496 Shares 964 views

Co jeśli zimnych stóp

„Frost i słońce; wspaniały dzień! „pisał wielki poeta rosyjski A. S. Puszkina. Dzień coś wspaniałego, ale to, co zrobić, jeśli dostać zimne stopy? Kiedy silne mrozy, jak jest powszechnie zrobić: buty, nosić ciepłe, i gotowe! Jednym żal nie zawsze pomaga. Aby lepiej zrozumieć to pytanie, należy zwrócić uwagę na przyczyny zamrożenia stóp.


Wiodąca pozycja zajmuje mundurów niedopasowanie do pewnych warunkach pogodowych. Wyjście z tej sytuacji jest prosta: ciepło ubrać – aby ratować zdrowie i rustykalny.

Jeśli dbasz o swoje zdrowie i zawsze ciepło ubrana, przyczyny zamrożenia kończyny mogą być następujące:

1. choroby tarczycy oraz, w szczególności, zmniejszenie jego funkcji. Jest również objawem choroby tarczycy można obniżyć temperaturę ciała i powolne tętno.

2. Niski poziom hemoglobiny we krwi. Może zwiększyć naturalną drogę, jeść więcej pokarmów zawierających żelazo (które pomaga regulować poziom hemoglobiny).

3. skurcz naczyń.

Z najczęstszych przyczyn zrozumiałych: oni nie są śmiertelne (jest to bardzo szczęśliwy). Zobaczmy, co zrobić, gdy zimne stopy?

Odmawia działania, które prowadzą do zwężenia lub rozerwania naczyń. Są to palenie tytoniu, spożywanie alkoholu i narkotyków, wystąpiły kończyn (np obcisłe buty), itd Jest również codziennie poleca masaż kończyn, czy ciepłe kąpiele, wziąć prysznic kontrastu, często chodzić boso – .. Wszystko to nie da naczynia " stagnacji „i poczujesz poprawę.

Bardzo popularne w tej chwili korzysta z tradycyjnej medycyny. Na pytanie „Co jeśli zimnymi stopami?” Kierunek ten może dać nam jakieś sensowne odpowiedzi. Zatem tradycyjne metody walki z zimnych stóp.

Pierwsza metoda – alkohol kompres. Realizowane w tej kolejności:

– ugotować pieprz nalewki (2 łyżeczki czerwony pieprz i szkło wódki mieszają się zaparza się w ciemnym miejscu dokładnie 10 dni);

– zwilżyć nogi nalewki, a następnie wytrzeć do sucha ręcznikiem i umieścić w ciepłe skarpety. Aby to zrobić lepiej codziennie wieczorem przed snem. Po tygodniu poczujesz się wyniki, a nie muszą już uczyć się z internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „Co należy zrobić, jeśli moje stopy marzły?”

sól – drugi sposób. W celu zaoszczędzenia nogi od ciągłego zamrażania, wart 10 kolejnych dni dodaj 1 kilogram soli jodowanej w wannie. Jod jest wchłaniany przez skórę do organizmu, aby zrekompensować brak. Poprawia funkcję tarczycy, a tym samym jego nogi nie są już zimne.

Trzecia metoda – moc regulować. Na przykład, niektórzy naukowcy twierdzą, że spożywanie oleju z ryb, można zatrzymać się zamrażać. Doskonałe ciepła wewnątrz herbata imbir i jeśli dodaje się do żywności i chrzan gorczycy, a następnie rosnąć i ogólnej odporności.

Czwarta metoda, która pomoże odpowiedzieć na pytanie „Co zrobić, jeśli zimne stopy?” – ogólny hartowanie organizmu. Chodzić boso po śniegu, wylewa zimną wodą. Po takich zdarzeń przechodzi ostry emisję ciepła z korpusem (naturalnych reakcji organizmu). Keep it ogrzać tak długo, jak to możliwe. Jest to nie tylko użyteczne, ale również dużo zabawy, a wrażenia po raz pierwszy zostanie z tobą do końca życia.

Jeśli po zastosowaniu tych metod, nie zauważysz poprawy, należy skontaktować się z lekarzem. Tradycyjne metody – to jest w porządku, ale wygląda profesjonalny lekarz nie zastępuje żadnych alkoholanowe lub sól kąpiele.

W przypadku odmrożenia do siebie – nie najlepszy pomysł. Nawet jeśli jest to łagodne odmrożenia, należy zwrócić uwagę na to. O tym, co zrobić, gdy odmrożenia stóp, w Internecie lepiej nie patrzeć, i szybko udać się do wykwalifikowanego specjalisty, który zaleci kurację.

Zadbaj o siebie i swoich bliskich. Cudowne i słoneczne dni ty.