222 Shares 3630 views

„Furasol”: instrukcję obsługi, ceny i opinie

Podczas zakaźnych chorób jamy ustnej lekarz przepisze leki odmiany. „Instrukcje Furasol” do stosowania jest dość proste, stosowane miejscowo lub na zewnątrz, ale w każdym razie nie do wewnątrz. I oczywiście, przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem.

Jaki rodzaj leku

Substancja czynna zawarta w leku „Furasol” instrukcji obsługi, które zostaną przedstawione szczegółowo poniżej, jest furazidin. Ten drobnoziarnisty żółtawy proszek o gorzkim smaku. Faktycznie, „Furasol” (instrukcje użytkowania dołączone do każdego opakowania) – to nazwa handlowa. W rzeczywistości jest to ten sam lek, który jest stosowany do płukania gardła i jamy ustnej. W niektórych przypadkach jest przepisany w leczeniu zakażonych ran otwartych.

Postać dawkowania, a koszt

„Furasol”, którego cena zależy od wielkości do pakowania 250-500 rubli (w zależności od objętości), dostępny w postaci proszku do sporządzania roztworu. Warto zauważyć, że styka się z otwartej rany lub błony śluzowej, nie powoduje podrażnienia. Ale tylko wtedy, gdy nie ma żadnych przeciwwskazań. I, nawiasem mówiąc, całkiem sporo.

Przeciwwskazania

Muszą czytać przed nabywać „Furasol”. Instrukcje dla niego wskazuje, że nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży na każdym etapie (w każdym z trymestrze ciąży). To samo dotyczy matek karmiących i dzieci, których wiek – mniej niż cztery lata. Ponadto ci, którzy cierpią na atopowe zapalenie skóry, łuszczyca i inne choroby skóry, należy uzyskać ubocznych leków. I oczywiście, osoby z nadwrażliwością, too.

Kiedy przepisane „Furasol”

Instrukcja użycia oznacza, że zakaźne i zapalne choroby jamy ustnej i nosogardzieli zatykać szczególnie skuteczne przy użyciu tego leku. Wiele Otolaryngolodzy przepisać proszek do sporządzania roztworu w przypadkach, gdy istnieje tylko zaczyna tworzyć korzystne środowisko dla rozwoju drobnoustrojów. Oznacza to, że w początkowych stadiach choroby.

"Furasol". do odbierania instrukcji

Proszek rozcieńcza się dopiero bezpośrednio przed podaniem do gotowego rozwiązanie nie może być zapisany. Aby przygotować „Furasola” torba musi wypełnić szkła (standard – 200 ml) w ciepłej wodzie. Nie gorące i zimne. Proszek dobrze wymieszać, a następnie zakończył roztworem płukania gardła przez trzy dni. Nocą jamy ustnej i gardła traktowane są trzy razy dziennie. Po zabiegu nie zaleca się pić ani jeść przez pół godziny.

Leczenie rany preparat

Jeśli „Furasol” przypisano je umyć lub otwarte rany chirurgiczne, a następnie rozcieńcza się go w taki sam sposób jak do płukania. Jednak nieco niższe temperatury, tak aby nie powodować niepotrzebnych niedogodności i dyskomfort. Ponadto czyste gazy bandaż zwilża się roztworem, a następnie stosuje się do ran o czasie (60-90 min w sposób ciągły uaktualniane). Od furazidin posiadają właściwości przeciwbakteryjne, pozwala na ochronę przed zakażeniem tkanki miękkiej.

Jak obchodzić się z gardła dziecka

Dzieci, których wiek nie przekracza siedmiu lat, jest wystarczająco trudne na własną rękę, aby wypłukać usta jakości. Dlatego możliwe jest, aby uciekać się do jakichś sztuczek: furazidina roztworu w strzykawce, z którego jest rozpylane w ustach. Gardło jest traktowany w taki sam sposób, jeśli dziecko jest ranny lub niewygodne, żeby go spłukać siebie. Najważniejsze jest to, że nie połknąć leku. Po zabiegu trzeba czekać pół godziny, to jest możliwe do picia czystej przegotowanej wody.

Opinii o leczeniu gardła

Wiele eksperymentowali na sobie oparciu furazidina proszkowe byli zadowoleni z wyniku. Niektórzy twierdzą, że nawet skomplikowane ból gardła jest o wiele szybciej, jeśli regularnie płukać gardło przy pomocy „Furasola”. Tak więc, powstawanie ropy w gardle szybko rozpuszczają się pod wpływem środka przeciwbakteryjnego i stan zapalny i obrzęk ustępują po kilku dawkach. Dlatego wielu ludzi, którzy cierpią z powodu przewlekłych chorób gardła, w apteczce miał taki lek jako „Furasol”, instrukcję obsługi, cenę, a główne składniki, które zostały opisane powyżej.

Farmakoterapia dzieci

Wielu rodziców w pierwszych objawów gardło próbując powstrzymać rozprzestrzenianie się zakażenia na własną rękę, za pomocą środków ludowej. Pediatrzy nie zalecamy, aby to zrobić, jeśli gardło jest już w stanie zapalnym i pęcznieje. Dlatego dzieci, które są starsze niż cztery lata, zalecanie „Furasol” do codziennego płukania. Lek nie pomaga nie tylko złagodzić objawy, takie jak pastylki do ssania lub naparów ziołowych, ale także do niszczenia drobnoustrojów ognisk w ciągu kilku godzin.