765 Shares 5920 views

Przepis czosnek sos – danie pasuje do każdego naczynia

Ten produkt z pewnością uznać za prawdziwy szczyt sztuki gotowania. Dobry sos, wysokiej jakości i smaczne, cieniowania i uzupełni każde danie będzie mógł gotować każdy kucharz, zwłaszcza niezbyt doświadczony. Bez danie sos nie może być uznana za zakończoną – bez ostrego keczupu nie zostanie rozpoznany jako smaczny kebab gorącym sosem czekoladowym i bez dżemu owocowego lub nawet lodów nie przyniesie przyjemność. Jest to niemożliwe, aby wyobrazić włoski makaron bez koncentratu pomidorowego lub rzeczywistej pizzę bez sosu pomidorowego specjalnej impregnacji.

Od najprostszych sosów na bazie soku z cytryny lub octu do wieloskładnikowy i złożone, takie jak wiśnia. Sosy recepty są niezliczone, a każdy kucharz jest w stanie przyczynić się do tej części nauki kulinarne czegoś nowego. Szczególnie duże pole do eksperymentowania zapewnia przepis czosnku, którego główną zaletą jest możliwość dołączyć dowolny maksymalną liczbę Kushanov dodatkowych smaków.

sos czosnkowy to uniwersalna przyprawa, ostre, nasycone zapachem i zmieszaniu z olejem ogólnie przekształcony czymś magicznym i niepowtarzalnym. Zasadniczo, to wykorzystuje olej roślinny – słonecznik lub oliwy z oliwek i stosować ten produkt z niczego – z mięsa, warzyw, ryb, owoców morza i drobiu. Włosi są stosowane, na przykład ser sos czosnkowy smarować ich przygotowania krawędzi do pizzy. Można użyć tego sos do kanapek, sałatek, tostów pączków i pieczywa. I nawet pierwsze kursy dostanie ciekawe smaki, jeśli jesz je z sosem czosnkowym – ostrość będzie przyjemny w zupy i gulaszu i zup do gulaszu. Gotowane ziemniaki, podawane z podobnym produktem, zamieni się w wyjątkowej potrawy, która nie ma sobie równych i nigdy nie będzie.

Brzmi kusząco? Chcesz wiedzieć, jak gotować sos czosnkowy w domu wyłącznie własnymi rękami? Można użyć sugerowanych recepty poniżej – niektóre lub wszystkie porównując których jeden najbardziej odpowiada Twoim dziwaczne gusta. Tak, sos czosnkowy, classic, za które trzeba będzie podjąć czosnku (6-7 ząb.), Mąka, olej roślinny, sól i przyprawy do smaku. Po pierwsze, należy przygotować białego sosu – na patelni w małej ilości oleju potrzebna do pewnego czasu pasażowano mąki dodanie gorącej wody i przyprawy, aż mieszanina staje się mętna. Następnie w tej samej miski należy wprowadzić czosnek, mielonych lub przeciśnięty przez specjalne urządzenie razem z solą. Po 5-7 minutach, jak przepis na sos czosnkowy, wszystko jest gotowe: mieszanina będzie mieć tylko wysłać do stołu jako przyprawa.

Pikantny smak wielu potraw dać sos czosnkowy z słodkiej papryki. Wykaz składników nie jest trudne dla niego – faktycznie czosnek (4 zęba.), Cebula (1 bramka.), A także papryka (1 szt.), Mały koncentrat pomidorowy i olej roślinny. Olej powinien być ogrzewany w małej miski, ogrzewania przynajmniej dodanie puree lub posiekany czosnek, cebula duży „słoma” i dzieli się na sześciany słodkiej papryki. Receptura sosu czosnek stosowany do przygotowania mieszanki, to pociąga za sobą długie z pokrywką średniej intensywności uciążliwość ciepła, aż do całkowitego gotowane i zmiękczenia wszystkich składników. Następnie PAN może wysłać pomidorowy, który jest rozcieńczony wodą w razie potrzeby. Przed podaniem sos przez sito.

Należy pamiętać, że powinien on zostać wysłany do rurociągów stołowy wanna lub schłodzone w pełni wyrazić cały smak, wybierając jedną lub inny przepis sos czosnkowy – i ich dania, dla którego pracował.