżdżalnią dla najmłodszych, istnieje też wiele zjeżdżalnie dla starszych dzieci i ich rodziców. Kompleks czynny jest od środy do niedzieli do 11 po południu.

Opis Water Park

Беловодье») имеет два уровня. Park wodny (Biełokuricha „Belovode”) składa się z dwóch poziomów. Pierwsza obejmuje dwa baseny: mały rozmiar dla dzieci i dorosły z dwoma zjeżdżalniami, obszary hydromasażu. Woda w basenach wystarczająco ciepło, aby być wygodne w pokoju. Na krawędziach basenu są plastikowe krzesła, które można położyć i odpocząć. Ponadto, pierwszy poziom jest jacuzzi, bar trzy kąpiele. Drugi poziom jest miejscem, gdzie zejście rozpoczyna się spirali zjeżdżalnią „Toboggan” i innego baru.

Oprócz basenów termalnych, kompleks dysponuje salą śniegu. Temperatura tego „” pokój dla całego roku nie jest wyższa niż 16 ° C

Na szczególną uwagę zasługują i centrum duszy. Tutaj, oprócz zwykłej prysznicem, istnieje „dusza wrażeń” – z różnymi wersjami kierunku ciśnienia wody, mogą stworzyć efekt letnim deszczem tropikalnym deszczu lub mgły lodowej i prysznicem.

Usługi Aqua Park

в «Беловодье», достаточно широк: Lista oferowanych Aqua Park (Belokurikha) Usługi „Belovodie” jest dość szeroki:

 • Kąpiel w ciepłych basenach wodnych.
 • Łyżwiarstwo ze zjeżdżalniami.
 • Hydromasaż, gejzery, wodospady.
 • Rosyjskie i fińskie sauny, łaźni tureckiej.
 • Łazienka śniegiem.
 • Kompleks termicznego.
 • Solarium.
 • „Dusza wrażeń” (trzy prysznice z różnych programów relaksacyjnych).
 • Bar.

Przy wejściu do strefy wody do rąk użytkownika nosić specjalne bransoletki elektronicznej, zapisuje wszystkie zakupy dokonane w barze. Po opuszczeniu obszaru z bransoletki czytać informacje i pobiera opłatę.

Goście proszeni są o odmianie płacy godzinowej. Dzieci w wieku poniżej pięciu lat korzysta z usług aquaparku za darmo.

"Wodny świat" – Wellness Center

Kompleks skupia się głównie na leczeniu, ale czasami nazywany jest również park wodny. Istnieje duży basen z wydzielonym miejscem dla dzieci, istnieje laguny z hydro i aero masaż, kaskadowej prysznicem, gejzer, również podświetlony obszar o nazwie „leniwa rzeka”. Na terenie hali znajduje się bar z sokami, kompleks saun, prysznic „tropikalny sztorm”. Ponadto ośrodek oferuje klub fitness.

lokalizacja

Szukasz aquaparku w Belokurikha? Adresy pamiętać, co następuje:

 1. SRC "Belovodie" znajduje się na akademik Myasnikov ulicy, budynku 4.
 2. OC „Wodny świat” znajduje się pod adresem: ul. Ak. Myasnikov, budynek 2.

Nie ma znaczenia, który z nich wybrać do parku wodnego wypoczynkowego. аждое заведение гарантированно принесет вам и вашим детям бурю положительных эмоций. Belokurikha – region, w którym instytucja ach gwarantowana przynieść ty i twoje dzieci falę pozytywnych emocji.