125 Shares 5946 views

Jak wymienić rubli na bitco i vice versa?

W Sieci są przewidywania, że bitcoiny wkrótce się zapomną, choć w rzeczywistości jest to bardzo płynny towar i jest potrzebny. Kupując bitcoinę dzisiaj, za rok lub dwa, możesz zarobić trochę pieniędzy, tak wielu użytkowników chce wiedzieć, jak wymienić ruble na bitco. Wystarczy zauważyć, że w tym nic nie jest skomplikowane. Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii odbywa się to w ciągu kilkunastu minut.

Gdzie i jak wymienić ruble na bitco?

Najbardziej oczywistym miejscem wymiany jest wymiana bikonów. W sieci są specjalne krypto-walutowe transakcje, w których proces zakupu bitcoinów jest prosty. A jeśli interesuje się wymianą bitów na ruble w Rosji, to możesz to zrobić. To prawda, że wymiana waluty Crypto zostanie przeprowadzona w portfelu Webmoney. Cóż, pieniądze można łatwo wycofać z portfela na kartę banku, ale teraz o tym nie chodzi.

Wymiana na giełdach

Najbardziej popularną i starą giełdą jest BTC-E. Działa z rublami i cieszy się zaufaniem wielu użytkowników. To BTC-E, który ma największe obroty, a po włamaniach do obrotu w 2012 r. Wszystkie kradzieże zostały zwrócone zainteresowanym użytkownikom, dzięki czemu można zaufać wymianie BTC-E.

Rejestracja tutaj jest szybka:

  • Wprowadź swój e-mail;
  • Login;
  • Hasło;
  • Potwierdź pocztę.

Przed wymianą rubli na bitcoiny należy zbadać systemy, z którymi działa giełda. Możesz dokonać rubli za pośrednictwem "Yandex Money", usług OKPAY i Moneta.ru. Możesz także złożyć depozyt w dolarach, ale tylko poprzez wymianę Qiwi, Epese, MoneyPolo, Moneta, Ecoin. Po zarobieniu pieniędzy i wymianę ich na bitco, ten ostatni może zostać wycofany dopiero po 72 godzinach.

Automatyczne wymienniki

Wymiana bitów na ruble jest również korzystna z pomocą automatycznych wymienników. Jednym z najbardziej popularnych wymienników jest Baksman, który działa nieustannie. Mogę mu ufać? Z pewnością. Jeśli masz konto w Sberbank, możesz wymienić ruble na bitco za pomocą Baksmana.

Drugi najbardziej popularny i wygodny sposób pracy to wymiennik Xchange. Działa całodobowo i pozwala na wymianę pieniędzy za pomocą systemów "Yandex Money", "VTB24", "Alfa Bank", "Gazprombank".

Rzadziej popularna jest usługa ProstoCash, w której można kupić i sprzedawać bitco. Usługa współpracuje z systemami płatności Perfect Money, Qiwi, ADVCash, Bitcoin, Payeer. Aby wymienić potrzebujesz minimum danych.

Jest wielu innych małych wymieńców, ale nie nazwiemy ich tutaj. Po pierwsze, usługi te są więcej niż wystarczające do wymiany dużych i małych kwot. Po drugie, nie ma zaufania do wiarygodności mało znanych usług wymiany pieniądza bitcoins.

Czy legalnie używać wymienników?

Istnieje prawo Federacji Rosyjskiej, zgodnie z którą wszystkie kalkulacje między podmiotami gospodarczymi muszą być dokonywane w rubli. Ale jak to jest zakupy tych samych bitcoów za dolary? Faktem jest, że przy dokonywaniu płatności w sklepie internetowym następuje przeliczanie rubli na dolary i odwrotnie. Dlatego na terytorium Federacji Rosyjskiej przeprowadzana jest wymiana walut, a rozliczenia dokonywane są w rublach. W takim przypadku zagraniczny sprzedawca otrzymuje walutę. Z punktu widzenia ustawodawstwa Federacji Rosyjskiej kupujący wymienia ruble za dolary, a same dolary są poza jurysdykcją Federacji Rosyjskiej. Bitcoiny są tylko towarami, które można kupić w ten sposób.

Jeśli nie wiesz, gdzie wymieniać ślimaki na ruble, to w oparciu o powyższe można użyć dowolnego wymiennika spełniającego następujące wymagania:

  1. Nie znajduje się w strefie domeny .ru lub .рф.
  2. Fizycznie teren nie znajduje się na terytorium FI.

Jak wymienić bitco na ruble

W zależności od rodzaju używanego systemu górniczego, wyjście może być produkowane na różne sposoby. Jednym z najbardziej popularnych projektów krypto-walutowych jest Minergate. Większość użytkowników korzysta z tego systemu dla górnictwa chmurowego, a gdy pewna kwota gromadzi się, kwestia wycofania jest podniesiona.

Jedna z najczęstszych metod wnioskowania nie jest całkiem standardowa. Nawet nie musisz używać wymienników. Najważniejsze jest uzupełnienie konta brokera forex bitcoins. Wielu pośredników popiera tę "walutę". Po uzupełnieniu, bitcoiny zostaną zamienione. Możesz je wycofać z konta brokera na kartę bankową. W takim przypadku musisz zapłacić pewien procent, ale często jest niższy od procentu w wymiennikach.

Alternatywnie można używać automatycznych wymienników. System wymiany Bankomat jest jednym z najpopularniejszych i wiarygodnych. Aby wymienić końcówki bitowe na ruble i wycofać je, na przykład z torebką Qiwi, wystarczy wskazać w wymienniku wymienioną ilość, wybrać kierunek i podać adres e-mail, torebkę Qiwi. Po potwierdzeniu wniosku bitcoiny zostaną odpisane z konta Minergate (lub innego projektu krypto waluty), a otrzymasz ruble na portfelu Qiwi. Cóż, w tym systemie są one łatwo wysyłane na kartę bankową.

Zauważmy, że stopniowo niektóre banki próbują wprowadzić system wsparcia tej krypto waluty. Ta idea banków do poprawy jest dobrze postrzegana przez użytkowników, więc możliwe jest, że wkrótce banki będą mogły dostarczać górnikom wygodne narzędzia do pracy z walutą krypto.

Wnioski dotyczące Webmoney

Analogicznie do Qiwi-portmonetki można również użyć torebki Webmoney. Aby to zrobić, musisz się zarejestrować w systemie, uzyskać oficjalny paszport (potwierdzić swoje dane paszportowe) i otworzyć torebkę WMX. Z systemów wydobywanych w chmurze, bitco mogą być wysyłane bezpośrednio do portali WMX systemu Webmoney. Następnie są one wymieniane na ruble bezpośrednio w systemie i przesłane na kartę bankową. Nawiasem mówiąc, możesz zrobić coś przeciwnego. Oznacza to, aby zmienić ruble na bitcoiny.

Teraz wiesz, jak wymienić ruble na bitco i vice versa. Wykorzystaj i zarabiaj na tym.