623 Shares 4008 views

„Claritin” dla dzieci – skuteczny lek na alergie

Wiosna i lato to nie tylko przyjemne warunki atmosferyczne, ale również gwałtowny wzrost stanów alergicznych. Problem alergii już dawno przestała być nieprzyjemna choroba mała liczba ludzi, staje się ogólnoustrojowe. Niestety, taka reakcja organizmu na bodźce zewnętrzne stają się bardziej powszechne u dzieci. Wymagania dotyczące leków dla dzieci, zwłaszcza w ciasnym zabezpieczenie rosnącego organizmu. Jednocześnie, lek powinien być skuteczny, minimalna lista przeciwwskazań. Należą do nich „Claritin” dla dzieci – syrop dla dorosłych – Pills.


„Claritin” – leku, który ma wyraźne działanie przeciwalergiczne i uspokajające. Uwalnianie leku w postaci tabletki (10 mg substancji czynnej każdy); Syrop w ciemnych szklanych fiolkach zawierających 60 i 120 ml (stężenie 1 mg substancji czynnej na 1 ml syropu) dostarczony miarki. Odnosi się do grupy o leków przeciwhistaminowych z selektywnego hamowania receptorów H1. Wpływ leku objawia się przez 1 – 3 godziny i trwa przez cały dzień. Podjęte wewnątrz bezpiecznej „Claritin” dla dzieci, których wiek wynosi więcej niż dwanaście lat. Lek nie jest wciągająca. Odporność na działanie substancji nie rozwija. Nawet propafenon do maksymalnej dawki nie powoduje znaczny wzrost odstępu QT w elektrokardiogramie. Wyświetlane w postaci niezmienionej i metabolitów w żółci i moczu.

Leczenie powinno być wybrane do „Claritin” syropu jako forma leku dla małych dzieci, gdyż nie powoduje dyskomfort w momencie odbioru, a pierwsze widoczne oznaki stanu ulgi po 20 minutach.

Lek jest wskazany do alergiczny nieżyt nosa i alergiczne zapalenie skóry. stosowany również w łuszczycy, aby wyeliminować nieprzyjemne objawy reakcji alergicznych, które mogą prowadzić do wystąpienia wysypki.

W przeciwieństwie do podobnych środków przeciwhistaminowych, które mogą nie być wykonanych więcej niż 10 kolejnych dni, „Claritin” nie jest zalecany do leczenia długoterminowego. Ma wieloaspektowy wpływ na organizm, przyczynia się do bardziej skuteczne leczenie astmy oskrzelowej, atopowe zapalenie skóry, działając w połączeniu z głównym leczenia.

„Claritin” dla dzieci w wieku 12 lat, u dorosłych, w tym starszych dozowane kolichestve1 tabletki (10 mg), 1 dziennie (lub 2 łyżeczki syropu). „Claritin” dla dzieci o wadze poniżej 30 kg, podawane w ilości 5 ml syropu (lub 5 mg w przypadku form w postaci tabletek). Lek dla dzieci o ciężarze 30 kg, dawkowanie u dorosłych jest przypisany. Niewydolność nerek, lek stosuje się raz na dwa dni, w dawce 10 mg.

Częstość występowania efektów ubocznych podczas przyjmowania leku nie różni się od tego, w odniesieniu do placebo. Aktywność przewodu pokarmowego mogą być nieznaczne objawy niestrawności, rzadko – zapalenie wątroby. Są to rzadkie przypadki reakcji anafilaktycznej, wysypka skórna. Układu nerwowego mogą być oznaczone uspokojenie, senność (dorośli), bóle głowy, niepokój. U dorosłych, odnotowaliśmy kilka przypadków łysienia. Przez skutki uboczne obejmują nudności, suchość w jamie ustnej, zapalenie żołądka, wymioty, zmęczenie. Stosowanie „Claritin” dzieci w wieku poniżej 12 lat, może prowadzić do nadpobudliwości i nadpobudliwość.

Lek jest przeciwwskazany u dzieci w wieku poniżej dwóch lat, w okresie karmienia piersią, w przypadku nietolerancji leku przez elementy nadwozia. Ciężarne przypisany tylko w nagłych przypadkach. W ciężkim przedawkowania (przy 40 – 180 mg substancji czynnej i inne) są możliwe, tachykardia, senność (dorośli), bóle głowy, zaburzenia pozapiramidowe (u dzieci).

Przed użyciem należy zawsze skonsultować się z lekarzem.