758 Shares 9100 views

Nowoczesne odmłodzenie – Korekcja powiek

Przez cały czas, kobieta próbowała poprawić swój wygląd. Początkowo nasze babcie i prababcie wykorzystywane w tym celu różnych ziół, czyniąc z tych opłat, doskonały efekt na skórze. Zarezerwowane wyłącznie naturalne surowce do wytwarzania różnych masek – mleko, miód, jaja, skrobia ziemniaczana, tłuczone ziemniaki, warzywa i owoce, twaróg. Muszę powiedzieć, że wynik takich efektów na skórze było jasne.

Znacznie później, wraz z rozwojem produkcji przemysłowej, w arsenale kobiet pojawiają się kremy zawierające witaminy, wyciągi z roślin leczniczych i chemikaliów, dodatni (a czasem nie), działając na skórę. Ale to nie wystarczyło dla kobiet, a oni zwrócili uwagę na boku chirurgii plastycznej, która jest jeszcze niedawno przeprowadzone szlachetną misję pomocy ludziom poszkodowanym w wyniku tragedii – oparzenia, cięcia, itp ..

chirurgów plastycznych posłuszni wymagania pięknej połowy ludzkości i przyłączyć się do walki o piękno i młodość. Możliwości są nieograniczone dzisiaj chirurgia plastyczna. Korekcja ta postać i zaostrzenie kontury twarzy, a zmiana kształtu nosa i korekcja brwi i zaostrzenie powiek.

Wraz z wiekiem człowiek znika – nie jest tajemnicą. Co dzieje się z oczami? Znudzi, otoczony przez cienie i zmarszczki siatki. To nie pomaga w ogóle, nawet najdroższe a reklamowany śmietanę. Ale zarówno chce wyglądać świeżo i młodo. Tylko jedno wyjście – uciekać się do pomocy chirurga plastycznego.

Chirurgia powiek może pomóc złagodzić swoje oczy od oznak zbliżającego się starości. Uważa się, że to nie jest zbyt skomplikowane działanie. Doświadczony chirurg usunie nadmiar luźnej skóry i tkanki tłuszczowej poprzez niewielkie nacięcia w naturalnych fałdach skóry. Pooperacyjne blizny po uzdrowienie staje się całkowicie niewidzialny.

Kobiety wiedzą, że trzeba zacząć szukać młodym wieku skóry. Gdy worki pod oczami pojawiły, a na górnych powiekach – fałdy skóry, to można twierdzić, że nie mógł pomóc kosmetyczek i cudowne kremy. Circular powiek (Blepharoplastyka) pomoże trochę przechytrzyć starość i pozbyć saggy skóry. W wyniku tej operacji będzie wyglądać otwarty i zachęcający. Powieki, w tym pie – najbardziej popularne w dzisiejszych czasach chirurgia. Pacjenci dobrze tolerują go, ale główną zaletą jest uważany za możliwość radykalnej zmiany w górnej części twarzy. Szwy po takiej operacji są usuwane w czwartym dniu. Reszta nieprzyjemnych konsekwencji (obrzęk, zasinienie) całkowicie zniknie w ciągu dwóch tygodni.

Wiele kobiet interesuje: czy możliwe jest niechirurgiczne podnoszenia powiek? Nowoczesna kosmetologia znacznie rozszerzyła swoje możliwości. Dziś, może spowolnić proces starzenia i uczynić go bardziej młodzieńczy i elastyczna. Wielką zasługą terapii laserowej. Na przykład, laser nawierzchni twarzy pozwala na aktywacje włókien kolagenowych. Kosmetologów powiedzieć, że podnosząc powieki bez operacji zapewnia szybki i zauważalny efekt.

Co to jest powiek – skalpelem lub laserem – każda kobieta decyduje sama. Najważniejsze jest to, że wynik dał poczucie młodości i szczęścia.